месяцкие• 19 марта в 12:03

У кого вже дорослі діти, вивчилися або вже працюють

Дитина у 8 класі, мотивації вчити науку нема. Може вчитися але треба сидіти з нею, змушувати думати. Спочатку сиділа, зараз вже другий рік вона аби як щось робить, навчання онлайн, розумію що знань ніяких. Але не розумію чи є сенс заставляти, сидіти з нею, наймати репетиторів, чи все одно якщо нема у неї своєї мотивації то це зайві нерви , сили і гроші. На всі предмети у мене нема грошей вчителем оплатити, і часу сидіти з неї теж стільки нема.
З одного боку вона ще не розуміє що їй треба, з іншого боку бази не буде якщо зрозуміє що хоче навчатися.
Чи доводилося вам дітей спонукати до навчання і чи визнали вони у подальшому що це їм на користь було, чи навпаки?
Карапулька• 19 марта в 12:44
Ответ длямесяцкие
Я вже думала, але не знаю чи це спрацює , бо вона ще така що боїться нового колективу, стрес, нові проблеми з відносинами, і знов може бути не до навчання
Від вас залежить чи спрацює
автор месяцкие • 19 марта в 12:45
Ответ дляГолубец
Саме з перелічених вами причин я ніколи не розглядала навчання онлайн для дитини молодшої і середньої школи. А в старшій школі - під питанням, бо теж рідко кому підходить.
І як репетитор вважаю, що нема сенсу вкладатися в дитину без мотивації. Якщо дитина з низькими здібностями, але мотивація є - толк буде. Якщо є здібності, нема мотивації - це мертве діло.
У нас не було вибору з навчанням , з 2 класу ковід, з 4 війна, розумію що все б було краще якщо вона б вчилася як в 1 класі, тоді вона вчилася сама і не було мені таких проблем
Дівчина Бобула• 19 марта в 12:45
Ответ для75В
Извините, а как она лечить будет не учась ?
Наверно как все, кто учатся в этих вузах и потом работают? Тем более, это вы пишете, что там можно не учиться, я ничего об этом не знаю))
У нас две кошки и две собаки и мы постоянно общаемся с ветеринарами, совсем профаны не попадались.
автор месяцкие • 19 марта в 12:47
Ответ дляКарапулька
Від вас залежить чи спрацює
Що саме від мене залежить Ви вважаєте?
автор месяцкие • 19 марта в 12:48
Ответ дляДівчина Бобула
Я думаю якщо сподобається ця справа то почне вчитися бо буде себе все відчувати ветеринаром
Карапулька• 19 марта в 12:50
Ответ длямесяцкие
Що саме від мене залежить Ви вважаєте?
Таке як ви організуєте переїзд дитини
Голубец• 19 марта в 12:50
Ответ длямесяцкие
Якби мої діти не вчилися б офлайн, я б переїхала закордон, чесно. Для мене це принципове питання. Коли б вони стали повнолітніми, повернулася б за бажанням, але без освіти їх лишити я не готова. А онлайн освітою не вважаю.
Губной рояль• 19 марта в 12:50
Ответ длямесяцкие
Ну бачите у дитини є відповідальність, а тут я не бачу її тому і переймаюся нажаль
Ответственность не всегда была, вдалбывали
автор месяцкие • 19 марта в 12:55
Ответ дляКарапулька
Таке як ви організуєте переїзд дитини
Переїзд то я організую, але ж теж не знаю який буде клас, чи будут діти виховані, а не ті які будуть булити новеньких. Я в своєму житті пережила булінг тож своїй дитині не бажаю цього, вчу відстоювати свої кордони, поважати себе, але їй важко знаходити друзів, в неї подруга з садочку вдома. Була і інша але її потягнуло у компанії іншої, тож інтереси розійшлися.
автор месяцкие • 19 марта в 12:59
Ответ дляГолубец
ми були у Польщі вчилася вона там, було добре коли у класі були різні діти і біженці і білінгви , а потім її закинули у клас з одними поляками, моя і з українцями не всіма спільну можу знаходить, а тут важкувато, тим паче я зрозуміла що як інші дві школи ми не потягнемо, дитина обрала онлайн
Карапулька• 19 марта в 12:59
Ответ длямесяцкие
Ви повинні вибрати хорошу школу, організувати дозвілля, щоб дитина завела нові знайомства
автор месяцкие • 19 марта в 13:00
Ответ дляГубной рояль
Ну ось і моє питання в тому чи є сенс вдавбувати чи ні
Сапай вазони• 19 марта в 13:00
Ответ дляПочемучка
Пусть в школу ходит!
