Хомо_сапиенс• Изменено 19 марта в 19:26
Як довго проходити таможню в Пшемислі
Доброго дня. Приїджаємо в Пшемисль за розкладом в 11.20. Не знаю на яку годину брати квитки на Інтерсіті, порадьте, будь ласка. Скільки часу займає таможня? Там довгий зараз прохід - сканують обличчя, беруть відбитки? Давно вже не їздили, то не знаю.
Хомо_сапиенс
• 19 марта в 19:28
Ответ дляЛеннон_Жив!
все от вашей удачи зависит
Та я розумію, що і потяг може запізнитися .. раніше тамжня до 2-х годин могло бути
рукиЖимолости• 19 марта в 19:28
фото і відбитки так. Може бути 2 години, а може й 20. Як пощастить.
ЧукИГеки• 19 марта в 19:28
З самого початку- може спізнитися поїзд. Або у вагонах можна сидіти кі
лька годин вже в Перемишлі.
Хомо_сапиенс
• 19 марта в 19:28
Ответ дляБорисфенка
1-й вагон швидше, останні довше. Від 1 до 3 годин.
Дякую, приблизно зрозуміла
Борисфенка• 19 марта в 19:29
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую, приблизно зрозуміла
А ще й поїзд спізнитися може. Ми торік стояли у Львові дві години незрозуміло чого.
Почекуха• 19 марта в 19:32
А кто с животными, если к моменту задержки таможенной проверки уже истекает срок действия разрешения на ввоз животного - все равно пускают?
ЧукИГеки• 19 марта в 19:33
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую, приблизно зрозуміла
Минулого року їхала спеціально в 1 вагоні бо спішила. А стояли певно з півтора години просто на вокзалі у вагонах. Вийти на вулицю не можна. Так що і перший вагон не дає гарантії швидкого проходження.
Скользкая• 19 марта в 19:34
Скажу, как делаю я. Беру билета на ближайшую и следующую электричку. Потом, один можно вернуть вплоть до момента отправления поезда.
Борисфенка• 19 марта в 19:35
Ответ дляKriskaA
3 години ??? а чого так довго. Зазвичай до 1 години - і то черга увесь цей час займає.
Як повезе. Питати ’Чому так’ нема в кого, ви ж знаєте.
Але все одно це краще, чим автобусом добу на кордоні стояти, моя родичка недавно так попала.
Ні, автобус - то треш. Останній раз 3 роки тому 18 годин - і мій терпець увірвався. Тепер тільки потяг - це найкраще ! Одного разу тільки на Тернополем бабцю переїхали...теж 2 години стояли :-(((
А так дуже швидко все. Ну кордон влітку - довше, а 1 січня - нікого не було :))
Почекуха• 19 марта в 19:37
Ответ дляlilul990
Ну а як ви думаєте?
Я никак не думаю. Я спрашиваю у тех, кто с этим сталкивался на практике.
Почекуха• 19 марта в 19:38
Ответ дляlilul990
Дивне питання, якшо чесно
Вы с животными ездили через пол мира туда-сюда домой в Украину?
Хомо_сапиенс
• 19 марта в 19:41
Ответ дляСкользкая
Так і зроблю, дякую
Почекуха• 19 марта в 19:41
Ответ дляlilul990
Ну це якби у вас закінчувалась страховка на машину в день перетину кордону і ви би питали чи пустять вас чи ні. Дивно надіятись шо пустять
Нет, это не так.
Сертификат здоровья животного на международные поездки нашего направления действует всего 3 дня. С момента посещения ветеринара в точке вылета.
При чем тут сравнение со страховкой на машину!?
Ответ дляПочекуха
Нет, это не так.
Яка різниця? Польша вимагає той сертифікат. Значить він потрібен і без нього не пустять
Почекуха• 19 марта в 19:43
Ответ дляlilul990
Второй раз спрашиваю. - Вы лично животных СВОИХ перевозили через границу домой?
Борисфенка• 19 марта в 19:46
Ответ дляПочекуха
Я особисто перевозила в перші дні війни, тоді пускали без документів взагалі, що вам дасть мій досвід?
Поляки суворо дотримуються законів, і це правильно.
Почекуха• 19 марта в 19:46
Ответ дляlilul990
Якшо ви надієтесь шо над вами зжаліються, то ваша справа. Потім не розказуйте які поляки вредні і погані, якшо самі надієтесь на авось
Не отвечайте больше о том, о чем не в курсе наверняка. Вы тем самым сеете панику и так уже людям в достаточном стрессе. Если нечем заняться - идите пожалуйста в форумы про автолюбителей и рассуждайте там про страховки на автомобили;
Борисфенка• 19 марта в 19:47
Ответ дляПочекуха
Та все вона вам правильно пише. Читайте закони, що там пишуть? Так і буде.