Снегопадка• Изменено 19 марта в 10:14

Масаж , чи таке дозволяется массажисту

Пішла я фактично перший раз на масаж в житі, після пологів і ношення дитини почула шо спина моя почала сипатись, но то всі деталі упущу , хотіла зробити масаж спини укріпляючиий лікувальний. Роздягатись на масажі до гола чи мені б сам дати якусь накидку ? Бо мені масажист не дав і я чула себе не комфортно , і далі він каже що крім спини треба робити поперек там вже пробачте попа , я кажу нащо? В мене попа ж не болить, фактично мені промажаували дуже низько там і я тепер сиджу і думаю чи то взагалі було дозволено і кореткно? Якщо масаж спини то нашо масажувати фактичо ляжки і сідниці? Дякую просто не хочу чути себе лохом яку розводить збоченець
Все возможно• 19 марта в 10:34
Ответ дляСнегопадка
Та. На слідуючий раз принесу своє, просто тепер не знаю чи йти до нього знов
Ви вирішили за декілька сеансів укріпити спинний корсет?
Помидорина• 19 марта в 10:34
Ответ для90x60x90
Честно, не могу понять, как все с таким спокойствием доверяют свое тело массажистам без снимков.
Если нет сильных проблем
Вообще не факт• 19 марта в 10:34
Ответ дляСнегопадка
Та я ще не зовсім дурна труси знімати
тогда в чем проблема что вам массажировали попу и ноги. ходите к женщине и не ипите мозги
Соображалочка• 19 марта в 10:34
Ответ дляСнегопадка
То маю на увазі без ліфчика , я думала буде якась накидка що завЗуєтсі на шиї
А шию як розминати? Я і ланцюжок знімаю.
Фоточки нема• 19 марта в 10:34
Ответ дляСнегопадка
О, где так дёшево?
ДолькиКабана• 19 марта в 10:35
Ответ дляСнегопадка
Якого всього тіла , ще раз вам кажу я хочу тільки спини
Жоден професіонал не буде робити тільки спину !
Ви дивна … ви просто не розумієте принципів масажу - спина може боліти, бо сидальний нерв зажатий, бо спазм грудних мʼязів, бо шия хвора …
автор Снегопадка • 19 марта в 10:35
Ответ дляВсе возможно
А скільки сеансів потрібно ?
Крим мій• 19 марта в 10:36
Ответ дляТворческий типаж
Ну, так не пишите мне)
Ну добре, вибачте, що на форумі в відкритий темі написала без дозволу. А треба тільки у вас питати, чи ще в когось?
Все возможно• 19 марта в 10:36
Ответ для90x60x90
І я про те. А якщо запитати ще у таких масажистів щодо освіти, то багато, хто з них покаже лише сертифікат пройдених курсів у неакредитованих вчителів.
Чудовий каламбур• 19 марта в 10:37
Как говорил один знакомый массажист-если не помассажировал молоденькую дамочку-день прошел насмарку.
И если кто то думает что массажисты просто выполняют свою работу и ничего не чувствуют,то они ошибаются.Немножко чувствуют 😉
Вообще не факт• 19 марта в 10:36
Ответ дляСнегопадка
От хоча б рушник , то мені не дала навіть рушника
т.е вам перед женщиной стыдно без лифа? а я мамографию делала у мужика ) и пофиг
90x60x90• 19 марта в 10:39
Ответ дляПомидорина
Если нет сильных проблем
После массажа может быть поздно говорить о проблемах.
Все возможно• 19 марта в 10:36
Ответ дляВилами по воде
Сорямба, дамы, а что значит гола? Без трусов, реально?😳 И топик спортивный нельзя оставить? Не была на массаже лет 25, не порню.
Порню, це у вас дієслово по Фрейду?
После шести ни-ни• 19 марта в 10:36
Лучше без номы используем одноразовые как стринги если человек против он в своих останется и да спина это считай от бедер до макушки все в комплексе надо но лучше ходите на целого тела массаж болит спина а проблема еще с ног начинается но еще с начало сходить к врачу нет ли у вас противопоказаний
Помидорина• 19 марта в 10:37
Ответ дляВообще не факт
У меня гинеколог мужик и нейрохирург(спина)
Ні за холодну воду• 19 марта в 10:38
Ответ дляСнегопадка
Відкрийте анатомію, подивіться, де знаходяться мʼязи і як вони взаємоповʼязані
Все возможно• 19 марта в 10:39
Ответ дляСнегопадка
А скільки сеансів потрібно ?
Лише масаж не укріпить корсет, масаж це лише частина всього комплексу
ДолькиКабана• 19 марта в 10:41
Ответ дляВсе возможно
Ви жартуєте? Це вартість шиї лише
А їй не треба шия, тільки спина - автору видніше )))

