П´яна вишня• вчера в 18:02
А у вас є депозит у Приваті?
Думаю, чи покласти грн на строковий депозит на 4-5міс під 12% річних. Ставка наче досить непогана.
Порахувала, що навіть якщо курс $ стане 46, то при знятті за рахунок % я нічого не втрачаю. Ну або заробляю на такому ж курсі чи меншому.
І хочеться, і колеться😂
Десь так, але...• вчера в 18:04
Ответ дляруки_Крюги
Лучше облигации
Облігації є на короткий термін?
Блондинка в Законе• вчера в 18:05
Ответ дляруки_Крюги
Лучше облигации
Мені не хочеться, заради 50 доларів гратися в такі ігри
Приму в дар• вчера в 18:07
Нет конечно, кто же в условиях кризиса и падения курса делает вклад в гривне. Инфляция сожрет ваши проценты. Если доверяете банкам, то хотя бы в валюте делайте.
Ну що ви, мамо!• вчера в 18:10
Нет я не камикадзе себе так вредить , создать геморрой а потом с ним героически бороться
Десь так, але...• вчера в 18:11
Наприклад зараз ви купите 1000 доларів за 44300. Якщо ви замість цього покладете на депозит 44300, то через півроку отримаєте дохід 2046грр. 44300+2046=46346. Якщо долар буде 46грн, то ваш дохід за депозитом буде 346грн в порівнянні з тим,якби зараз купили долар,якщо курс буде вищим, то доходу не буде, а можливо в результаті будете мати суму меншу ніж 1000 доларів через півроку
МояХатаЗкраю• вчера в 18:13
Ответ дляДесь так, але...
З депозита ще ПДФО + ВЗ
Десь так, але...• вчера в 18:13
Ответ дляМояХатаЗкраю
З депозита ще ПДФО + ВЗ
Я відрахувала податки
Перша леді колгоспу• вчера в 18:25
Ответ дляЗа ким я буду?
В мене депозит в приваті лежить роками, все влаштовує.
І в мене також. Не було ніяких проблем.
Херсон це Україна• вчера в 18:40
Ви ж в курсі, що 4 місяці під 12% річних це 4% за термін депозиту?
Херсон це Україна• вчера в 18:41
Ответ дляparele
Автор, Ви ж податки відраховуєте, я вже не кажу про інфляцію?)
Про інфляцію можна говорити тоді, коли є вибір іншого способа інвестування. А коли вибір між лежати вдома і на депозиті, то вигідніший депозит.
Все і одразу• вчера в 18:52
Ответ дляparele
Ні)
Є трохи в облігаціях, це вигідніше.
Какие облигации?