Весела моль• 19 марта в 17:43
Дівчата порадьте по посереднику.
Замовляла у дівчини посередника маски для обличчя,вона пише з внутрішніх корейських сайтів,ціна 450,плюс 20 відсотків посередника це ще 98 і ціна за вагу,доставку обіцяла за два тижні,по факту прийшли більше ніж за місяць,і ціна за вагу ще 450,чи це звану посередників так рахується доставка?
Elenochka13• 19 марта в 18:00
я купую сама корейську косметику на Амазоні, і ціна за доставку не нормальна
Весела моль
• 19 марта в 18:08
Ответ дляElenochka13
Скажіть будь ласка скільки виходить один кілограм доставка?
Elenochka13• 19 марта в 18:08
Ответ дляВесела моль
море 8$, авіа 12$ за кг
Весела моль
• 19 марта в 18:35