Тишком_нишком• вчера в 19:08

Я не розумію що буде з бізнесом в 2027 р, як мені на 20% збільшувати ціну?

Щоб оплатити те пдв
В мене тоді не буде клієнтів..

Зараз я працюю без пдв
Таракашечка• вчера в 19:09
На послуги є пдв?
хутряна володарка• вчера в 19:09
Где первичку брать, вот вопрос.
Щепотка_совести• вчера в 19:10
Якщо у вас послуги і більше 4 млн. на рік оборот, то ви дуже непогано працюєте
Эта_Шикарна)• вчера в 19:13
Є ще податковий кредит
Кофе в лобби• вчера в 19:14
Ответ дляЩепотка_совести
що таке 4 млн з шаленими витратами? закупівля/виробництво дорожчає зі швидкістю світла + ростуть податки + комуналка + ціна на дизель... 4 млн без найманих - то може і життя, а з робітниками, орендою - то просто пшик
Нічна ненажера• вчера в 19:14
Ответ дляЩепотка_совести
А прибыль сколько с четырёх млн?
Щепотка_совести• вчера в 19:14
Ответ дляКофе в лобби
Послуги, не продажі, не виробрицтво.
Нічна ненажера• вчера в 19:15
Ответ дляЩепотка_совести
Послуги, не продажі, не виробрицтво.
Які послуги, наприклад?
Кофе в лобби• вчера в 19:16
Ответ дляЩепотка_совести
Послуги, не продажі, не виробрицтво.
про послуги автор не казав
Щепотка_совести• вчера в 19:16
Ответ дляКофе в лобби
про послуги автор не казав
’В мене тоді не буде клієнтів’ звучить, як надання послуг.
Жена аллигатора• вчера в 19:18
Ответ дляЩепотка_совести
це якщо послуги, а якщо товари?
І це не прибуток, а товарообіг?
Джем Шакіри• вчера в 19:18
Ответ дляЩепотка_совести
Тобто, людина, яка купує товар, то не клієнт?
Смурфетта• вчера в 19:19
Ответ дляЩепотка_совести
Послуги, не продажі, не виробрицтво.
Люди как будто жопой читают 😂
Смурфетта• вчера в 19:20
Ответ дляДжем Шакіри
В таком случае логично сказать, что не будет продаж, а не клиентов
Жена аллигатора• вчера в 19:21
Ответ дляНічна ненажера
Які послуги, наприклад?
будь-які послуги, консультативні. Послуги психолога, репетитора чи ще якісь.
Жена аллигатора• вчера в 19:22
Ответ дляСмурфетта
це все клієнти) послуги також продаються, якщо вже на те пішло)
Дама_с_коготками• вчера в 19:22
Ответ дляЖена аллигатора
У цих немає прямих затрат, тому це ще куди не йшло.
А от якщо виробництво, то так.
Там націнка мінімальна.
Якщо підняти одразу +20%, то автор швидше збанкротує тільки((
Жена аллигатора• вчера в 19:25
Ответ дляДама_с_коготками
А от якщо виробництво, то так.
Там націнка мінімальна.
так, я ж про це і кажу.
Я надаю послуги, тому вся сума, яка мені заходить на рахунок - це по суті мій прибуток. Я витрачаю на різне навчання, курси і тд, але це умовно вже закладено у вартості послуги.
А якщо це товари, то це геть інша історія. Але здаєтьяс там трохи інший рохрахунок, не автоматично на все +20%.
Щепотка_совести• вчера в 19:26
Ответ дляСмурфетта
саме так
Нічна ненажера• вчера в 19:28
Ответ дляЖена аллигатора
Таксі і перукарня також послуги.
Дайте подуться• вчера в 19:28
Ответ дляЭта_Шикарна)
Є ще податковий кредит
если это умственный или ручной труд, то практически нет того кредита
Жена аллигатора• вчера в 19:28
Ответ дляНічна ненажера
Таксі і перукарня також послуги.
там є розхідний матеріал, на бензин, на фарби і тд.
Сливочная пенка• вчера в 19:29
Особенно если твой продукт-импорт. Конечный покупатель оплачивает налог на импорт, диллер платит ндс и исполнитель тоже платит ндс. Ну супер! И все это ляжет на плечи покупателя
Дайте подуться• вчера в 19:29
Ответ дляЖена аллигатора
если по безналу это покупать. есди за наличку по чекам, то имеешь право включить в налоговый ередит не больше 40 грн в день
МастерЮля• вчера в 19:30
Ответ дляЩепотка_совести
Вы шутите? 4млн грн? Это меньше 100$ в год
осень харашо• вчера в 19:33
У нас сейчас 5 фоп и надо выходит 10 🤣🤣🤣🤣не знаю что делать с этими 4 млн
Щепотка_совести• вчера в 19:39
Ответ дляНічна ненажера
Таксі і перукарня також послуги.
Таксі - це не фоп, там взагалі інший вид оподаткування буде.
Весотехник• вчера в 19:47
Ответ дляДайте подуться
если у вас нет расходов, то вы дохера зарабатываете, превышая лимит 4 миллиона в год
оплатите ПДВ, как любая компания
Дайте подуться• вчера в 19:50
Ответ дляВесотехник
оплатите ПДВ, как любая компания
расходы то есть, но не все можно поставить на баланс.... тк многое покупается ’с рук’. и чем плохо хорошо зарабатывать.... форму обложения для фоп и придумали чтоб легче работалось. если введут ндс, то выгоднее работать через ООО
КаваЗМолоком• вчера в 19:50
Не пойму. 4 млн это оборот ? Или прибыль ?
Если у меня 3 магазина мелких продуктовых, то там больше конечно оборота, а наценка копейки.