Залізна тьотя• Изменено сегодня в 11:12
Східниця чи Буковель?
Що б обрали? Для поїздки весною, зараз обираємо з подругою, куди поїхати на 3-4 дні з дітьми-підлітками. В Буковелі була багато разів, останній раз восени 2025, не скучали, жили в готелі майже в центрі, і відпочили не за космічні гроші. (Проживання було 2600/доба зі сніданками + басейн). відвідали аквапарк, Гуцул ленд і т.д... А зараз всі мені радять їхати в Східницю, (типу Буковель дорого і немає що там робити), я зайшла подивилась ціни на готелі з басейнами і СПА, то там виходить навіть дорожче, і ще поки що не уявляю що там ще можна робити?
Лялька в колисці• сегодня в 11:14
А что с подростками делать в Сходнице? Ну свозите их в Тустань один день. Хотя на 3 дня может и нормально
Кундалина• сегодня в 11:14
Мы любим схидницю, но сейчас цены там выше чем буковель. Поэтому выбрали буковель. Но в самой схиднице делать нечего, у нас там просто любимый отель
Лялька в колисці• сегодня в 11:14
Ответ дляВероятненько
Буковель тем более там нет войны
Так и в Сходнице нет
Залізна тьотя
• сегодня в 11:14
Ответ дляЛялька в колисці
я не була в Східниці, але всі радять
Лялька в колисці• сегодня в 11:15
Ответ дляЗалізна тьотя
я не була в Східниці, але всі радять
Тогда стоит съездить. Там хотя бы природу видно, потому что в Буке уже кругом одни краны и стройки, и гор не видно 😅
Гарнюнька• сегодня в 11:16
Ответ дляКундалина
Туди їздять люди пити воду і лікуватися
Іншим там дійсно нічого робити
А ціни там різні
Іншим там дійсно нічого робити
А ціни там різні
Залізна тьотя
• сегодня в 11:16
Ответ дляЛялька в колисці
Хочеться поєднати і природу і розваги))
Лялька в колисці• сегодня в 11:17
Ответ дляГарнюнька
Туди їздять люди пити воду і лікуватися
Іншим там дійсно нічого робити
А ціни там різні
Іншим там дійсно нічого робити
А ціни там різні
Можно в отеле в спа провести день, день на поездку в Тустань, ну и день просто погулять
Гарнюнька• сегодня в 11:17
Ответ дляЗалізна тьотя
я не була в Східниці, але всі радять
Що радять?
Лялька в колисці• сегодня в 11:17
Ответ дляЗалізна тьотя
Хочеться поєднати і природу і розваги))
Смотря какие вы любите развлечения?) если активные: велики, квадрики, то в Сходнице больше пенсионная движуха
Гарнюнька• сегодня в 11:17
Ответ дляЗалізна тьотя
радять їхати в Східницю))
Аргументи які наводять, що їхати саме в Східницю
Гарнюнька• сегодня в 11:18
Ответ дляЛялька в колисці
Якщо близько їхати то варіант але коли люди їдуть з Києва на три дні в Східницю, це точно не варто
Залізна тьотя
• сегодня в 11:18
Ответ дляГарнюнька
в Буковелі дорого і якщо не кататись на лижах, то немає чого робити)
Залізна тьотя
• сегодня в 11:19
Ответ дляГарнюнька
ми з Києва) але і альтернатив не бачу
Лялька в колисці• сегодня в 11:19
Ответ дляГарнюнька
Ну всё по-разному дорогу воспринимают. Иногда и сама дорога - приключение и активность, попутно можно посмотреть что-то
Гарнюнька• сегодня в 11:19
Ответ дляЗалізна тьотя
А в Східниці що робити, якщо не лікуватися і не пити воду
Гарнюнька• сегодня в 11:20
Ответ дляЛялька в колисці
Можливо, ми часто їздимо на два три дні але нам зі Львова дві години.
Гарнюнька• сегодня в 11:20
Ответ дляЗалізна тьотя
ми з Києва) але і альтернатив не бачу
Автомобілем?
Залізна тьотя
• сегодня в 11:21
Ответ дляГарнюнька
Автомобілем?
та ні, з такими зараз дорогами навіть не хочеться вбивати машину.. потягом
Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 11:21
Ответ дляЗалізна тьотя
Хочеться поєднати і природу і розваги))
Розваги в Схиднице
Доктор Хаос• сегодня в 11:22
Ответ дляЗалізна тьотя
я не була в Східниці, але всі радять
на другий день завиєте з дітьми, якщо в готелі нема розваг і аніматора
там одна розвага поза житлом ...ходити в різні місця воду пити,а природи дітям вистачить на 2 дні
Гарнюнька• сегодня в 11:22
Ответ дляЗалізна тьотя
Ого. Краще обирати місце з прямим сполученням потягом. Ви довше добиратися будете. Свалява, Яремче, Ужгород, Мукачево
Залізна тьотя
• сегодня в 11:23
Ответ дляДоктор Хаос
ясно) ще з нашими дівчатами це точно напевно
Залізна тьотя
• сегодня в 11:23
Ответ дляГарнюнька
Київ-Татарів завжди беру квитки
Гарнюнька• сегодня в 11:24
Ответ дляДоктор Хаос
Так воду пити потрібно не 2- 3 дні і по показах, щоб біди ненаробити
Доктор Хаос• сегодня в 11:28
Ответ дляЗалізна тьотя
я не знала, як свого розважати, і сама вже вила на 7 день, з розваг міні- базарчик і іноді білок годували
ще гойдалка в дворі була
Злюсь до кипіння• сегодня в 11:25
Ответ дляЗалізна тьотя
Там є класний вода клуб.
Чекаю,щоб ціни трохи впали