Робот Вертер• сегодня в 10:35
Чи повинна непрацююча дружина прокидатися разом з чоловіком в його робочі дні?
Знаю багато сімей, де категорично та беззаперечно дотримуються таких правил, коли дружина повинна вранці прокидатися разом зі своїм чоловіком (а іноді і трошки раніше), для того, щоб з теплом та турботою провести його на роботу: зробити легкий сніданок, зібрати судочок, прослідити, чи зібрав усе необхідне, ну і звісно, провести, поцілувати і обійняти перед виходом. І це подається як приклад правильної та люблячої сім´ї. Така турботлива традиція заряджає чоловіка на весь день, адже він знає і відчуває, заради чого та кого працює, його люблять та чекають. Це його мотивує заробляти більше!
А коли чоловік залишає дім під бестиже хропіння дружини, то це, якби, ганьба такій горе-господарочці. Встань! Будь гідною! Прояви тепло та турботу, а як проведеш, тоді вже "дохропиш" своє!
А ви як вважаєте, чи дійсно це прояв справжньої та сильної любові?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так, це базова поведінка
Ні, це не дружина, а рабиня
Напишу свій варіант
Коржик• сегодня в 11:10
Ответ дляРобот Вертер
І чоловіку теж приємно поспати, але потрібно пересилити свої хотілки, щоб йти працювати заради блага для себе та коханої)
Может не ходить. Ходить или не ходить это его выбор
Пустощі-веселощі• сегодня в 11:11
Никто никому ничего не должен. Но в счастливых союзах люди заботятся друг о друге и проявляют нежность и внимание взаимно. Я сидя в декрете старалась встать и проводить мужа на работу, помахать рукой в окно, он этого ждал и всегда оборачивался перед тем как сесть в машину. Конечно это не было моей «обязанностью». Сейчас мы оба работаем, он часто встает раньше и готовит мне кофе и завтрак ребенку. Это тоже не является его обязанностью.
Не вмію заміряти• сегодня в 11:14
Ответ дляГлаголиця
Скажите честно, вы свекровь и вам обидно, что сына так не провожают?
Скоріше за все один з місцевих мужчінок, який все мріє про немеркантильну дружину- рабиню, яка б обдаровувала його теплом та заботою. За те, що він є
. Просто шифрується все більше і більше, бо ми ж самі вказуємо, де він проколовся
Не виправдовуюсь• сегодня в 11:18
Ответ дляРобот Вертер
Але ж визнайте, як це приємно було б її чоловіку
Ви маєте на увазі, коли таку ’правильну’ залишив вдома і пішов після роботи до коханки? Мабуть, приємно. Я так обхожують, і тут.
П.С. А дружину повинні питати чи їй приємно вставати рано, коли нікуди не треба йти? Особливо, якщо вона ’сова’.
Залізна пані• сегодня в 11:19
Ответ дляПапина дочка
У нас в семье бытовых инвалидов нет. Если всю ночь успокаивала младенца с коликами тоже обязана рано утром встать?)
Ваш муж не помогает с ребенком, когда у него колики?
Фізик-ядерщик заочно• сегодня в 11:21
а якщо жінка йде на роботу раніше, чи повинен чоловік прокинутися та приготувати їй сніданок та тормозок?
Жінка не прислуга, якщо в неї є бажання - робить, немає - не робить.
Не виправдовуюсь• сегодня в 11:22
Ответ дляРобот Вертер
Це більше не про побутове інвалідство а прояв любові, коли коханий залишає рідні стіни з гріючим поцілунком на щоці від коханої.
Якщо я встаю, то починаю все контролювати, мені все не так і взагалі ранок- не мій час, він у мене добрим не буває. Тому, мабуть, чоловікові моєму приємно дуже, коли я сплю і навіть не просинаюся, поки він збирається з дітими
Голубец• сегодня в 11:26
Ответ дляРобот Вертер
Ну це більше як символічна дія, щоб він тішився від того, що кохана пильнує, щоб у її любчика було все гаразд
Можне ще спитати, чи коханий покакав... Вже якщо пильнувати - то пильнувати!
Хи хи, ну ну• сегодня в 11:26
Я готую їжу, діти її гріють на всіх.
Чоловіку більш приємно, щоб я подавала, але це буває не завжди.
Вважаю, що я не зобов´язана прокидатися разом, але прокидаюся.
Якщо люди мають нормальный режим сну, та лягають разом, то чому б їм не прокидатися разом?
Робот Вертер
• сегодня в 11:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так мова ж про непрацюючу жінку
Хи хи, ну ну• сегодня в 11:27
Ответ дляРобот Вертер
Приємно-то приємно.
Але він зобов´язаний поважати бажання жінки.