В Харькове?
Карапулька• 19 марта в 13:00
Ответ длямесяцкие
В інших країнах якраз найкраще доя інтеграції, щоб в оточенні не було українців, тоді дитина швидко вчить мову і адаптується. 2 школи це маразм, дитині потрібна одна нормальна офлайн школа
Сапай вазони• 19 марта в 13:01
Ответ дляПочемучка
В чем вопрос, автор , проблема большинства сейчас дистанционка
Не засырайте тему
Голубец• 19 марта в 13:01
Ответ длямесяцкие
Не перекладайте відповідальність на дитину, це ви вирішуєте де і як вчитиметься дитина і могли обрати польську школу офлайн і не вчитися в українській взагалі.
Сапай вазони• 19 марта в 13:01
Ответ дляКарапулька
Питання саме в цьому. Онлайн це не навчання. Дитині має бути цікаво , саме це і мотивує до навчання. Сидіти над дитиною у 8 класі це абсурд. Я взагалі ніколи не роблю уроки за дітей, починаючи з 1 класу і це прекрасно працює
Возьмите пирожок и идите с Богом
автор месяцкие • 19 марта в 13:01
Ответ дляСапай вазони
В Харькове?
Так ми в Харкові
Сапай вазони• 19 марта в 13:02
Ответ дляПочемучка
Вы заметьте кто в 80 годах троешник был тот сейчас больше знает чем наш отличник)) плохая школа раньше была
Как-то другие наблюдения. Дело не в оценках а в желании хоть что-то делать
Карапулька• 19 марта в 13:02
Ответ длямесяцкие
Ви не можете нічого вдовбати, але можете створити дитині умови для навчання
автор месяцкие • 19 марта в 13:03
Ответ дляКарапулька
Ну вже ніяк ми не інтегруємося, бо ми повернулися , тут батько її, не він не ми не витримали жити окремо, після 1.5 роки повернулися, батько прив´язаний до частини з нами на західну не поїде
автор месяцкие • 19 марта в 13:04
Ответ дляГолубец
Тобто насильно ? вибір робила вона
Карапулька• 19 марта в 13:05
Ответ длямесяцкие
І в чому цінність батька, який хоче щоб його дитина жила в небезпеці?
Марфа Українівна• 19 марта в 13:06
Ответ дляЛеся Українка
Я забила. Сил немає. Моєму хлопцю 15. Має хист тільки до мов. Гарні оцінки з німецької, французської і англійської. Все інше - жах. Каже, що йому не подобається вчити теорію, хоче практику. Вирішив стати машиністом потягу. Хай робить, що хоче
Ого, 3 языка + родной, умничка!
автор месяцкие • 19 марта в 13:06
Ответ дляКарапулька
Давайте не будемо розбирати наші сімейні цінності, питання було чи є сенс дитину спонукати чи чекати поки з´явиться мотивація до навчання. А ваші питання мені не дуже приємні. Це наш вибір
автор месяцкие • 19 марта в 13:07
Ответ дляКарапулька
Добре дякую за пораду.
Зубожиння• 19 марта в 13:07
Ответ длямесяцкие
У тому і питання що поки вона не бачить себе, бо інше у голові, я не знаю мабудь у дітей зараз нема як у мене в дитинстві грати у якусь професію, всі в тік тоці (((
Если её спросить: ’Доця, ты чем себе собираешься на покушать зарабатывать во взрослой жизни? Мама не вечная.’ она ответит ’не знаю’ или как?
автор месяцкие • 19 марта в 13:09
Ответ дляЗубожиння
вона не знає поки....я казала їй, питала звичайно .... Тому і хвилююся
Карапулька• 19 марта в 13:09
Ответ длямесяцкие
Мотивація не зʼявиться сама по собі в таких умовах. У вас трохи дивна система пріоритетів
Марфа Українівна• 19 марта в 13:09
Ответ длямесяцкие
Супер, з 10 класу став вчитися? То думаю важко буде бо нема бази потім все наздогнати
Зачем все? Ирина пошёл на курсы подготовки зно, 3 предмета, все сдал хорошо, посиупил, отучился в универе, забил на диплом, работает видеографом