Робот Вертер• 21 марта в 10:35
Чи повинна непрацююча дружина прокидатися разом з чоловіком в його робочі дні?
Знаю багато сімей, де категорично та беззаперечно дотримуються таких правил, коли дружина повинна вранці прокидатися разом зі своїм чоловіком (а іноді і трошки раніше), для того, щоб з теплом та турботою провести його на роботу: зробити легкий сніданок, зібрати судочок, прослідити, чи зібрав усе необхідне, ну і звісно, провести, поцілувати і обійняти перед виходом. І це подається як приклад правильної та люблячої сім´ї. Така турботлива традиція заряджає чоловіка на весь день, адже він знає і відчуває, заради чого та кого працює, його люблять та чекають. Це його мотивує заробляти більше!
А коли чоловік залишає дім під бестиже хропіння дружини, то це, якби, ганьба такій горе-господарочці. Встань! Будь гідною! Прояви тепло та турботу, а як проведеш, тоді вже "дохропиш" своє!
А ви як вважаєте, чи дійсно це прояв справжньої та сильної любові?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, це базова поведінка
Ні, це не дружина, а рабиня
Напишу свій варіант
Танго утрьох• 21 марта в 10:37
Если ей так хочется, то почему бы и нет
Но если ей трудно и не хочет, то НЕ должна
Не вмію заміряти• 21 марта в 10:37
Ніколи зранку не вставала. Навіть коли не працювала (нетривалі проміжки були), чи то в декреті чи то коли працюваов з дому.
Разом 25 років.
Робот Вертер
• 21 марта в 10:37
Ответ дляТанго утрьох
Если ей так хочется, то почему бы и нет
Але ж визнайте, як це приємно було б її чоловіку
Всміхайлик• 21 марта в 10:38
и нет правильного или не правильного
все так - если они между собой решили
хватит уже совать свои носы в чужие трусы и рассказывать как кому жить
все так - если они между собой решили
Боневтікла• 21 марта в 10:39
Я не работаю, не встаю.
Ещё и не довольна когда шумно уходит на работу.
Но это зависит от человека, некоторые женщины в 5 встают это их биологические часы, мне нужно спать до 11
Пластилин_Колец• 21 марта в 10:38
Ответ дляРобот Вертер
И что?
Сама вумна тутички• 21 марта в 10:38
Есть пример немного другой: она работает, он сидит дома ( по понятным причинам). Так вот она встает с запасом чтобы сделать ему завтрак. Мне это непонятно, но главное- их все устраивает
Верочка 100%• 21 марта в 10:38
В кожного своє.Комусь так добре,в іншого навпаки.Я взагалі сама по собі,живу з котами і мені добре.А кожна сімʼя собі організовує своє життя.Я виспалася,зробила капучіно,скоро тренування по плаванню.Після нього чемодан,паспорт і звалюю до доньки в відпустку.Такі плани в мене на сьогодні.
Робот Вертер
• 21 марта в 10:38
Ответ дляБоневтікла
Я не работаю, не встаю.
Гарно влаштувалися)
Папина дочка• 21 марта в 10:38
У нас в семье бытовых инвалидов нет. Если всю ночь успокаивала младенца с коликами тоже обязана рано утром встать?)
А я кумедна• 21 марта в 10:39
Я не встаю потому что для меня тяжело встать в 5 утра, он меня сам целуюет и уходит, если во вторую, то конечно провожаю и могу еще приготовить завтрак и на работу что-то
Верочка 100%• 21 марта в 10:39
Ответ дляРобот Вертер
Так,дехто хоче,що б його кружили.
Пластилин_Колец• 21 марта в 10:39
Ответ дляРобот Вертер
Гарно влаштувалися)
Я навставалась к детям
Боневтікла• 21 марта в 10:39
Ответ дляРобот Вертер
Гарно влаштувалися)
Так с самого начала отношений
Верочка 100%• 21 марта в 10:40
Ответ дляВумна вутка
Это не «турботлива традиція», а жена на уровне плинтуса
Ну чого ви так.Може їм разом в радість
Чаклунка-ведунка• 21 марта в 10:40
Не работаю. Муж работает дома. Не встаю, сплю сколько хочу, встану тогда, когда высплюсь
Не вмію заміряти• 21 марта в 10:40
І взагалі, хочу собі дружину!
Щоб вона мене кружляла, догоджала. Нащо я жінкою народилася?
Кундалина• 21 марта в 10:40
Я вставала, мне не тяжело. И даже приятно проводить утром мужа, выпить вместе кофе, поболтать, пока все спят. Были времена, когда он возил старшую в школу, а я спала. Вставал, кормил её завтраком. Это в каждой семье свои правила. Нельзя однозначно утверждать как правильно
Коко На Страже• 21 марта в 10:42
Я так вже майже не роблю, бо чоловік вже від тої турботи втомився, та і я так само. А в молодості робила , бо так робили бабусі, мама, свекруха, та інші.
Зараз просто готую йому на ранок,щоб він мінімум зусиль на це витрачав.
КохайтесьЧорнобровi• 21 марта в 10:41
знала такую
подкидывалась в 5 утра и душила своей заботой
все равно муж бросил и ушел к другой, которая не вставала
Вумна вутка• 21 марта в 10:41
Ответ дляВерочка 100%
Ну чого ви так.Може їм разом в радість
Мужчине ясно, а женщина с большими проблема с самооценкой. Заслуживает любовь
Верочка 100%• 21 марта в 10:41
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
знала такую
І так не так.Треба шукати баланс
фан L.O.S.T.• 21 марта в 10:41
А некоторые особо несчастные женщины еще и сексом с утра занимаются с таким тираном, оргазм-другой - и никаких сил уже на те судочки. Но приходится, когда у тебя мастер кунилингуса не может в холодильнике помидор найти, приходится вмешиваться.
Робот Вертер
• 21 марта в 10:42
Ответ дляПапина дочка
Це більше не про побутове інвалідство а прояв любові, коли коханий залишає рідні стіни з гріючим поцілунком на щоці від коханої.
Фрикаделька• 21 марта в 10:42
Ответ дляСама вумна тутички
У меня есть похожий пример. Когда ребенок болеет, она работает на удаленке, что бы следить за ребенком. Папа тоже сидит дома по озвученным Вами причинам
КохайтесьЧорнобровi• 21 марта в 10:42
Ответ дляВерочка 100%
І так не так.Треба шукати баланс
да какой баланс?
все взрослые люди
кому надо, тот встал и собрался
Я бы не хотела, чтобы муж вставал со мной и путался под ногами и не давал спокойно собраться самой и побыть одной(если бы мне приходилось вставать)
все взрослые люди
кому надо, тот встал и собрался
Танго утрьох• 21 марта в 10:43
Ответ дляРобот Вертер
Это вопрос к мужу, что он не жалеет свою жену и напрягает ее вместо того, чтобы самому решать вопрос