Голубец• сегодня в 11:27
Ответ дляРобот Вертер
Так мова ж про непрацюючу жінку
Це вона типу має якось відпрацювати харчі?)
Фізик-ядерщик заочно• сегодня в 11:30
Ответ дляРобот Вертер
Так мова ж про непрацюючу жінку
тільки жінка може не працювати? В наш час багато чоловіків сидять вдома.
Просто звідки оце пішло, що жінка повинна? В аналогічній ситуації про таку поведінку щодо чоловіка навіть думка не виникає
Хи хи, ну ну• сегодня в 11:37
Ответ дляВерочка 100%
Так,дехто хоче,що б його кружили.
Всі хочуть і що?
Куратор дебошей• сегодня в 11:41
Гоните
Я три месяца сплю до полудня на больничном
Вон сейчас муж приехал на перерыв, а я валяюсь, делая сонный вид
ПушАпница• сегодня в 11:42
Если есть любовь и забота, вопрос не возникнет. А если нет, начинается мерянье письками
буреЛОМКА• сегодня в 11:43
Ответ дляРобот Вертер
ну если ему неприятно, пусть соберет ей чемодан и отправит вдаль, а себе найдет приятную
Куратор дебошей• сегодня в 11:43
Ответ дляРобот Вертер
А как приятно мне спать...
Муж тоже может, и должен, это понимать
Хи хи, ну ну• сегодня в 11:50
Ответ дляКуратор дебошей
А как приятно мне спать...
Муж тоже может, и должен, это понимать
У меня, если встаю по будильнику, весь день на смарку.
Муж понимает это.
То, что я сейчас встаю вместе с ним, то ему просто повезло.
И хоботиться с утра я не буду, мне полежать нужно.
Привыкла отдыхать именно утром.
Муж понимает это.
Привыкла отдыхать именно утром.
Мост_Устал• сегодня в 11:58
Ответ дляРобот Вертер
От я встаю тільки поцілувати перед виходом і закрити за ним двері. У нас в сім´ї зранку всі люблять збиратися на самоті, щоб ніхто не плутався під ногами і не розмовляв. Їжу з собою теж самі собі збираємо, бо краще знаємо що і скільки брати.
КротоТо• сегодня в 12:05
Це не дружина, а мама. А маму не тра..ют.
Чоловік - це доросла людина, яка ПОВИННА обслуговувати свої БАЗОВІ потреби САМА!
ПушАпница• сегодня в 12:09
Ответ дляКротоТо
Но деньги заработать ДОЛЖЕН он?
Родился, побыл во всем виноват и всем должен, умер
Доктор Хаос• сегодня в 12:17
У першому шлюбі ніколи не вставала разом з чоловіком, не збирала його і тд. Обом було норм. У нинішніх стосунках прокидаюся, але збирається сам, поп’ю біля нього чай, поговоримо, посміємося, цілуємся, він їде. Так було на початку стосунків і зараз останні місяці 2, тому що пережили кризу, типу період закоханності новий. А так я спала і не прокидалася, тому що йому на 7.30, а мені на 9-10 з дому працювати.
Голубец• сегодня в 12:20
Ответ дляПушАпница
Но деньги заработать ДОЛЖЕН он?
То есть в обмен на деньги мужик ожидает, что ему будут жопу вытирать?
я Кукарача• сегодня в 12:33
У меня муж нормальный, жалеет меня, говорит лучше поспи, я бурер с кофе съем и пойду на работу. Когда мне не в облом, я встаю и что-то готовлю. Но если не встала - не трагедия, я с вечера всегда придумываю варианты, что ему собой завтра взять и чем позавтракать. Холодильник никогда не пустой у нас.
Снідаю авокадо• сегодня в 12:45
Хто як хоче, так і робить. Я привчила чоловіка і дітей самостійно збиратись зранку. Але не працюю два останні роки. До того прокидалась о 5, бо на роботу о 7 виїжджала. Вони всі звикли самостійно збиратись. Зараз я в ліжку до 8. Коли всі пішли, я встаю. У нас троє дітей, всі самостійні.
Додаю напруги• сегодня в 12:47
Ответ дляРобот Вертер
Кто так решил? Вот я люблю собираться на работу в одиночестве и чтобы никто не дёргал и не отвлекал.
А кто-то любит вместе 24/7
Вам не кажется что все люди разные и правила в семье разные? И это НОРМАЛЬНО.
А кто-то любит вместе 24/7
Локшина на вухах• сегодня в 12:50
я сплю. муж взрослый, а не ребенок. он может собраться и позавтракать сам.
Локшина на вухах• сегодня в 12:50
Ответ дляРобот Вертер
он может подойти к спящей любимой и цёмнуть ее перед уходом
Папина дочка• сегодня в 12:54
Ответ дляЗалізна пані
А при чем тут мой муж к теме раннего вставания гипотетической жены?)