Дівчата, реально взагалі спіймати квитки на цей поїзд? Кілька днів захожу з самого ранку коли відкривається продаж квитків і вже всі викуплені ((
Ответ дляДарина-Aha
Є квитки і зараз 27,28,29 березня
У мене в додатку пише що всі квитки викуплені ((
Цікаво, що мені потрібно до Львову і коли вбиваєш в пошук кінцеву зупинку Львів, то місць немає. Зараз ввела Солотвино і бачу квитки....
Дарина-Aha• 20 марта в 12:51
Так на кінець квітня ще рано
А чого вам до Львова саме цей потяг потрібен? До Львова ж багато є інших
Ответ дляДарина-Aha
Так на кінець квітня ще рано
Підходить час виїзду з Києва та прибуття у Львів. Поїздка робоча, тому так((
Ответ дляДарина-Aha
Так на кінець квітня ще рано
Я знаю, що зарано. Цікавилася як краще мені запланувати поїздку і все не могла зрозуміти чому я на цей потяг не бачу квитків. А виявляється, що вони таки є, тільки потрібно обирати не до Львову квиток, а кінцеву станцію ((
Дарина-Aha• 20 марта в 14:31
Ответ дляКлариссимо
не обов´язково кінцеву, спробуйте будь-яку іншу після Львова)
Ответ дляДарина-Aha
Мені головне, щоб у Львові можна було вийти, то я і до Солотвино куплю квиток))
Дарина-Aha• 20 марта в 14:55
Ответ дляКлариссимо
так ближче станція буде ж дешевше)