Цигарний шланг• 16 марта в 12:13
Хочу бути як чоловік нічого не хочу нічого не треба ну і фізіологія теж
Чоловікам байдуже до ремонтів кольору шпалер, чи треба взагалі той ремонт, не бачать бруд, не хочуть щось змінювати, як є і так добре. Більшість не хоче заробляти от є скільки є і досить. Диван телевізор от і все щастя. Ні зморшки ні вага ні одяг не цікавить. На роботу ходить якісь гроші заробляє на їжу вистачає все значить добре. Не турбує нічого. Спить міцно. Апетит є. В них все життя наче попереду ще встигну все буде але колись потім. Я теж так хочу... Але в мене не виходить.
Цигарний шланг
• 16 марта в 12:36
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я из состоятельное семьи и в браке он получил мою квартиру, мою машину и другие ресурсы моей семьи. Расслабился. Сам из простой семьи, но его растили как принца, ну вот он и решил, что всего этого достоин, зачем ему к чему-то дальше стремиться.
В мене навпаки йому купив квартиру дід на весілля, але свекруха настояла і оформила на себе. Про всяк випадок. Машина видали на роботі. Ремонт в квартирі від забудовників стіни криві підлога крива, плитка від забудовників відпадає, звісно що за роки життя все треба перероблювати. Був типу амбіції. А потім бачу живе собі все йому норм. Свою машину не хочу, навіть від робочої 5років відмовлявся. Все в нього треба трохи потерпіти і стане краще. Я реально не розумію ну як так можна жити і нічого не хотіти?! В 40 років не мати нічого свого, не хотіти щось покращити.
Техпаспорт на медузу• 16 марта в 12:45
Ответ дляЦигарний шланг
У Вас есть своя квартира? Делайте там ремонт как Вы хотите, переезжайте и придет более достойный мужчина
Автор, подумайте добре чи готові ви ще так довго бачити тут саму картину побуду, свого чоловіка?..
Це ваше єдине життя, робіть його таким, яке ви напланувати та де будете щасливою. Саме головне - це час, який ніколи не повернути. А буде ще гірше, в такому стані просто руки опускаються і вже точно нічого не хочеться.
Це був лише один єдиний чоловік, інших зовсім різних повно.
Цигарний шланг
• 16 марта в 12:48
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Є. Але там живе моя мати бо в неї тепер немає власного житла через війну. Тож на даний момент мені нема куди піти. Мені вже 40+
Меня много• 16 марта в 13:02
Ответ дляЦигарний шланг
Я не загоняюся, в нас в квартирі стан вже такий що не просто хочу щось змінити, а треба бо по стінах тріщини, кухня сиплеться, відпадає. У ванній відпала плитка треба шмат стіни дірку заробити під стелею я там не дістану сама ніяк. А чоловік я потім , ну не вийшло заробити тощо. І коментарі чого тобі не йметься живи як є, а як з´явиться можливість от тоді і зробимо. Сам нічого робити не вміє геть зовсім. І це тягнеться роками. Свого нічого немає в нього.
І я так розумію, що він не заробляє, не хоче в не думає на ремонт?
Тому вам потрібно подумати чи залишатися з тим, в кого такі різні з вами цінності
Меня много• 16 марта в 13:04
Ответ дляЛюблю джаз
1. открываете ютуб, чат жпт, учите матчасть как делать все, делаете сама
2. зарабатываете денег, нанимаете мастера, он делает сам за деньги
3. расходитесь с текущим мужиком и находите на все руки мастера
выбирайте, что больше нравится и к реальности ближе)
Вот верные варианты
Я бы так и делала.
С подобным мужем развелась и живу с настоящим мужиком с золотыми руками. Зачем нам еще один подросток в семье в виде взрослого мужа?
Я бы так и делала.
Цигарний шланг
• 16 марта в 13:05
Ответ дляМеня много
Ну на словах він розуміє ,так каже, що бачить що треба робити, що треба але поки не виходить заробити , ось треба почекати ( не один рік). Ну звісно ж ще бажано щоб на ремонт не треба було багато грошей. Сам руками не вміє і не хоче робити нічого.
Меня много• 16 марта в 13:08
Ответ дляЦигарний шланг
Ну то вам вірно відповіли вище.
Є 3 варіанти і більше.
Навіщо ви з таким чоловіком ще разом? Хіба з милим рай в шалаші?
Або йдіть в духовне, де вас навчать, що матеріальне не має значення і будете жити в рожевих окулярах і не будете бачити тріщини і дірки в носках))
Є 3 варіанти і більше.