Море_море_я_скучаю• 16 марта в 11:22

Здивований він... ти диви

Я здивований, що Зе не хоче укладати мирну угоду-Трамп
КошкинДом• 16 марта в 11:37
В темі чмонька і компанія
Оно само купилось• 16 марта в 11:39
Ответ дляКаркуша Клара
Зеленский вроде как ни кто другой, хочет окончания войны. Постоянно всем говорит об этом.
путину не выгодно, теперь ещё на нефти деньги появятся продолжать войну
Очень хочет, ага, по причине что не знает куда еще ворованные деньги девать? Или надоело в кресле сидеть с манией величия и уничтожать своих людей отдавая приказы на добро беспределу тцк? Или надоело за наши деньги кататься по миру и рассказывать как он хочет мир, но не подпишет? Или скучно и уже не знает как еще усугубить наше положение?
Сижуревувшоке• 16 марта в 11:40
Ответ дляОно само купилось
Я незамужем. Но ненавижу каждого, кто поддерживает этот беспредел
І так зрозуміло ,що не замужем ,така зла! Слово ненавиджу працює проти вас самої в першу чергу!
Сижуревувшоке• 16 марта в 11:40
Ответ дляПоросенка
Угода= смерть гниды.
Сами его породили, сами теперь и здЫхайтесь.
Про кого це ви?
Kidstaff Bot• 16 марта в 11:40
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Incol• 16 марта в 12:04
Ще трошки почекаємо і будемо здивовані, як Трамп проситиме про мир з Іраном.
mymoly• 16 марта в 12:20
Ответ дляХерсон це Україна
Ще й рудий педофіл- паскуда каже, що його країна взагалі не повинна була допомагати Україні . От і все що треба знати про гарантії від США в майбутньому .
Так зачем тогда требовать от кого-то гарантий?
Фрау Донна Роза• 16 марта в 12:26
Ответ дляКаркуша Клара
ну а о чем зе еще должен говорить? конечно, очень, очень хочет окончания, та Хитий нэ дае
Манула• 16 марта в 12:32
Ненавижу всю 3-цу трумп-зе-пу та все кодло, яке розв´язує та підтримує війни заради влади та заробляння на війнах.
Щоби вони всі повздихали!
ЗдохниПуйло• 16 марта в 12:49
Ответ дляОно само купилось
Ти диви, не хоче здати всю Україну, от який паршивець, а тут же ж сидять люди, які мають рашистке коріння і не можуть з´їздити до рідні, вимушені воювати проти своїх, от негідник який, пуйло хоче миру, вже зачекалось і вимушене бомбити, а це ж зе не хоче, от воно як, вимушують путіна бомбити, та і то ж він не пуцскає бомби по будинках, то все ппо в людей ціляє, путін так би не зміг
ЗдохниПуйло• 16 марта в 12:49
Ответ дляМанула
Щоби вони всі повздихали!
Куні пуйлу зачотне
Фрау Донна Роза• 16 марта в 15:46
Ответ дляЗдохниПуйло
а речь идет о сдачи всей Украины на переговорах? или это вы сами додумали?
ЗдохниПуйло• 16 марта в 16:50
Ответ дляФрау Донна Роза
А ви самі собі додумали, що лиш частину хтось хоче?
Манула• 16 марта в 16:54
Ответ дляЗдохниПуйло
Куні пуйлу зачотне
Вам як спеціалісту з досвітом по цьому питанню видніше чем потужний займається
ЗдохниПуйло• 16 марта в 16:57
Манула, ви така сциклива, що мене заблокували?
ЗдохниПуйло• 16 марта в 19:12
Ответ дляКаркуша Клара
Автор, вам на площадь независимости с транспорантом, путин вон с Украины!
Ще не всі мамки отримали лади замість своїх дегенератів