Намакушка• Изменено вчера в 22:22

Київ. За яку ціну ви здаєте/знімаєте житло?

Квартиру маю на Лівому березі біля метро, тобо вийшов з метро і зразу будинок. Вікна на озеро. Квартира 1 кімнатна. Чиста,охайна, ніде не брудно. В кімнаті нова стінка,диван старенький (диван книжка). Він перетягнутий у свій час новою гобеленовою обивкою. Кухня старенька,але нова плита індукційна, холодильник, нова пралка(куплена в цьому році) нова праска,чайник. Квартира завжди з гарячою водою,бо маємо індив.котельню. Коли була срака на лівому,у нас було і опалення і гаряча вода,і зараз є. (за винятком 2 тижнів улітку).Квартиранти живуть рік. платять 10 тис. Про підвищення попередила ще восени,що буде 13 тис. Вони сказали ,що добре. Ще в минулому році подібні квартири біля метро здавали по 13-14 тис. Але я не піднімала. Зараз договір закінчується. І квартирант почав вимагати новий диван, кондиціонер,бойлер. Як нема кондиціонера,то вимагає вентилятор. Диван я погодилася знайти на олх,але не так швидко я можу знайти. Хочеться без плям,в нормальному стані. І це час. Я на роботі,помічників нема..Один диван знайшла, майже новий,без нарікань. Поки домовилась з вантажниками- вже його купили. Але квартирант почав вимагати новий диван.)))Бо він не хоче спати на б.у. Як я покупляю все нове,то квартиру я здаватиму за 15 тис мінімум. Я взвгалі не розумію,чому я маю купувати вентилятор..Як вам спекотно,то купуйте..Я сказала,що як вас щось не влаштовує- то я не тримаю,шукайте дешевше. Але ж ніхто не зїжджає. Ниють, що вони звикли,бо метро поруч,а тепер маршрутки стали по 20 грн- то не дуже наїздишся як десь далі знайдуть.. Ніякого кондиціонера і (30 тис) і нового дивана ( не поролонового на 6 міс типа КУб чи Гном) я купувати не збираюсь,бо це 60 тис грн як мінімум. Я одна,дитина вступає в цьому році,мені ніхто не піднімає ні зп, нічого, . Дивани двохспальні хороші стартують від 27 тис (не Гном,не Куб ). Але зараз привезти диван, спустити і винести старий теж коштує грошей. І ниють,спустіть хоч на 500 грн. Це 12500. Але давай новий диван і вентилятор..Комуналкк окремо,я плачу сама з тих грошей,які вони дають на комуналку окремо за платіжками.
Я ще раз повторила- не влаштовує,я не тримаю. Шукайте. Але вони прекрасно знають,що біля метро нема такої ціни. І не зїжджають.
Отже,чи маю я купувати вентилятор?І головне - за скільки ви здаєте квартиру свою чи знімаєте?
дякую за коментарі.
Р.с. Я в благочинність не граю і не збираюсь грати, обмежуючи себе. Я одна - на мені дитина підліток із вступом і старі батьки з пенсією в 4500 .грн
Грушки-яблочки• вчера в 23:00
Ответ дляНамакушка
диван перетягнутий,без жодної пляти,просто вузький.а їх двоє. але ж вони коли заселялися,то бачили.чомусь рік мовчали. На ліжко нема місця. 15 кв метів кімната.
У мене ліжко стоїть в кімнаті 9 м.
Що за дикуни тут зібралися, для яких ліжко це якась невидана розкіш?
Грушки-яблочки• вчера в 23:01
Ответ дляВеселуха Муха
А им нужны тот парк и озеро? Они ради них квартиру сняли? Метро, магазины, аптеки, это важно, а парки с озерами, то такое.
Ви ошибаетесь, абсолютно все важно
Божа кульбабка• вчера в 23:03
Я в шоке когда вижу комната - 11 к. Неужели кто-то снимает… как можно готовить на общей кухне? Спокойно жить с чужим человеком? Ужас.
Божа кульбабка• вчера в 23:03
На 30% поднимать аренду.. Вы че ебу дали?
Веселуха Муха• вчера в 23:05
Ответ дляГрушки-яблочки
Ви ошибаетесь, абсолютно все важно
Хозяину квартиры, чтобы цену накинуть? Конечно важно. Квартиросъемщикам, очень многим, то озеро с парком и даром не надо.
Почемучка• вчера в 23:05
Ответ дляБожа кульбабка
А как в общежитиях всю жизнь живут?
Я снимала комнату в свое время 8 лет.
Божа кульбабка• вчера в 23:07
Ответ дляПочемучка
А как в общежитиях всю жизнь живут?
Я снимала комнату в свое время 8 лет.
Ну так не за пол зарплаты же. Отдавай пол зарплаты и терпи чужого человека в своем доме. Мда. Общежитие это самое ужасное жилье, прям типа «лучше чем на улице». А так ни умыться ни помыться нормально ни в туалете посидеть, не приготовить
тянитолкайка• вчера в 23:06
Ответ дляВеселуха Муха
Озеро может и не надо.
А метро рядом и своя котельня - то можно и за 15 сдавать.
