Бо в майбутньому в моєму житті все буде ще гірше і в плані роботи і в плані особистого життя
Ответ дляПринцепесочка
з цими думками топ топ до психіатра за антидепресантами
Я дуже багато нагадала у молодості і це навіть з антидепресантами не розгребти
Вимагаю спілкування• вчера в 22:35
Ответ дляПринцепесочка
А тут один ответ звучит. Психозомби)
Ответ дляВимагаю спілкування
И что? Все так думают, но жить-то приходится.
Розумієте якщо б 10 років перетерпіти то ще нормально. Але ще 30 років так жити,то це занадто
Ответ дляДівчина Гілмор
Вас забанили шо ви вже в откриту пишете?
Ні
Сусідка знизу• вчера в 22:36
Ви певно дуже молода, раз так переживаєте про особисте життя.Я вас так розумію, бо сама в 20 років боялась щоб заміж вийти і старою дівою не лишитися, потім чоловіку годила ,щоб поганою дружиною не вважали, щоб кращої не шукав.А він як виявилось потім почав ноги об мене витирати.Як розійшлися я жити почала,і тільки зараз зрозуміла, яка я була дурна з тим заміжжям, спішила ,думала там щастя.Вчіться автор любити себе і жити в гармонії з собою,бо більш ніж ви самі,вас можуть любити лише мама та ваша дитина,але аж ніяк не чоловік.
Вимагаю спілкування• вчера в 22:36
Ответ дляAnastasiia-9046
Ага, а еще после 60 или 70 начнутся всякие деменции, инсульты и прочья фигня. Жизнь тупая, согласна, но что поделать, если родили уже..
Ответ дляСусідка знизу
Не молода. Мені майже 30 і я більше переживаю за гроші
Дівчина Гілмор• вчера в 22:37
Ответ дляAnastasiia-9046
Не молода, майже тридцять😄😄😄😄😄
Вимагаю спілкування• вчера в 22:37
Ответ дляСусідка знизу
Есть такие мамы или дети, которые никого не любят, эгоисты.
Ответ дляДівчина Гілмор
Не молода, майже тридцять😄😄😄😄😄
Це вже не молодість
ТебеОноНадось• вчера в 22:38
Ответ дляAnastasiia-9046
Ха. Є чарівна формула ’було - пройшло, бадиллям поросло’. Повторюємо кожного разу як зриває дах за минулим. Повторювати поки не повірите і не заспокоїтесь. Рефлексії дещо складніші, але проста віра теж помічне.
Ответ дляТебеОноНадось
Можливість знайти нормальну роботу вже не повернеш, бо поїзд поїхав
Ответ дляАнгелок з ріжками
Думаю, що Ви права
Не знаю як з цим жити тепер
Слобожаночка• вчера в 22:42
Настя, вы правильно думаете, но какой смысл это мусолить тут?) Да, жизнь - боль, у всех разный старт, возможности в силу генетики, но вам выше правильно написали, что никуда не деться, придётся жить или не жить, тут уж решать вам
Скокмоно - стокнуно• вчера в 22:45
Ответ дляAnastasiia-9046
Дивно, до мене у відділ прийшла жінка 65 років, влаштувалася на роботу. А Вам в 28 пізно?????
Та не реву я• вчера в 22:45
Та едрить-колотить... Откуда вы знаете как дальше будет??? Вы не можете этого знать. Я тоже так думала в вашем возрасте, но произошли некоторые события и моя жизнь теперь другая (не, пока не мильйонерша, но хоть чувствую что могу дышать свободней), и мне теперь жалко что я столько времени потратила убиваюсь из-за выдуманных сценариев и страхов (хотя логически понимаю, что возможности нормально жить тогда у меня просто не было). Ваш поток мыслей называется катастрофизацией, вы выдумывает себе самые худшие сценарии. Вам не нужно прям сию минуту решать всё своё будущее, решайте то что есть сейчас.
Какая тупая блядина вам сказала что дальше будет ’только хуже’??? Вы тик-токов пересмотрели или у вас родственники токсичные? Откуда вы это берете?
Ответ дляСлобожаночка
Я вище писала, що мізками розумію, що нічого хорошого мене більше не чекає. Але жити в цьому ще так довго морально важко
Мамаша в бигудях• вчера в 22:45
Ответ дляAnastasiia-9046
ооо. я впізнала. у вас вже була подібна тема. вам 28
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У неї мабуть в такому віці був вже досвід роботи якого я не маю
Скокмоно - стокнуно• вчера в 22:46
Ответ дляAnastasiia-9046
То замайте
Та не реву я• вчера в 22:46
Ответ дляAnastasiia-9046
Я тоже сейчас учусь новой профессии в которой у меня нет никакого опыта. Мне 36.