Намакушка• Изменено 1 час назад

Київ. За яку ціну ви здаєте/знімаєте житло?

Квартиру маю на Лівому березі біля метро, тобо вийшов з метро і зразу будинок. Вікна на озеро. Квартира 1 кімнатна. Чиста,охайна, ніде не брудно. В кімнаті нова стінка,диван старенький (диван книжка). Він перетягнутий у свій час новою гобеленовою обивкою. Кухня старенька,але нова плита індукційна, холодильник, нова пралка(куплена в цьому році) нова праска,чайник. Квартира завжди з гарячою водою,бо маємо індив.котельню. Коли була срака на лівому,у нас було і опалення і гаряча вода,і зараз є. (за винятком 2 тижнів улітку).Квартиранти живуть рік. платять 10 тис. Про підвищення попередила ще восени,що буде 13 тис. Вони сказали ,що добре. Ще в минулому році подібні квартири біля метро здавали по 13-14 тис. Але я не піднімала. Зараз договір закінчується. І квартирант почав вимагати новий диван, кондиціонер,бойлер. Як нема кондиціонера,то вимагає вентилятор. Диван я погодилася знайти на олх,але не так швидко я можу знайти. Хочеться без плям,в нормальному стані. І це час. Я на роботі,помічників нема..Один диван знайшла, майже новий,без нарікань. Поки домовилась з вантажниками- вже його купили. Але квартирант почав вимагати новий диван.)))Бо він не хоче спати на б.у. Як я покупляю все нове,то квартиру я здаватиму за 15 тис мінімум. Я взвгалі не розумію,чому я маю купувати вентилятор..Як вам спекотно,то купуйте..Я сказала,що як вас щось не влаштовує- то я не тримаю,шукайте дешевше. Але ж ніхто не зїжджає. Ниють, що вони звикли,бо метро поруч,а тепер маршрутки стали по 20 грн- то не дуже наїздишся як десь далі знайдуть.. Ніякого кондиціонера і (30 тис) і нового дивана ( не поролонового на 6 міс типа КУб чи Гном) я купувати не збираюсь,бо це 60 тис грн як мінімум. Я одна,дитина вступає в цьому році,мені ніхто не піднімає ні зп, нічого, . Дивани двохспальні хороші стартують від 27 тис (не Гном,не Куб ). Але зараз привезти диван, спустити і винести старий теж коштує грошей. І ниють,спустіть хоч на 500 грн. Це 12500. Але давай новий диван і вентилятор..Комуналкк окремо,я плачу сама з тих грошей,які вони дають на комуналку окремо за платіжками.
Я ще раз повторила- не влаштовує,я не тримаю. Шукайте. Але вони прекрасно знають,що біля метро нема такої ціни. І не зїжджають.
Отже,чи маю я купувати вентилятор?І головне - за скільки ви здаєте квартиру свою чи знімаєте?
дякую за коментарі.
Р.с. Я в благочинність не граю і не збираюсь грати, обмежуючи себе. Я одна - на мені дитина підліток із вступом і старі батьки з пенсією в 4500 .грн
тянитолкайка• 1 час назад
Ответ для13чудоСВЕТА
нихохо себе цены в Ирпене
Ага, я тоже в шоке)
С того ирпеня еще попробуй выедь в час пик, если в Киев на работу.
Творческий типаж• 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Сдаю скромную однушку в Ирпене за 14500 и никто ничего не требует)
Фигасе цены: я в Киеве сдаю за 8500
13чудоСВЕТА• 1 час назад
Ответ длятянитолкайка
Ага, я тоже в шоке)
та знаю
КапитанльнаЯ• 1 час назад
Ответ для13чудоСВЕТА
сидите в своей омерике и не пиздите уже
А що вона в США ?
Мабуть ні , бо там здають голі стіни , які дивани та ліжка ?
Тільки кухня з меблів
А коли люди зїзджають то ще мають ледь не ремонт за собою косметику зробити , або заплатити
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
И? Если людям что-то не нравится, то они на это не соглашаются. Какой есть диван - такой есть. У нас половина страны на таких спит, вы что думаете, каждый может себе позволить большую кровать с хорошим матрасом? Особенно в хрущах. Или сейчас у всех дома и квартиры от 150 квадратов?
Я переконана що людям потрібно здавати квартиру з НОРМАЛЬНИМ спальним місцем. І крапка. Ви мене в іншому не переконаєте, інше це жлобство.
Хоча я двома руками ЗА щоб здавали всі як за кордоном- без мебелі.
Творческий типаж• 1 час назад
Ответ дляКапитанльнаЯ
А що вона в США ?
Тільки кухня з меблів
Это местная брехуха
Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляТворческий типаж
Фигасе цены: я в Киеве сдаю за 8500
Ну я на аренде изначально планировала зарабатывать, а не фигней страдать
КапитанльнаЯ• 1 час назад
Ответ дляТворческий типаж
Это местная брехуха
Хаха , ясно )
ФруктЕщеТот• 1 час назад
Вы можете сдавать и за 20 тыс и ничего не покупать. Это ваше право. Не нравится - на выход.
я сдаю за 11 на Троещине с новым ремонтом и мебелью, электродом, при отключении ничего не работает.
Зроблено у 80-х• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А я убеждена в том, что никто не запрещает купить себе то спальное место, которое хочет. За свои деньги. И возить с собой от одной квартиры в другую. Или искать варианты с хорошей кроватью. Но цена аренды явно не будет 10 тысяч.
Творческий типаж• 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Я же не говорю,что вы жадная и в пригороде сдаете за хуллион денег.
Я просто удивилась ценам
Тану на сонці• 1 час назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Згодна. Ми зі своїм матрасом (пружинний, важкий) по квартирам переїджали. Коли не було кроваті/дивану - прямо його на підлогу клали і супер. Якщо були диван/кровать - то зверху.
13чудоСВЕТА• 1 час назад
Ответ дляФруктЕщеТот
заебись бизнес,5-6% годовых
автор Намакушка • 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Велика Васильківська, 2кім, 17 тис
просіть вже 40 тис, бо ви ж одна, з дитиною, старі батьки, диван вже як антикваріат можна пропонувати
задрали, ціну ніяк не складуть, у людей теж зарплати не ростуть з вашими апетитами

