Бриджит_Фрикандо• 18 марта в 06:59

Ви б поїхали одна з дітьми на відпочинок? 12,10,4 роки?

Чоловік спочатку погодився, купила білети на потяг, а тепер дає задню і каже їхати мені самій
Бо в нього там корпоратив🥂 а його не буде, якщо поїде
В Карпати
Пищалка• 18 марта в 07:14
Ответ дляЯ тут Живу
Может и так, я бы поехала с детьми одна, будьте мудрее для сохранения семьи, всё таки 3 детей, ему тоже нужно личное пространство, в следующий раз как будете ехать, вы откажитесь в последний момент, пусть он едет с 3 детьми
Автор тоже может взять только младшего и поехать в санаторий с питанием
Файна_зупка• 18 марта в 07:17
Ответ дляГолубая фишка
А навіть якщо так, що в цьому поганого , крім того , що він боїться вам це прямо сказати ? Іншим разом може він поїхати з дітьми, а ви відпочити. Озвучте йому такий варіант, думаю , він передумає
Да да, якраз чоловік спішить і падає поїхать ’відпочить’ сам з дітьми
КрестьянинДиор• 18 марта в 07:18
Ответ дляФайна_зупка
ни одного такого живого примера не знаю
Пасти Ла• 18 марта в 07:18
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Треба готувати
Я ж не в готель їду
Економ варіант, орендувала будинок
То це не відпочинок.
долой_лама• 18 марта в 07:18
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Треба готувати
Я ж не в готель їду
Економ варіант, орендувала будинок
Це не відпочинок з 3 дітьми !
Бронюйте Болгарію на літо і їдьте з дітьми.
Сама купляю квіти• 18 марта в 07:18
Ответ дляЯ тут Живу
Никто и никогда не оценит работу женщины матери,, ни отец детей, ни сами дети, если ехать напряжно, лучше не ехать. Всегда надо выбирать себя. Мужик тоже детей не под наркозом делал, должен нести ответственность.
Кумася• 18 марта в 07:19
Мы таким составом в Турцию летали
Дівчина Бобула• 18 марта в 07:20
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Згідна
Але є таке відчуття що він хоче відпочити від нас і придумав відмову
В мене теж таке відчуття.
Я б не поїхала, в ви дивіться по собі.
Диверсификация• 18 марта в 07:20
Ответ дляКумася
Мы таким составом в Турцию летали
Ну мабуть не готували там самі
Кумася• 18 марта в 07:21
Ответ дляДиверсификация
Ну мабуть не готували там самі
Нет конечно, в чем проблема организовать питание? Если это отдых, то никакой готовки
Диверсификация• 18 марта в 07:21
Ответ дляКумася
У автора економ відпочинок, і готувати вона має сама
Меломанка Маланка• 18 марта в 07:22
Ответ дляКумася
Мы таким составом в Турцию летали
Но вы там не готовили и кастрюли не мыли 😉
Кумася• 18 марта в 07:23
Ответ дляМеломанка Маланка
Нет конечно
Конфиденциальность• 18 марта в 07:25
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Треба готувати
Я ж не в готель їду
Економ варіант, орендувала будинок
А какой смысл в марте ехать в карпаты в арендованый дом? Грязь там месить? Или что там делать?
Кривая спроса• 18 марта в 07:26
Поїхала б, звісно.
Кривая спроса• 18 марта в 07:27
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мене найбільше турбує що знову він вибирає колектив а не нас(
В мене такий же. Тому і я обираю не його тепер.
Конфиденциальность• 18 марта в 07:28
Ответ дляДиверсификация
Автор троль.
Карпаты и трое детей в арендованом доме в марте... на поезде...
Анонимушка• 18 марта в 07:29
Ответ дляКонфиденциальность
Автор троль.
Чому, багато таких є
Злюка бобер• 18 марта в 07:30
Звісно
Чому ні?
Чудо в декрете• 18 марта в 07:30
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Треба готувати
Я ж не в готель їду
Економ варіант, орендувала будинок
То це не відпочинок
Злюка бобер• 18 марта в 07:31
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Згідна
То нехай відпочиває
Ви ж теж відпочивати їдете :(
Из Кукуева я• 18 марта в 07:31
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Згідна
Сказать что дети вырастут а он будет жалеть что корпоративы еще будут а семья не известно что завтра и вам тоже нужен отдых а кто вас подменит если что это не с одним ехать
Из Кукуева я• 18 марта в 07:32
Оставит детей ему и поехать одной
Чудо в декрете• 18 марта в 07:32
Что там делать с детьми? Никогда не понимала
Доктор Варвар• 18 марта в 07:34
нет конечно
от такого отдыха потом отдыхать нужно будет
ЛюблюДевчонок• 18 марта в 07:51
У вас це будет не відпочинок. Я завжди сама з 2-ма дітьми кудись їду, і то розваги для дітей. І весь час у тонусі незалежно від віку дітей. Молодша підросте і все, я сама на два тижні куди завгодно буду бігти бути одна на відпочинок. Якщо у вас це разова акція, то можете з´їздити з дітьми сама.
Мушля з Криму• 18 марта в 07:57
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну, так же не вчера началось. Родители ещё одного, детки укрепляют брак.
Гарантую неперелевки• 18 марта в 07:59
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Згідна
Через 3-4 місяці нехай він поїде ’відпочине’ з дітьми. А ви вдома ’ремонт’ поробите чи генеральне прибирання. Захочеться йому так ’відпочивати’?
Мушля з Криму• 18 марта в 07:59
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Та ви шо
Такий варіант не може бути
Бо він же на роботі
А Вы почему не на работе, не на корпоративах, не на ланчах с успешными коллегами?
КАПСЛОЧНИЦА• 18 марта в 08:04
То їдьте сама без дітей