Потішаюся• вчера в 19:22

В кого є така швабра?

Чи зручна, як треба щось швидко протерти? Площа мала, робота миючого та Томас маю.
Була з віджимим, але не завжди доречно відро набирати. Маю тварин.
Поліпривіт всім• вчера в 19:24
Мені була зручною. Трохи іншу модель мала - зі щіткою та відсіком для сміття разом
Дикая Роза• вчера в 19:24
Я користуюсь, швидко протерти, освіжити поверхню.
Меломанка Маланка• вчера в 19:24
Да, с брызгалкой удобно.
Но тряпки надо стирать, нужно сразу иметь 5-6 шт, и они быстро выходят из строя.
автор Потішаюся • вчера в 19:25
Ответ дляМеломанка Маланка
Да, с брызгалкой удобно.
Дивлюсь на Тєму, там 7 одразу в наборі. Та і докупити їх не проблема окремо.
автор Потішаюся • вчера в 19:26
Ответ дляПоліпривіт всім
Цікаво, а фото не знайдете? Не зустрічала таку
Меломанка Маланка• вчера в 19:29
Ответ дляПотішаюся
Тогда вообще не проблема. У меня Виледа,вот этой расходники уже по цене самолета выходят.
Без QR коду• вчера в 19:30
В мене така у мами. Я подарувала.
Мама не любить бризгати, щоб менше вологості було.
Зрадорозганячка• вчера в 19:30
Если у вас маленькая площадь на фик вам это все барахло лишнее в доме?
И робот у вас и Томас
Просто клининг квартира
автор Потішаюся • вчера в 19:32
Ответ дляМеломанка Маланка
Дивилась, вони так то не дешеві, а купи і не зайде…
Ця 580 грн якщо з ганчірками разом. Відгуків багато і всі хвалять. Але відгуками на порадниці я більш довіряю)
автор Потішаюся • вчера в 19:35
Ответ дляЗрадорозганячка
И робот у вас и Томас
Просто клининг квартира
Маю 2 киці і так трапилось, що 2 собаки зараз. Треба коридор-кухню на швидку протерти часто.
Томас так то для мужніх людей робився мабуть, бо я не дужаю частіше ніж пару разів на рік в генеральне прибирання.
А я нівроку• вчера в 19:39
купувала в сінсей таку, мені зручна була.
Прикуси Язика• вчера в 19:39
Ответ дляМеломанка Маланка
Дешевле игрушечного самолетика
Блакитне небо• вчера в 19:40
Ответ дляПотішаюся
А вообще тряпки обязательно покупать надо, нельзя какие-то полотенца или что-то еще резать?
Поліпривіт всім• вчера в 19:46
Ответ дляПотішаюся
автор Потішаюся • вчера в 19:47
Ответ дляПоліпривіт всім
фото
Дякую, пішла дивитись)
Поліпривіт всім• вчера в 19:50
Ответ дляПотішаюся
Дякую, пішла дивитись)
В мене дуже лізло волосся колись - темне, а підлога в ванній кімнаті біла. Тож я саме такий пристрій і брала, щоб швидко зібрати з полу його та якесь сміття і помити одразу потім
автор Потішаюся • вчера в 19:55
Ответ дляПоліпривіт всім
фото
Вони походу з виробництва зняті, бо ніде нема.
Я так розумію це типа вертикальний пилосмок з функцією миття. Вертикальний маю. І там навіть моп для миття є, але якось не користувалась.
Він в мене в якості віника і де робот не може заїхати. Якось про миття ним не думала 🤔
Меломанка Маланка• вчера в 20:17
Ответ дляПрикуси Язика
Дешевле игрушечного самолетика
Очевидно, что у вас этой швабры нет, поэтому вы и не нашли нужную тряпку. 1 шт . А нужно мин.5.
Прикуси Язика• вчера в 20:32
Ответ дляМеломанка Маланка
Очевидно то, что я брала запаски на тему на нее
Поліпривіт всім• вчера в 21:15
Ответ дляПотішаюся
Ні, там просто щітка, проводиш по полу і вона сміття всередину збирає
автор Потішаюся • вчера в 21:17
Ответ дляПоліпривіт всім
Має бути зручно. Але ж їх нема в наявності ніде(
Замовила з розпилювачем поки що, буду дивитись. Дякую дуже за відгук, пошукаю ще схожу на вашу)
Меломанка Маланка• вчера в 22:57
Ответ дляПрикуси Язика
А, ну так на тему понятно. Там все дешевле бумажного самолетика. Только это не Виледа, а дешёвая паль с тему.
парИла я парИла• вчера в 22:57
Очень ненадежная, брызгалка быстро накрывается. Уж лучше типа арабской брать-веревки и ведро с отжимом
автор Потішаюся • вчера в 23:06
Ответ дляпарИла я парИла
Ну попробую, многие вот похвалили. Не удобно с ведром, когда быстро протереть надо(
В конце концов, если накроется, сниму, будет просто палка-протиралка)
Матросские с веревками как-то не впечатляют
парИла я парИла• вчера в 23:11
Ответ дляПотішаюся
А зря-они очень удобные! При случае просто попробуйте.
автор Потішаюся • вчера в 23:19
Ответ дляпарИла я парИла
А как моп мыть? Руками ж только стирать?
Тряпочки то можно в машинку. Или менять на новый выходит, тогда не очень бюджетно.
Собственно целевое назначение швабры такой у меня: протереть за собаками после улицы, дочь топает к зеркалу в обуви, муж топает на кухню за телефоном, мама просто топает в силу возраста… а я знаете ли Дева, мне не легко, мне нада швабра😂