забула ще додати - і кондиціонер, і бойлер, і нормальна кухня, і ліжко, і диван - все є в квартирі, а тут вентилятор не можуть купити
власники хоч адекватні
за 10 тис не збираюсь. це не та ціна. як здаватиму за 14 тис,то куплю. а просити 12500 грн оренди все нове- обійдуться.
Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляТворческий типаж
Я просто удивилась ценам
Меня квартиры у метро за 9-10 тыс тоже удивляют. Думала, давно таких нет
Мюллерная• 1 час назад
Позняки 13 тыс + коммуналка отдельно. Ремонт 2005 где-то
Бойлера нету, часто нет горячей воды летом. Кондиционер есть.

Вместо дивана купите кровать в юске, уложитесь в 5 тыс грн с матрасом на скидках
Творческий типаж• 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
У меня просто живёт хорошая,очень ответственная девочка.
Поднимать цену не хочу.
Донька подруги• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Хоч вбийте мене, я сама здаю квари, але я не розумію як можна спати на старому покоцаному дивані. Можна не робити ремонт і всяке таке, але як можна давати людям старі вбиті дивани? Фу
На рахунок вентилятора- однозначно ви не повинні його купувати.
Я вже мовчу що спати взагалі потрібно на ліжку
Спати на ліжку в 1-к квартирі... Краще мовчіть.
тянитолкайка• 1 час назад
Ответ дляТворческий типаж
Поднимать цену не хочу.
У меня тоже нормальные и давно, поэтому подниму до 10. Это все равно ниже рынка.
Новым бы сдала за 12-13
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Попросіть їх виїхати. Бо раз вже взялись нить, то не зупиняться. Просто скажіть їм до побачення і побажайте успіхів в пошуках диванів/вентиляторів і всього іншого. Десь та пощастить.
Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляТворческий типаж
Поднимать цену не хочу.
Это не повод сдавать себе в ущерб
Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляСижу_и_плачу
Отож. І спокійно пробувати виставити як є за 14, без всяких оновлень
Lux Aeterna• 1 час назад
послать нахрен их. Сели на голову.
Творческий типаж• 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Это не повод сдавать себе в ущерб
У меня другие мысли по этому поводу. Моя квартирантка собирает на квартиру и я искренне хочу, чтобы она купила себе ее.
Засомневаю• 1 час назад
Ответ дляНамакушка
диван перетягнутий,без жодної пляти,просто вузький.а їх двоє. але ж вони коли заселялися,то бачили.чомусь рік мовчали. На ліжко нема місця. 15 кв метів кімната.
За 15кв.м хочешь 15тыс? Йобнулась совсем.
Поднимай конечно цену, и вангую, с твоего ребенка втридорога возьмут за границей, вспомнишь меня. Жизнь она такая, с хитросделанных своё возьмет.
Своего не предлагать• 1 час назад
Ответ дляТворческий типаж
А могли бы Вы собирать себе или ребенку на еще одну квартиру)
Но дело, конечно, Ваше
Творческий типаж• 1 час назад
Ответ дляНамакушка
А общий метраж квартиры какой?
Веселуха Муха• 1 час назад
Ответ дляНамакушка
Позняки +поруч парк.вікга і на озеро і на парк
А им нужны тот парк и озеро? Они ради них квартиру сняли? Метро, магазины, аптеки, это важно, а парки с озерами, то такое.
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
Я винаймала смарт квартиру деякий час, і так, там було ліжко. Що не так?
Я_канеша_извиняюсь• 1 час назад
16000 ,будинок 2017 р правий берег ,1к 46 метрів ,є все крім посудомийки .Світло не вимикають з січня ,генератори є .Закрита територія .Після договору буду піднімати мабуть до 17-18,бо в будинку моя ціна найменша виходить