Не боюся осуду• вчера в 23:10
На вас остання надія
Допоможіть згадати туалетну воду початку 90-х років. Рожева водичка в прозорому флакончику з яскраво рожевою кришечкою. Солодкий пряний аромат. Я була маленькою, мені здається, що саме так виглядав флакон
Сколько_мне_лет?• вчера в 23:12
Прямо дуже характеристичний флакон
Жодна інша вода не продається в подібному
Не боюся осуду
• вчера в 23:18
Ответ дляНесемо світло разом
фото
Чат gpt не знає(( я вже питала 1000 разів
Не боюся осуду
• вчера в 23:18
Ответ дляСколько_мне_лет?
Прямо дуже характеристичний флакон
На початку 90-х не супер багатий був вибір. Якщо тут у когось вони були, я думаю, вони памʼятають.
Не боюся осуду
• вчера в 23:28
Ответ дляСама купляю квіти
Ось що знайшла. Ваших на жаль не має.
Так. Я теж це фото бачила. Мені здається, що ковпачок схожий на цей. Але це не точно 😥
Не боюся осуду
• вчера в 23:29
Ответ дляВидна міленіалка
таке?
Дякую за фото, але ні. Тонкий високий флакончик
Вся в кредитах• вчера в 23:31
Ответ дляНе боюся осуду
Ну, а это было что-то бюджетное может реплики? Или что-то из люкса или масс маркет?
Вся в кредитах• вчера в 23:34
Не боюся осуду
• вчера в 23:37
Ответ дляБолтушка Му
фото
Схожий. Але ні 😥
Яскраво рожева непрозора кришечка
бЭйбА• вчера в 23:38
Грабля• вчера в 23:42
Ответ дляНе боюся осуду
Передивіться фото старих флаконів Avon, Coty, Arno Sorel, Jeanne Arthes, Yves Roche на Фрагрантиці. Може щось знайоме побачите.
По такому опису і фото - це шукати голку в копиці сіна))). Напочатку 90х було багато дешевої Франції, польських підробок + ще випускались парфуми деякими парф. комбінатами бувшого срср. Люкс сегмент теж був, але дуже дорого на ті часи.
Не боюся осуду
• сегодня в 00:22
Ответ дляВся в кредитах
))
Колір кришечки з першого фото такий самий