Ку-кусик• вчера в 20:22

Чи може керівник бути малого зросту? Чи буде він мати психологічний вплив?

На майбутніх підлеглих
маска Ілона• вчера в 20:23
До чого взагалі зріст?
жижифреймут• вчера в 20:24
Что за бред? Моя бабушка была 1.48.
Шиворот Навыворот• вчера в 20:26
Ееее.
Працюю керівником з 23 років.
Ніколи не задумувалася про свій зріст.
Розум, харизма, системність, лідерство, бажання створити команду - це має більше значення.
В мене ще і деякі підлеглі значно старші звичайно за мене)
Я не комплексувала взагалі ніколи з цього приводу
sur_sur• вчера в 20:26
Ви про Наполеона, леніна, сталіна чи путіна?
Малая Налегке• вчера в 20:26
Вопросы тупее и тупее
Помогалочка• вчера в 20:26
Ответ дляsur_sur
Про Зелю наверно)
Свекруня• вчера в 20:29
Ну, зелебобік носить взуття на платформі, мабуть комплексує
Слухи-руки не распускаю• вчера в 20:33
Ответ дляsur_sur
Про Зе мабуть...
tala-li• вчера в 20:35
может, как наш наполеон! например)
ТАЗератти• вчера в 20:36
Може, хуйло впливає не лише на минулих і майбутніх підлеглих, а й навіть на керівників інших країн
Бойцовская• вчера в 20:38
Навіть президентом може
Семенівни сусідка• вчера в 20:43
Я представила начальника низкого 145-150 см,он как это смешно когда такой заходит в кабинет и если он ещё и худой
Черговий по кухні• вчера в 20:48
Нате, любуйтесь)
Благоуханочка• вчера в 20:59
Ответ дляЧерговий по кухні
Нате, любуйтесь)
Не прихильниця Зе, але
Це зображення є маніпуляцією, на якому зображено Володимира Зеленського.
Оригінальне фото було відредаговане, щоб додати взуття на платформі для дискредитації.
Ці маніпулятивні зображення поширювалися в соціальних мережах, зокрема для висміювання зросту президента.
Справжнє взуття на зустрічах зазвичай є класичним та стриманим.
ЛолитаНеРазлита• вчера в 21:01
Какая разница какой рост? Вообще странный вопрос
Благоуханочка• вчера в 21:02
Щодо питання, то Йулька наша зовсім невеличка, але досі жару роздає