Белая котичка• вчера в 09:26
Порвався презерватив, екстрена контрацепція
Дівчата порадьте екстрену контрацепцію в кого таке було, вагітніти не можна недавно перенесла операцію. День припав на перший день після місячних чи варто пити чи це день безпечний, переживаю бо поки ні вагітність ні аборт не бажані після операції
Ковбой Хагис• вчера в 09:56
Ответ дляСижуревувшоке
Автор, я вам зауважу, що контрацепція - це до, а не після
Вы прочитанного не понимаете, ясно ж написала, порвался презерватив.
Сижуревувшоке• вчера в 10:01
Ответ дляКовбой Хагис
Це ви, як і автор, доросла ж жінка
Навіть підліток скаже, що таке КОНТРАЦЕПТ
Ковбой Хагис• вчера в 10:06
Ответ дляСижуревувшоке
Це ви, як і автор, доросла ж жінка
Не удобно признать, что вы не правы, да. Истерический смех тому подтверждение
Сижуревувшоке• вчера в 10:10
Ответ дляКовбой Хагис
Хоча б загугліть, що таке контрацепція, і не позорьтеся.
А про екстренну, це як доставка кондомів через глово
фан L.O.S.T.• вчера в 11:47
Автор, пейте таблетку. И напрягите вашего партнера чтобы он вам купил а не сама