Робот Вертер• вчера в 10:35
Чи повинна непрацююча дружина прокидатися разом з чоловіком в його робочі дні?
Знаю багато сімей, де категорично та беззаперечно дотримуються таких правил, коли дружина повинна вранці прокидатися разом зі своїм чоловіком (а іноді і трошки раніше), для того, щоб з теплом та турботою провести його на роботу: зробити легкий сніданок, зібрати судочок, прослідити, чи зібрав усе необхідне, ну і звісно, провести, поцілувати і обійняти перед виходом. І це подається як приклад правильної та люблячої сім´ї. Така турботлива традиція заряджає чоловіка на весь день, адже він знає і відчуває, заради чого та кого працює, його люблять та чекають. Це його мотивує заробляти більше!
А коли чоловік залишає дім під бестиже хропіння дружини, то це, якби, ганьба такій горе-господарочці. Встань! Будь гідною! Прояви тепло та турботу, а як проведеш, тоді вже "дохропиш" своє!
А ви як вважаєте, чи дійсно це прояв справжньої та сильної любові?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, це базова поведінка
Ні, це не дружина, а рабиня
Напишу свій варіант
Біле пальто• вчера в 10:43
Чоловік встає в 6:45, я в 12:00, обід йому складаю з вечора, а бутерброд на сніданок сам робить.
Потринділиця• вчера в 10:44
Ответ дляРобот Вертер
Але ж визнайте, як це приємно було б її чоловіку
Моєму чоловіку приємно, коли дружина відпочивши. Сніданок він може і сам собі приготувати і ще мені залишиться, щоб я порадувалась, коли встану.
Снегурочко• вчера в 10:44
Ответ дляБоневтікла
Я не работаю, не встаю.
Ещё и не довольна когда шумно уходит на работу.
Но это зависит от человека, некоторые женщины в 5 встают это их биологические часы, мне нужно спать до 11
О це я так само не люблю коли він збирається на роботу і шумить. Сплю я поки не прокинусь до 10-11. Я ось тільки прокинулася а мені чоловік зробив сніданок. Він його робить і собі і дітям і мені на вихідних чи коли він вдома в робочі дні.
Робот Вертер
• вчера в 10:44
Ответ дляСама вумна тутички
Есть пример немного другой: она работает, он сидит дома ( по понятным причинам). Так вот она встает с запасом чтобы сделать ему завтрак. Мне это непонятно, но главное- их все устраивает
Ото він урвав щастя)
Не вмію заміряти• вчера в 10:44
Ответ дляРобот Вертер
Це більше не про побутове інвалідство а прояв любові, коли коханий залишає рідні стіни з гріючим поцілунком на щоці від коханої.
А дружині що? Так би солодко спала, поки коханий зранку зробив їй каву і пробудив теплим поцілунком від коханого.
Голубец• вчера в 10:45
’прослідити, чи зібрав усе необхідне’ (с) Він з легкою розумовою відсталістю?
Робот Вертер
• вчера в 10:46
Ответ дляТанго утрьох
Это вопрос к мужу, что он не жалеет свою жену и напрягает ее вместо того, чтобы самому решать вопрос
Ну так він взагалі йде пахать, заради того, щоб непрацюючій дружині забезпечити комфорт і закрити усі базові потреби)
А я кумедна• вчера в 10:46
Ответ дляРобот Вертер
Нормальному мужу приятно когда жена выспавшаяся, отдохнувшая, счастливая, у меня потом целый день испорчен если рано встану
Не вмію заміряти• вчера в 10:48
Ответ дляРобот Вертер
Це так, чи що?
Робот Вертер
• вчера в 10:49
Ответ дляГолубец
Ну це більше як символічна дія, щоб він тішився від того, що кохана пильнує, щоб у її любчика було все гаразд
Робот Вертер
• вчера в 10:49
Ответ дляНе вмію заміряти
Це так, чи що?
Ну може й так, не всі ж айтішники і топ менеджери)
Голубец• вчера в 10:50
Ответ дляРобот Вертер
Мій любчик дорослий і здатний сам за собою попильнувати.
