Робот Вертер• вчера в 10:35
Чи повинна непрацююча дружина прокидатися разом з чоловіком в його робочі дні?
Знаю багато сімей, де категорично та беззаперечно дотримуються таких правил, коли дружина повинна вранці прокидатися разом зі своїм чоловіком (а іноді і трошки раніше), для того, щоб з теплом та турботою провести його на роботу: зробити легкий сніданок, зібрати судочок, прослідити, чи зібрав усе необхідне, ну і звісно, провести, поцілувати і обійняти перед виходом. І це подається як приклад правильної та люблячої сім´ї. Така турботлива традиція заряджає чоловіка на весь день, адже він знає і відчуває, заради чого та кого працює, його люблять та чекають. Це його мотивує заробляти більше!
А коли чоловік залишає дім під бестиже хропіння дружини, то це, якби, ганьба такій горе-господарочці. Встань! Будь гідною! Прояви тепло та турботу, а як проведеш, тоді вже "дохропиш" своє!
А ви як вважаєте, чи дійсно це прояв справжньої та сильної любові?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, це базова поведінка
Ні, це не дружина, а рабиня
Напишу свій варіант
Безлім на все• вчера в 12:58
Я по бажанню все роблю. Благо, 4й шлюб навчив мене все робити по особистому бажанню. Хоча нє, почала я все так робити з 2 шлюбу))
Нині чоловік проти щоб я прокидалася, коли в мене вихідний, а в нього ні. Він небезрукий. Зібрати сніданок і обід може самостійно.
Жена брата Админа• вчера в 12:59
Ответ дляРобот Вертер
Але ж визнайте, як це приємно було б її чоловіку
Мені б теж було приємно, коли я працювала, а в чоловіка вихідний, щоб навколо мене хоровод водили, але не знаю чоловіків, які таке роблять ))
Ленне-Рейма• вчера в 13:11
Это называется муж - бытовой инвалид. Таких нужно обходить десятой дорогой, а не выходить за них замуж, чтобы потом обслуживать его, как мамка.
Потужна махіна• вчера в 13:15
Ответ дляРобот Вертер
Але ж шлюб це не тільки про ’жити своє життя’, це ще про якісь взаємні обов´язки та компроміси.
Компроміси - так.
Для мене шлюб - це рівні права та бажання шукати компроміс.
Тоб то: ніхто никого не змушує робити щось через силу.
Так, як ви це описали - це таки про змушування жінки.
І, певно із за того, що вона залежна фінансово.
І це дуже сумно.
ПушАпница• вчера в 13:49
Ответ дляГолубец
То есть в обмен на деньги мужик ожидает, что ему будут жопу вытирать?
Не ну когда товарно-дененжные отношения, тогда да. Ты ему писечку, он тебе на трусы, ты его чмокнула в щеку в 7 утра, он тебе на еду деньги оставил. А как Вы хотели?
Это когда любовь, то делаешь и не думаешь: а что он мне за это будет должен. Мы просто хотим сделать друг друга счастливыми, не в обязаловку, а просто потому что хочется. Или не хочется, но никто и не должен.
Личко Невеличке• вчера в 13:49
Ну если им не хер делать или они жаворонки им не спится, пусть встают. Мой долгое время в 3.45 на работу вставал, я тогда сначала в декрете была, потом на работу вышла, вставала в 7.30. Потом муж работу сменил, стал вставать 5.30. Сейчас он встаёт 6.30, я в 7.00, когда на удаление в 7.40, хай меня ранят (не в войну будь сказано), если я начну изображать ’идеальную’ жену.
Личко Невеличке• вчера в 13:51
Ответ дляРобот Вертер
Если он самовлюблённый нарцисс, то да, а если заботливый муж, то ему важнее чтобы жена высыпалась.
Да, я блондинка!• вчера в 15:06
Ну если муж обеспечивает жену на хорошем уровне, возит её на Мальдивы, дарит машины, бриллианты, недвижимость, оплачиваети ей СПА, салоны , персональные тренировки, то можно и поухаживать за таким. А если он приносит в дом среднестатистическую зарплату, на самые базовые потребности, то жена может спокойно спать по утрам )
Весняний Марафон• вчера в 15:29
Никогда не вставала и не собираюсь этого делать, это каким эгоистом надо быть чтобы поднимать жену с утра по-раньше, которой никуда не надо?..и вообще у нас обычно когда муж делает завтрак МНЕ как бы))
Диви яка я пава!• вчера в 15:56
Я в пошуку ,чоловік сам мене будить ,бо заводимо дитину разом в садок
В ідеалі я сама маю заводити дитину вранці в садочок
Сокодавка ще та• вчера в 15:59
Ответ дляБезлім на все
У вас аж 4 штампа в паспорте?
Козяка-маляка• вчера в 16:02
У меня муж летчик (гражданский). Он мог выходить из дома на вылет и в час ночи и в 4 утра, и точно так же возвращаться. Но мне даже в голову не приходило не встать и не проводить или не встретить его. Не сделать чай с бутербродом и т.д. Это было совершенно несложно и по-другому я себе не представляю.
