Фрикаделька• 18 марта в 08:37
Коли в наших ТЦ може бути розпродаж?
Зимовий розпродаж був після нового року, завезли все літнє. Знаю що десь в липні буде великий сейл. А можливо весною ще буває міжсезонний? Хто знає? Бо планую їхати в інше місто, у нас нічого взагалі немає(((. Цікавить Зара, бершка і т д... Чи буде хоч якийсь міжсезонний розпродаж весною і хоч приблизно коли чи не чекати?
Фрикаделька
• 18 марта в 08:41
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Міжсезонний, зазвичай, слабенький розпродаж.
та розумію, але що ж((
а коли хоч його можна чекати? Бо ціни космос а треба й мені і доньці
Шалена невинність• 18 марта в 09:04
Ответ дляФрикаделька
та розумію, але що ж((
Раньше июня, не будет. Разве что какие отдельные позиции. Сезон.
Швидкоруч• 18 марта в 09:12
З дефолтом гривні не чекайте розпродажу аж до середини літа.Зимовий вже минув,а до літнього ще далеко