Парасюха• вчера в 15:00
Які мови вчити?
Дитина має бажання вчити ще якусь мову. Крім стандартних французької, англійської , іспанської що б ви порадили дитині?
Парасюха
• вчера в 17:10
Ответ дляНуКаНаКа
А почему вы не посмотрите на старшего ребенка и не сделаете выводы?
Вот учит она немецкий - нигде не практикует - знает плохо.
Я так понимаю вам важно количество, а не качество?
пс: английский старшего ребенка - заслуга не французской школы, а украинской.
У моих (24 и 16 лет) В2 английский (у старшей лучше, но пока надобности в сертификате нет); младшая тут на английский ходит номинально, ничего нового за 4 года она ещё не узнала. Благо используют язык в поездках и много англоязычного контента. На французском обе шпарят нормально, но ни о каком ’они знают язык’ речи ещё нет.
Вашей самоуверенности можно только позавидовать
Старша дитина з особливостями, їй навчання дається складно. А менший не прикладає зусиль для вивчення в при цьому запамʼятовує все з першого разу . В Україні вона пропустила всю середню школу, спочатку ковід , потім війна, тому жодної заслуги української школи нема. Якщо ваша дитина переїхала в підлітковому віці, то французьку вона ніколи не буде сприймати як рідну. Це притаманно для дітей, які приїхали в маленькому віці. В старшої з французької середній бал 16 - вищий, ніж середній по класу серед французів.
Борисфенка• вчера в 17:33
Ответ дляПарасюха
Ні, їй не потрібен сертифікат. Її рівень достатній для роботи , оскільки вона в ліцеї проходила стаж по обміну в англомовній країні і жодних проблем не було. Я вам говорю про спілкування в англомовних країнах , а не те як сприймають у Франції
А ми вам говоримо про реальний рівень володіння кількома іноземними мовами.
У вас відмазка ’Як для 9 років, все чудово, ще одну мову хай вчить’.
А на практиці ваша дитина може спитати, як пройти в магазин, на трьох мовах.
Ви сама скільки мов вчили/знаєте/говорите?
НуКаНаКа• вчера в 17:43
Ответ дляБорисфенка
Бесполезно
Автор считает уровень языка А2 - ’знает хорошо’ и точка
По факту, ну что только английский, старший знает. Все остальные языки - галочка, где качество заменено на количество. В то время как знание языка это именно качество.
Вообще не вижу смысла что-то тут писать, автор уже все себе решила
Борисфенка• вчера в 18:14
Ответ дляНуКаНаКа
Бесполезно
Автор не говорить ніякою іноземною мовою, але мріє, щоб діти говорили десятьма мовами.
А давайте всі помилуємося, як Саша скаже французькою ’Я приїхав з України, мені 9 років’. От бачите, як дитина вільно говорить французькою. Те саме він може сказати англійською і іспанською. Поліглот, вільно говорить трьома мовами, хоче четверту.
Борисфенка• вчера в 18:19
Ответ дляВідповів всім
Боже мой, ребенок хочет учить языки, мама поддерживает, чего вы пытаетесь отговорить?
Бачила недавно в Тік-Ток відео з перехожими на вулиці ’Скажи десятьма мовами: Я тебе люблю’, багато хто сказав.
Парасюха
• вчера в 19:10
Ответ дляБорисфенка
Якщо дитина може працювати в школі в Ірландії , значить в неї таки хороший рівень англійської
Парасюха
• вчера в 19:11
Ответ дляБорисфенка
Автор говорить англійською , французькою, польською - досконало і німецькою можу дати собі раду (вчила в школі багато років тому).
Борисфенка• вчера в 19:19
Ответ дляПарасюха
О, тоді ще краще - ви можете реально оцінити рівень володіння вашою дитиною французькою і англійською. Вже все гаразд, вільно можете поспілкуватися про зоопарк, зірки на небі, стосунки з однокласниками, плани на майбутнє обговорити?
Робіть це щодня іншою мовою тиждень підряд.
Парасюха
• вчера в 19:58
Ответ дляБорисфенка
До речі, польська - самі знаєте, дитина вивчить.
Навряд чи вона десь їй пригодиться . Я знаю через те, що родичі польського походження
Парасюха
• вчера в 19:59
Ответ дляБорисфенка
Та я знаю рівень дітей з кожної мови. Просто не вибрали, яку додати для сина.