Было время, я работала, было время была дома с ребенком, но провожала всегда.
Безлім на все• вчера в 16:01
Ответ дляСокодавка ще та
У вас аж 4 штампа в паспорте?
Боже збав. По дурості дівчачій дозволила лупонити тільки один, а потім і того позбулась, коли розлучилась.
БезникаЯ• вчера в 16:10
Обычно встаю и готовлю завтрак (чаще всего это пожарить яйца, расжарить уже готовые блинчики с начинкой, сырники). Муж не готовит абсолютно. Если не встаю - ничего не говорит, но тогда ест максимум какое-то печенье магазинное, к плите не подойдет. Я за справедливое распределение обязанностей, поэтому не против готовку взять на себя. Он полностью обеспечивает, деньгами я не парюсь, их более, чем достаточно, уже год не работаю. Уборкой не напрягает (пока я работала, убирал больше он, быт делили.). Готовка полностью на мне (сумки из магазина не таскаю), но 5 блюд не выготавливаю, и если мне лень, то спокойно доставка или кафе. Он делает мою жизнь гораздо проще и комфортнее. Поэтому 10 мин утром с моей стороны на завтраки считаю абсолютно ок. Но я еще встаю утром без проблем и все равно просыпаюсь, если кто-то шумит. Если бы это было для меня прям сложно, каждый день не вставала бы, готовила бы что-то с вечера.
Сірничок• вчера в 17:11
Более 20 лет вместе и встаю только когда проснусь, муж старается тихо собраться.
Гореотума• вчера в 18:50
Ответ дляБезникаЯ
Разделяю ваше мнение.
Каяспер• вчера в 19:28
Вставала совсем недолго, как только поженились, но муж работает вахтовым методом- не каждый день вставать 😁 сейчас я работаю и ненавижу, когда он тоже со мной встает и мешается под ногами
ротцвеники• вчера в 19:57
Ответ дляРобот Вертер
Значить не така вже й любов, якщо жінка відчуває примус в таких діях. Тому що любляча буде робити це натхненно, на крилах)
Какой бред, я не работаю, потому что ненавижу по утрам вставать, смысл мне тогда не работать, чтобы с одной каторги на другую?🤣
Мира всем• вчера в 21:16
Я вважаю, що я рабиня. Тому що мій лізе цілуватись, коли йде на роботу, і обов´язково мене будить. Вважаю це нелюбов´ю до мене і неповагою до мого сну.
Мира всем• вчера в 21:17
Ответ дляфан L.O.S.T.
А некоторые особо несчастные женщины еще и сексом с утра занимаются с таким тираном, оргазм-другой - и никаких сил уже на те судочки. Но приходится, когда у тебя мастер кунилингуса не может в холодильнике помидор найти, приходится вмешиваться.
Так, це ще один тип знущання і неповаги - лізти зранку до сплячої дружини зі своїм шлангом.
Айпишница• вчера в 22:33
Ответ дляРобот Вертер
Мій чоловік любить сам збиратися, збирати дитину і тихо виходити з квартири , щоб мене не розбудити. Я працюю вдома і о 9 починається мій робочий день, лягаю спати коли в 2, коли 4 в залежності від стану здоров’я . В залежності від тривалості мого сну він буде продуктивний або я ніхера не зроблю і ввечері буду бякой.
Забагаловка• вчера в 22:47
Маячня повна. Навпаки,прояв турботи це не будити того, кому не треба на роботу. В нас по різному буває, чоловік працює періодами, може бути по тижню або два вдома, потім місяць працювати без вихідних. Я раз чи два на тиждень їжджу в офіс на сьому ранку, тобто встаю о п´ятій, в інші дні працюю з дому. Якщо я працюю а він вихідний, то його не буджу, тихенько зібралась і пішла. Коли він ходить на роботу а я працюю з дому чи вихідна - то він теж іде тихенько собі.
Ручки-Крючки• вчера в 23:04
Ответ дляРобот Вертер
Сначала приятно, а потом должна. Это рабство
Мама Чели• вчера в 23:20
Це прояв:
1. побутового інваліда-чоловіка
2. жінки, яка більш нічого не варта, крім як готувати кашу та насипати в судочки і має низьку самооцінку
ЩО ЗА БРЄД? Ви його КУДИ з такими почестями щоранку проводжаєте?
В шахту? На фронт? Що за брєд, господи, жінки, яке дурне в головах у вас........
Це ж як треба себе не поважати, щоб підриватися й обслуговувати хто він там у вас - менеджер по електрочайниках чи охоронець в тц?
Якби я підірвалась зранку обслужити свого - він би поржав і запитав ’я що інвалід по твоєму?’
Жах.
1. побутового інваліда-чоловіка
Великий сатирик• вчера в 23:47
С первым мужем не просыпалась. Второго очень люблю, мне в кайф провести с ним лишние полчаса и поцеловать перед работой, поэтому просыпаюсь.