КонФФетОшка• 19 марта в 09:48
Повірка лічильників води в Києві
Сьогодні в особистому кабінеті Київтеплоенерго висвітилось повідомлення про сплив часу повірки лічильників води з пропозицією оформити заявку в Центрі обслуговування клієнтів КТЕ . Думаю що з Київводоканалом теж так, оскільки повірку цих лічильників минулого разу робили одночасно в приватній конторі, яка одразу сказала - не дасте пару тисяч грн зверху, повірка буде непройдена і поставите нові лічильники.
Хтось останнім часом замовляв повірку лічильників води? Дайте будь ласка пораду де краще це зробити
КонФФетОшка
• 19 марта в 13:06
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Неправда. Мої київські лічильники всі є в базі
И мои тоже
КонФФетОшка
• 19 марта в 13:08
Ответ дляДа будет так
Отже, маючи повний доступ до інформації даного держреєстру постачальники Києва, зокрема Водоканал, Київгаз і Теплоенерго вимагають споживача надати копії цих сертифікати. А з якою метою, не підкажете?
Мне это обосновали что им надо сверить с данными, внесенными в их базу поверителем, и отправляла им по электронке скан
КонФФетОшка
• 19 марта в 23:15
Ответ дляВанна Тазиковна
Користувались послугою компанії Мастергаз: повірка, а потім і заміна лічильників води. Залишились задоволені - ніхто нічого не вимагав понад ціни, які зазначені на сайті.
Посмотрела сейчас свои документы, оказывается в 2022 году тоже Мастергаз поверку делал и написано что до 11.06.26 поверка действительно, а меня уже начали запугивать что поверка заканчивается...
Ванна Тазиковна• 20 марта в 10:11
Ответ дляКонФФетОшка
То Вас просто попереджають - щоб мали час на повірку або заміну лічильників.
Повірка дійсна 4 роки - ось у Вас цей час і спливає.
То виходить, це у Вас працівники Мастергаз вимагали 2000 грн зверху за проходження повірки?
КонФФетОшка
• 20 марта в 11:07
Ответ дляВанна Тазиковна
Да, видимо хитрый мальчик в те годы попался нам
КонФФетОшка
• 20 марта в 13:30
Заказала поверку в Водомер-Мастер на конец месяца. Посмотрим как все пройдет