Ще й перед виходом щ роботи каву мені в ліжко принесе і поцілує. Але я одразу вибирала собі чоловіка, а не синачку
Атятя_тётя• вчера в 10:54
Ответ дляРобот Вертер
Особенно про проследить, все ли он собрал необходимое😀
Он дебил, а она его мамка? Жопу ему еще помыть забыли дописать в вашем списке требований
Не вмію заміряти• вчера в 10:51
Ответ дляРобот Вертер
Якщо так, то такий чоловік не закриває базові потреби. Просто дружина погоджується на низький рівень забезпечення. А часто сама паше більше тієї кобили в полі
Робот Вертер
• вчера в 10:52
Ответ дляГолубец
Ну ви для нього принцеса виходить?)
Голубец• вчера в 10:53
Ответ дляРобот Вертер
Ну ви для нього принцеса виходить?)
Та я б не сказала. Просто його мама в попу до дорослого віку не цілувала, тому він і від дружини такої х-ні не чекає
Потужна махіна• вчера в 10:56
Ответ дляРобот Вертер
Те, що ви описуєте - це не про любов. Це про залежність жінки від чоловіка.
Фінансова залежність, чи емоційна - все одно це залежність. Бо у вас звучить вес час одне слово: ПОВИННА.
А єдине, що ПОВИННА робити жінка - це жити своє життя та не залежить ні від кого. Ні від батьків, ні від чоловіка, ні від дітей.
Робот Вертер
• вчера в 10:57
Ответ дляПотужна махіна
Але ж шлюб це не тільки про ’жити своє життя’, це ще про якісь взаємні обов´язки та компроміси.
Ласую колобками• вчера в 11:00
Ответ дляРобот Вертер
Не было б, если б она это делала не по желанию, а через силу и давление , потому что ’должна’ и тп. Это выливалось бы в накапливающиеся раздражение и проявлялось потом в других моментах
Голубец• вчера в 11:01
Ответ дляРобот Вертер
Навіщо навішувати на себе обов´язки, які тобі неприємні? Мені було б неприємно поводитися так, як ви описали, тому я цього не роблю. І якби чоловік від мене такої поведінки очікував, бо в його очах жінка то повинна робити, то пішов би він подалі.
Шлюб - це коли двом в ньому краще, аніж поодинці, а не тільки чоловіков
Робот Вертер
• вчера в 11:03
Ответ дляЛасую колобками
Значить не така вже й любов, якщо жінка відчуває примус в таких діях. Тому що любляча буде робити це натхненно, на крилах)
Домовенок Кузя• вчера в 11:03
Ответ дляРобот Вертер
Мой бы неладное заподозрил сразу 😂
Ласую колобками• вчера в 11:03
Меня свекровь хотела нагнуть вначале нашего с мужем брака, что б я вот так вставала с утра, готовила, собирала еду и тп. Я не прогнулась и все ок, 20 лет вместе. Мужу тоже она тогда нашептывала, хотя вначале его все устраивало, но под шепоток матери начал тоже заливать. Я сказала, как хочешь, но я не буду так делать, мне важно сон для настроения на весь день и работоспособности. Его пропустило и больше никаких претензий на этот счёт за 20 лет. А свекровь всю жизнь встаёт в 5 и готовит СУП! На обед сверку, завтрак и тп.
Глаголиця• вчера в 11:04
Скажите честно, вы свекровь и вам обидно, что сына так не провожают?
Ласую колобками• вчера в 11:04
Ответ дляГолубец
Ага,как школьника описала
Ласую колобками• вчера в 11:04
Ответ дляРобот Вертер
Это мамка и ребенок
Ласую колобками• вчера в 11:05
Ответ дляРобот Вертер
Вы теоретик?
Коржик• вчера в 11:07
Ответ дляРобот Вертер
И что? А мне приятно поспать
Робот Вертер
• вчера в 11:09
Ответ дляКоржик
И что? А мне приятно поспать
І чоловіку теж приємно поспати, але потрібно пересилити свої хотілки, щоб йти працювати заради блага для себе та коханої)