До речі, автор, після минулого курсу масажу - лікувального, всього тіла, я схудла на 5 кіло!
Масажист просто розігнала лімфу, пішли застої - і я позбулася лишньої ваги, якої не могла позбутися навіть в спортзалі !

От, що значить, гарна професійна комплексна робота спеціаліста
Все возможно• 19 марта в 10:42
Ответ дляВообще не факт
І рентгенологу теж пофіг, він ті груди бачить по пару десятків за день. Для нього це робочий матеріал
ДолькиКабана• 19 марта в 10:43
Ответ для90x60x90
Масажист не ламає людей !
Він працює з мʼязами, розслабляє їх - до грижі він не достане фізично, а больові запалені місця буде довго обходити, поки спазми не пройдуть.
Все возможно• 19 марта в 10:44
Ответ дляДолькиКабана

То у вас набряки зійшли
Дюйм оф о4ка• 19 марта в 10:44
А чого ви до чоловіка ідете? Ідіть до жінок? Вам жінки хай роблять масаж. Я була багато разів до різних. Давали або одноразові труси, такі, що тільки перед прикривають, або рушник, або у своїх труселях (це частіше). Також спину прикривали рушником і взагалі все тіло великим рушником прикривали і поступово коли робили масаж його скасували. Треба іти до правильних людей і не буде у вас дискомфорту.
ДолькиКабана• 19 марта в 10:45
Ответ дляЧудовий каламбур
І шо ? Він же людина, ну нехай чувствує, мені не шкода )
Творческий типаж• 19 марта в 10:45
Ответ дляКрим мій
Автор, явно ходит не к такому массажисту)))
Все возможно• 19 марта в 10:46
Ответ дляДолькиКабана
Масажист не ламає людей !
А масажист має знати не лише, де грижі, а ще проблеми з тиском, серцем і т.д. Тому, деяким клієнтам, які цього не знають самі, масажист з досвідом і медосвітою, відмовить.
Кундалина• 19 марта в 10:47
Ответ дляНіколи не збрешу
А що ви рушником будете прикривати лежачі на животі? Аж цікаво
жопу
Кундалина• 19 марта в 10:48
Ответ дляСнегопадка
блин, где вы такую дешевую цену нашли
ДолькиКабана• 19 марта в 10:49
Ответ дляВсе возможно
То у вас набряки зійшли
Та, не було в мене набряків.
Я струнка, але робота сидяча - і видно застої лімфи були, бо після масажу пропав живіт, бока, руки схудли.
Я чесно в приємному шоці була )
Крим мій• 19 марта в 10:51
Ответ дляТворческий типаж
Звісно що явно, і ціна копійчана. Звідки в цю ціну взятися одноразовим труселям, рушнику та іншому? І знову повертаємося до початку нашої розмови про ’скільки по вашому стоїть масаж ’
100 грн за годину, з рушником, накидками та іншими ’зручностями’. Я вгадала?
ДолькиКабана• 19 марта в 10:52
Ответ дляВсе возможно
Ви зараз масаж зрівняли з якимись фізичними вправами … бігом, чи віджиманнями …
Серце хочаб яким боком до масажу ?