ХуАнита• 17 марта в 23:32
Для вас важливо лягати спати до 00:00, пильнуєте за режимом строго чи лягаєте,
коли-як?
Мстящий за Зайца• 17 марта в 23:34
Мені на другу зміну, тому можу до 2 ночі не спати.
Як на першу,то в 23,або в 00.00 і лягаю
Хропочка з гривкою• 17 марта в 23:37
Та, у меня сын аутист, стал спать ложиться поздно. Видать, такой график у него теперь. Нас обычно обстреливают после часа-двух. Одно время почти каждый день\через день, мы прятались в гардеробной до отбоя, вот теперь раньше часа вообще не ложится
ХуАнита
• 17 марта в 23:43
Ответ дляНе заздріть тьоті
Пильнуємо за картою тривог тільки
В мене стались проблеми, нервове виснаження,була в невропатолога і навіть в психіатра, казала обидвом, що часто не сплю через тривоги з початку повномасштабної війни. Бо вони питались відразу про сон. Вони на мене як на дурну подивилися,що я не сплю. Ніби всі сплять, а я така одна тривожна. Порадили тел взагалі виключати. Претензії, чого я читаю...
Там-тарарам• 17 марта в 23:52
Лягаю коли-як. Взагалі в ідеалі важливо, бо якщо лягаю після 00:00 то потім часто сон не такий вже і якісний, не висипаюсь, прокидаюсь посеред ночі, або не можу взагалі виспатись бо зранку якийсь шум і не діють доспати. Але буває важко все закінчити і нормально до сну підготуватись вчасно. Сьогодні, наприклад, був бурхливий день, то і не спиться, хочеться ще щось з´їсти.
ХуАнита
• 17 марта в 23:55
Ответ дляТам-тарарам
Поїсти треба обов´язково. В голоді нормального сну не буде. В мене так
Не заздріть тьоті• 18 марта в 00:04
Ответ дляХуАнита
Ну взагалі то мої знайомі теж всі сплять. І коли я розказую що не виспалась то теж бачу що дивно на мене дивляться. Я на 9му поверсі і мені страшно.
Тихомандражная• 18 марта в 01:47
Є сенс лягати спати до 21-22 ночі. Після «пильнувати» за тим, коли лягаєш спати вже сенсу немає.
Все життя борюся зі своїм режимом і, як бачите, все одно лягаю спати далеко за північ((