Кукусики• 19 марта в 23:01

Хто їздить/їздив через Перемишль. Підкажіть будь ласка

Що означає прогулянка між станціями? Ми приїдемо поїздом з Києва. Я так розумію кордон польський вже по прибуттю на вокзалі.
младокошкина• 19 марта в 23:04
так, вам спочатку треба буде пройти прикордонний контроль, а потім уже пройти на перон до наступного поїзда, шо до Кракова

автор Кукусики • 19 марта в 23:05
Ответ длямладокошкина
Це все поруч? Я ж розберуся?
Борисфенка• 19 марта в 23:06
Ответ дляКукусики
Це все поруч? Я ж розберуся?
Там без варіантів - вихід з перону тільки через митницю.
37 хвилин мало, може бути кілька годин.
младокошкина• 19 марта в 23:07
Ответ дляКукусики
Це все поруч? Я ж розберуся?
так, усе поруч. всі підуть на контроль, то і ви куди всі)

єдине шо я би радила купити квиток до Кракова заздалегідь, в застосунку Koleo, таким чином ви зможете одразу йти на перон. якшо поїзд запізниться, в Koleo можна без проблем поміняти квиток в режимі реального часу
автор Кукусики • 19 марта в 23:09
Ответ длямладокошкина

Дякую. Це скрін з колео. Купила заздалегідь
А змінити можна в додатку? Брала запас дві години
младокошкина• 19 марта в 23:10
Ответ дляКукусики
так, в самому додатку можна поміняти на інший час. я теж купувала із запасом, а коли пройшла контроль, поміняла на той, шо йшов раніше
автор Кукусики • 19 марта в 23:11
Ответ длямладокошкина
Дякую
Бяки-козяки• 19 марта в 23:52
Выходите с контроля, сразу налево и идете по улице до подземного перехода. Спускаетесь в него - это и есть выход на жд вокзал.
автор Кукусики • 20 марта в 07:38
Ответ дляБяки-козяки
Дякую 🤝