Однозначно• вчера в 07:54

Почему такие тюльпаны (фото)в Австрии 2.99, а в Украине как минимум в 2 р дороже

Розовые. Доступно, можно каждую неделю покупать для дома

На 8 марта и того больше

Вот почему так?

В Европе зарплаты в несколько раз выше, чем в Украине

Почему такая разница
Svit_from_It• вчера в 17:00
Ответ дляДобродійка
Потеряйся
бгг обиженка)
Добродійка• вчера в 17:24
Ответ дляSvit_from_It
бгг обиженка)
бгг запроданка
Майская киска• вчера в 17:57
Ответ дляНульовий сантиметр
Не тільки тюльпани, троянди, взагалі будь-які квіти. І завжди були як крило літака.
В Україні якщо тобі дарують букет - це щось особливе, обов´язково треба сфоткатись. В Європі, Британії і тд можна купити букет просто в супермаркеті по дорозі додому, і це взагалі не обтяжує гаманець.
В Австрії 2,99 за букет, автор. В Україні за штучку.
Нікого не засмучує вартість пального?Квіти не дають спокою,проїдьте подивіться на Асканію,скільки там теплиць,робітників.І уявляєте,це все треба опалювати,підсвічувати,оплачувати зарплату.Світло 16грн для підприємств.І це я пишу про укр.виробника.Імпорт Еквадор чітко прив*язаний до курсу долару+доставка в Україну+розтаможка.Спробуйте,може у вас вийде,будете роздавати безкоштовно.
Мстящий за Зайца• вчера в 18:46
Ответ дляЗапароленое одеяло
Це бізнес по-українськи. Заробити тут і зараз, з накруткою в рази. Перед святами не знизити трохи ціну і продати більше, а навпаки, народ купить і слова не скаже. Ще і антимонопольний комітет не працює.
Какой бред. Если закупка около 35 грн. у поставщика, то сколько должен стоить тюльпан в магазине, чтобы покрыть логистику, расходы (зп, аренда и тд) и на хлебушек с маслом заработать?
годовасик• вчера в 19:32
Я в Дании. Здесь очень дешевые цветы
Все привозят с Нидерландов, а это же рядом
Вечером, если не купили, магазины выставляют смешные цены, что бы не оставлять цветы до завтра
Цветы при этом свежие, и стоят очень долго
Букетик роз можно купить условно за 80 грн
Крихітка на всі• вчера в 21:46
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Может потому что тепличный бизнес требует электричества, а мы просидели без него зиму? Вы и понятия не имеете как сейчас выживает украинский бизнес на генераторах
Можна подумати, що раніше інакше було.
Все що фоп- синонім ’дорого, неякісно і по хамські’
Крихітка на всі• вчера в 21:48
Ответ дляМстящий за Зайца
Справ в тому, що апетит не на хліб з маслом, а з чорною ікрою.
В апетиті нічого поганого нема, якщо він не відірваний від реальності
Анчо Ус• сегодня в 02:04
Ответ дляОднозначно
Думаю, много и сами в теплицах выращивают
А луковицы где берут,не задумывались?