Сало не люблю• 19 марта в 04:07
Де купуюте одяг на попу 120 см?
Навіть якщо пишуть що великий розмір це маломір. Бюджет дуже маленький🙈.
Смячиком• 19 марта в 20:56
Ответ дляДаю справку
В H&M є хороші джинси з еластаном на попу 120 см. Навіть в zara можна знайти джинси на таку попу, бо багато моделей більшомірять і 46 європейський підійде. В інсті є баєр Viola.brand2 в неї платний вхід на сторінку, але вона повненька і постійно робить огляди на бренди H&M та zara. Я раніше багато чого купувала та замовляла за її рекомендаціями, бо теж мала бедра 125 см.
Найти то может и можно, но там дорого