Да_Я_ТакаЯ_• 18 марта в 19:23

Німецьке коріння. Знайшла випадково...

Колись мені було ще 18 років. Бабуся віддала мені свідоцтво про народження діда, і сказала, може пригодиться родство. Я забрала, не знала що з тим робити. Так і валялося в документах. А це знайшла. І в ньому вказано, що прадід поляк , а прабаба німка.
Я в шоці, я тоді і сном і духом не знала про ці програми. А виявляється я могла і підтвердити це все і в Польщі легалізуватися і в Німеччині як пізня переселенка. Час втрачено. Дуже жаль... Не було кому підказати.
Гнию тепер в б..кій Україні . Я от думаю чого я завжди не любила її.
А я шляхетного роду виявляється.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • вчера в 07:40
Ответ дляВподобайден
Так а дід хто по національності?
Українець написано. Це ще при СССР було. Вони б по іншому і не написали б
ПешитеБесАшипок• вчера в 23:17
Ответ дляАнонимушка
Шляхетный род🤣🤣
Немцы ещё те колхозники были раньше
Пани мої, дрібнесенькі... а воші як біб
ПешитеБесАшипок• вчера в 23:23
Ответ дляШикаю і викаю
Правнучка какого-то фашика возомнила о себе
Беженкой вы и сейчас могли бы. Но вам жопу лень поднять, обсираете всю страну из-за своей лени и тупости.
Не, ну беженцам надо язык учить и работать. А тут просто свидетелством помахать - и вуаля, полько-немка готова