Пишна молодиця• 21 марта в 08:22
Нац Кешбек на паливо
Не зрозуміло, якою карткою розраховуватись за паливо
Розраховуйтесь підключеною до програми карткою — і кешбек нараховуватиметься
автоматично
Тобто карткою Нац Кешбек? Якщо на неї не було перерахованих сум кешбеку, то поповнювати її?
Хтось зрозумів, як це працює?
автоматично
Хтось зрозумів, як це працює?
Ms. Искренность• 21 марта в 08:24
Ви якою карткою розраховуєтеся в магазині, щоб кешбек отримати? От тією і платіть
В мене це чорна моно
Анонім Секретар• 21 марта в 08:43
Ви самостійно обираєте яку із своїх карток підключити до картки з національним кеш беком.