Реверанс• вчера в 18:38
‼️Червінський, «Канатове» і тиск на адвоката: що відбувається у Печерському суді
https://www.youtube.com/live/QepbMIeH9iM?si=dyA_7Q7bV6CZcxhm
Розмова з адвокатом Костянтином Глобою, який представляє інтереси Романа Червінського у справі так званого «аеродрому Канатове».
Напередодні ключових судових засідань проти адвоката відновлюється дисциплінарне провадження, яке може завершитися позбавленням його права на адвокатську діяльність. Чому це відбувається саме зараз і чи може це бути спробою усунути захисника з резонансної справи?
Поговоримо і про саму справу «Канатового». Чи надав прокурор докази того, що Червінський повідомляв російській стороні про зосередження українських військ на аеродромі? Які зрушення відбулися у справі за останній час і що насправді відбувається у Печерському суді?
Окремо обговоримо дивну ситуацію із судовими засіданнями: чому прокурор не з’являється до суду і як це впливає на розгляд справи.