Лунтик-паунтик• Изменено сегодня в 16:25

песимісти

поначиталася тут тем - все пропало у людей - податками обложать, цифрові кошти згорять, все пропало і т.д. це нагадало, як моя подруга причитала на початку війни, що підемо ми копати окопи а потім всіх жінок мобілізують. люди - нашо ви підігріваєте свої страхи майбутнім, яке ще не визначене, яке ще не відбувається?
Борисфенка• сегодня в 16:43
Ответ дляЛунтик-паунтик
роблю шо можу, а вже шо буде то буде))
Прямо як д´Артаньян
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 16:44
Ответ дляКручу хвости
Ну ладно, если не расстройство, то может быть просто повышенная тревожность.
Чет мне вспомнился мультик - головоломка 2, про эмоции девочки-подростка. И вот там прям хорошо показано, как тревожность начинает рулить человеком, и паническая атака кстати очень наглядно изображена - люди, у которых бывают па, говорят что ооочень похожее что-то в мозгу происходит
у мене був розлад і панічні атаки, я знаю шо воно, але це лікується. і доросла людина, якщо з нею таке коїться повинна лікуватися
Нічого вдягти• сегодня в 16:46
Так это само по себе происходит. Такая конституция психическая.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 16:47
Ответ дляНічого вдягти
може ви і праві, щось в цьому, є, але ж не конструктивно і не надоїдає ж їм
Нічого вдягти• сегодня в 16:50
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну это немного похоже на тренировку тела. Не все прям упарываются по этому поводу чтоб ширкано выглядеть и едят булочки. А изменить мышление точно не легче, требуются тренировки и все такое. Короче с пониманием ко всем, и к оптимистам и пессимистам отношусь. И для сохранения своей кукушки вообще оборвала общение со всеми
Лінива, не каюсь• сегодня в 16:50
Ответ дляЛунтик-паунтик
ну є ж межі, а тут прям фантастичні горизонти малюються - всьо-всьо пропало!
Зате як приємно зрозуміти, що помилилась.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 16:51
Ответ дляНічого вдягти
ото ви радікально
парИла я парИла• сегодня в 16:55
Тому що якщо потенційно ПДВ з 27 року, то значить вже в цьому році треба контролювати свій оборот щоб не випливти поза ліміт оборот без ПДВ. Ну це наприклад чого отаке моніторити та контролювати треба.
ТочноБудет• сегодня в 16:56
Ну, к примеру, я пессимист) Во мне каким-то странным образом совмещаются иллюзорный романтик с пессимистом, эмпатом и мизантропом Но надо делать разделение на пессимистов и кликуш, это несколько разное.
Не худа ні разу• сегодня в 16:57
Ответ дляЛунтик-паунтик
просто бісять - ниють і ниють. і нічого не роблять, займаються ниттям і поганими прогнозами, раздражає
Так то ваші проблеми внутрішні. Світ навколо вас не буде обертатись. Будуть нити, хвалитись, насміхатись і співчувати, що завгодно...що захочуть.
Не худа ні разу• сегодня в 16:58
Ответ дляЛунтик-паунтик
У вас є на це кошти і час, бажання і потреба. В когось немає.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 16:58
Ответ дляпарИла я парИла
ну це не всьо пропало - це розумний підхід
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 16:58
Ответ дляТочноБудет
точно - клікуши!
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 16:58
Ответ дляНе худа ні разу
мають право. і маю право
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 16:59
Ответ дляНе худа ні разу
так, мені пощастило в цьому
Не худа ні разу• сегодня в 17:00
Ответ дляЛунтик-паунтик
мають право. і маю право
Коли бісять, то не їх проблема, ваша.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 17:00
Ответ дляНе худа ні разу
Коли бісять, то не їх проблема, ваша.
я ж не заперечую, вони мають право нити, я маю прова біситися, ні на кого проблеми не перекладую
Не худа ні разу• сегодня в 17:05
Ответ дляЛунтик-паунтик
Мені подобається вислів, ніхто не друг, ніхто не ворог, кожен мені вчитель. В данному випадку підходить. Я особисто ще не помилялась в прогнозах. Хоча насміхались тут і принижували, не одноразово мене. Бісило когось.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 17:05
Ответ дляНе худа ні разу
а можете привести приклад прогнозу, про який вам казали - не може бути, а воно сталося?
Не худа ні разу• сегодня в 17:11
Ответ дляЛунтик-паунтик
Те що люди будуть купувати хатинки і виживати в селі. Те що війна розпочнеться. На передодні весь час йшло, скілько болю, скільки крові. Те що їжею треба запастись, перед війною.. У людей не було продуктів в окупації, голодували. Писала що їжа буде дуууже дорога. Те що жінок не мобілізують, чотири роки писала. Мені писали, що я тупа і кожну осінь історія повторювалась. Багато всього але автор таким як ви складно пояснити, те що я бачу, аналізую і для мене є очевидним.
Не худа ні разу• сегодня в 17:14
І зараз, автор, для мене бачиться прогноз невтішний. Але я з цим зав´язала, мені того хамства вистачило з головою. Інтуїція працює тепер лише на родину.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 17:15
Ответ дляНе худа ні разу
так, я не люблю всю цю ізотерику
Не худа ні разу• сегодня в 17:15
Ответ дляЛунтик-паунтик
так, я не люблю всю цю ізотерику
Це не ізотерика і ніякого відношення до неї немає.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 17:16
Ответ дляНе худа ні разу
наука?
Не худа ні разу• сегодня в 17:19
Ответ дляЛунтик-паунтик
наука?
Ні, я б сказала аналіз, якась систематизація данних, інформації, які потім формуються у сон, передчуття. Нічого неймовірного в цьому нема.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 17:19
Ответ дляНе худа ні разу
а яке у вас джерело для аналізу?
Не худа ні разу• сегодня в 17:21
Ответ дляЛунтик-паунтик
а яке у вас джерело для аналізу?
Я б не хотіла про це говорити. Вам не сподобається. є зовнішня інформація джерела, є внутрішня. Зауважу я не відяща, не гадалка і не таролог.
автор Лунтик-паунтик • сегодня в 17:22
Ответ дляНе худа ні разу
загадочно, все як я ’люблю’ і не езотерика
Не худа ні разу• сегодня в 17:26
Ответ дляЛунтик-паунтик
Воно вам точно не треба, та й мені тепер також, на порадниці немає сенсу. Якби все було просто, дата війни, закінчення вже була б відома, та й дурниць в житті я наробила б менше. Але майбутнє варіативне.
Из Кукуева я• сегодня в 17:41
Ответ дляЛунтик-паунтик
то страшні люди, роблять собі дуже незручно та небезпечно
Пессимист - хуже быть не может, оптимист - нет, может.)