Грушки-яблочки• вчера в 23:07
Ответ дляВеселуха Муха
Что значит, чтобы цены накинуть? Локация имеет значение в ценообразовании. Если рядом промзона, а не парки - будет вам дешевле, успокойтесь.
Если вам не нужны озёра и парки, то не расписывайтесь за всех
Грушки-яблочки• вчера в 23:08
Ответ дляБожа кульбабка
А где это вы такие видели цены - 11.000 за комнату?
Веселуха Муха• вчера в 23:08
Ответ длятянитолкайка
Озеро может и не надо.
Так я и написала выше, метро, магазины, аптеки, котельня тоже плюс, но не парк с озером.
Божа кульбабка• вчера в 23:08
Блин, так хочу жилье за 10 тысяч, вот все говорят что снимают недорого и такие шикарные квартиры, а я на олх вижу только бабушатники по 10 тысяч.
Божа кульбабка• вчера в 23:08
Ответ дляГрушки-яблочки
На олх недавно. Сама в поиске жилья сейчас
тянитолкайка• вчера в 23:08
Ответ дляБожа кульбабка
Такая цена - это где-то в центре, наверное. Там платят за локацию.
Мандолина Бу• вчера в 23:08
Ответ дляНамакушка
триндець
Почемучка• вчера в 23:09
А по теме, я бы не давала соьой манипулировать.
Пусть купят свою квартиру и там командуют
А тут я решаю новое мне покупать и что вообще покупать.
Но изначально, если нет кондиционера, я бы купила таки вентилятор.
Но новая мебель или нет, это уже по своей возможности, а не по хотелкам кввртирантов
Божа кульбабка• вчера в 23:09
Ответ длятянитолкайка
Та это не центр.. может даже левый берег
Веселуха Муха• вчера в 23:09
Ответ дляГрушки-яблочки
Я и не говорю за всех, но многим не нужны.
Донька подруги• вчера в 23:09
Ответ дляГрушки-яблочки
Я винаймала смарт квартиру деякий час, і так, там було ліжко. Що не так?
Двоспальне ліжко у кімнаті 15м2 зі стінкою це повний треш. Ходити там як?
У нас була кімната більше 15м2, коли розкладали диван (ширина 1,4 м), то між стінкою і диваном залишалася вузька смужка. Стандартна ширина такої кімнати 3м. Ліжко зразу займе половину ширини. Відмінусуйте стінку. Ніхто при здоровому глузді не поставить таке собі в квартиру.
тянитолкайка• вчера в 23:10
Ответ дляБожа кульбабка
Что значит может?
Так где конкретно?
Грушки-яблочки• вчера в 23:10
Ответ дляВеселуха Муха
Кому не нужны, те там не снимают.
Мандолина Бу• вчера в 23:11
Ответ дляЗроблено у 80-х
Это проблемы квартирантов. Они видели на что соглашались. Хорошие квартиры с кроватями, матрасами и евро ремонтами от 18 тыс. Нет денег - выбирай по бюджету. Никто не обязан делать ремонт который рано или поздно угробят, ради аренды в 10к месяц
Здаю на Героїв Дніпра повноцінну однушку з двоспальним ліжком і ортопедичним матрасом , газ за 9тис. Не новободува. В новобудовах квартири набагато дорожчі. Але сумніваюсь, що у автора така
Донька подруги• вчера в 23:11
Ответ дляГрушки-яблочки
У мене ліжко стоїть в кімнаті 9 м.
Якщо це спальня, то це зрозуміло. В єдиній житловій кімнаті площею 9кв.м ліжка не буде. Ну або будете як Аліна - спати на речах.
Божа кульбабка• вчера в 23:11
Ответ длятянитолкайка
Что значит может?
Так где конкретно?
Не помню я, но не золотые ворота и не Крещатик. Может даже левый берег.
Мандолина Бу• вчера в 23:12
Ответ дляНамакушка
ну ви ж чомусь не здаєте за 14-15 тис?
порівняли хрін з пальцем
Божа кульбабка• вчера в 23:12
Пипец задолбали эти объявления, где красивый ремонт, востребованное местоположение, низкая цена, куча плюсов, и регистрация марта 2026!🤢
Веселуха Муха• вчера в 23:13
Ответ дляГрушки-яблочки
Кому не нужны, те там не снимают.
Ну да, будут искать в другом месте из-за наличия парка. Смотрят в основном на другое, транспортная развязка и т.д., но хозяева еще с парками носятся.
Грушки-яблочки• вчера в 23:13
Ответ дляДонька подруги
Нормально там ходити, якщо правильно розставити меблі. І це може зробити будь-хто, в кого є здоровий глузд.
Більшість ті дивани не складають вдень, а просто застеляють як ліжко, але кричать тут, що ліжко щось катастрофічно змінить в інтер´єрі
Божа кульбабка• вчера в 23:14
Ответ дляПочемучка
А как в общежитиях всю жизнь живут?
Я снимала комнату в свое время 8 лет.
Жила в общежитии, гостинка со своим санузлом и почти пустой квартирой( блок) , цена была 1000. грн в 2017 году.
Швидкоруч• вчера в 23:14
Я живу під Києвом, в новобудові, в нас квартири по 15-25 тис. До метро далеко
Я не знімаю, друзі- знімають