Бриджит_Фрикандо• сегодня в 06:59

Ви б поїхали одна з дітьми на відпочинок? 12,10,4 роки?

Чоловік спочатку погодився, купила білети на потяг, а тепер дає задню і каже їхати мені самій
Бо в нього там корпоратив🥂 а його не буде, якщо поїде
В Карпати
Соня-сонятко• сегодня в 11:55
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Згідна
Але є таке відчуття що він хоче відпочити від нас і придумав відмову
Ну и наглый, скажите пусть он с детьми едет, а вы на карпоротив
Балаболка• сегодня в 12:06
Всю жизнь летаю сама с Детьми несколько раз о раз в год- да и еще раз да! Муж работает и если есть возможность, какие проблемы то
Пилосмок працює• сегодня в 12:11
їздила 16 років, це капець, відпочинку нуль.
зате діти були на природі, а не в місті
Сяду на шию, дорого!• сегодня в 12:26
Ему нужно быть с любовницей, пока вы уедите. Вы это прекрасно знаете
Україна наше все• сегодня в 12:39
Ответ дляБулку Дай
зато вовремя смекнул, что надо сливаться с такого отдыха и я его понимаю.
Нічого він не сиєкнув, він і не збирався їхати, судячи з усього. Не здивуюсь, якщо буде з коханкою бусиьи
Україна наше все• сегодня в 12:41
Ответ дляСама купляю квіти
Никто и никогда не оценит работу женщины матери,, ни отец детей, ни сами дети, если ехать напряжно, лучше не ехать. Всегда надо выбирать себя. Мужик тоже детей не под наркозом делал, должен нести ответственность.
Для відстрочки вклепав третю дитину
Україна наше все• сегодня в 12:43
Ответ дляКонфиденциальность
А какой смысл в марте ехать в карпаты в арендованый дом? Грязь там месить? Или что там делать?
Щоб чоловік вдома міг тусити і не боятись спалитись
Україна наше все• сегодня в 12:44
Ответ дляИз Кукуева я
Сказать что дети вырастут а он будет жалеть что корпоративы еще будут а семья не известно что завтра и вам тоже нужен отдых а кто вас подменит если что это не с одним ехать
Одна я не розумію, що за корпоратив зараз?
Україна наше все• сегодня в 12:45
Ответ дляМальчижка
Хрінь якась, а не чоловік. Поміняти відпочинок з сім´єю на побухать
Плануєте ще народжувати бо папка видно він хароший ?
Та не побухати він лишається))))
Україна наше все• сегодня в 12:56
Ответ дляМальчижка
А він не знав, що діти від незахищеного сексу народжуються там олень ще й той бачу
Чоловік тут точно не олень))) відстрочку від мобілізації собі забезпечив, жінку з дітьми сплавив і гуляє, душе, веселися - хата вільна для потрахушок або з коханкою на пару днів можна звалити без проблем)))) то хто тут олень?
Україна наше все• сегодня в 12:56
Ответ дляТумба-юмба
Олені сидять під спідницями і бояться вийти на вулицю, а цей чоловік зовсім не олень
Це точно, він не олень, він козел)))
Добра всем!• сегодня в 13:14
Ответ дляКонфиденциальность
каникулы в школе
Водійка хімарса• сегодня в 13:36
лучше оставить детей мужу и самой поехать
Сито для думок• 2 часа назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
У вас це будет не відпочинок. Я завжди сама з 2-ма дітьми кудись їду, і то розваги для дітей. І весь час у тонусі незалежно від віку дітей. Молодша підросте і все, я сама на два тижні куди завгодно буду бігти бути одна на відпочинок. Якщо у вас це разова акція, то можете з´їздити з дітьми сама.
Погоджуюсь, я теж, коли їжджу сама з двома дітьми потягом, то переживаю трохи: і за дорогу, і як там все буде (особливо якщо місце нове). Та й діти повинні бути завжди під наглядом. Тому з трьома б сама не поїхала, враховуючи, що закупи продуктів і готовка їжі на мені.
Тантрический кекс• 2 часа назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Треба готувати
Я ж не в готель їду
Економ варіант, орендувала будинок
Ну вы даете
КротоТо• 2 часа назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Условия какие? Готовить вам не нужно? Езжайте и кайфуйте
Не дай Бог трое детей там рыгать начнут вот это отдых будет.
КротоТо• 2 часа назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Треба готувати
Я ж не в готель їду
Економ варіант, орендувала будинок
Это не отдых(
КротоТо• 2 часа назад
Вы ему родили бронь. Мог бы и поехать.
Херсон це Україна• 27 минут назад
Ответ дляКонфиденциальность
Автор троль.
Карпаты и трое детей в арендованом доме в марте... на поезде...
Чего это? Может конечно автор и троль. Но я часто отдыхаю в арендованных домах или аппартах