Перша леді колгоспу• 2 часа назад

Зрада...

Яке гидке відчуття...
Відчуваю себе брудною, аж нудота підкочує ...
Разом майже 18 років.
Чи були дзвіночки? Може й були.
Вчора зателефонувала "коли будеш?", "виходжу з офісу" (як вчасно я набрала 🥴). Людина явно після душу, майже не вечеряв (а завжди по іншому) і червоні очі, ніби задрімав і розбудили. Я все побачене озвучила, не очікував явно, промовчав.
Кидстаффовка• 2 часа назад
Держитесь крепче за такого

автор Перша леді колгоспу • 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовка
Держитесь крепче за такого
Чому мені не смішно?
Бубль Гум)• 2 часа назад
Может, кутил с кем-то? Поговорите потом нормально. В остальном отношения нормальные? Почему вы сразу подумали о самом плохом?
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляБубль Гум)
Що означає ’кутил’?

А що тут думати?
Озвучила побачене. Явно людина не з роботи прийшла. Йому не знайшлось, що відповісти. Не підготувався, що його отак, одразу в лоб.
Без образів• 1 час назад
Ничего не поняла... Мужика обвинили в измене потому, что покупался и глаза красные?
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляБез образів
В нього на роботі душу нема, як і вечері, і де задрімати.
Твоя подружайка• 1 час назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
А он, пока до дома доехал, не проснулся и выглядел как после душа? Или вы его в офисе застукали?
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляТвоя подружайка
Все детально розписала в старпості.
Нехай щастить• 1 час назад
Может он устал?

Дай подивлюся• 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Может он устал?
Только хотела написать. Человек не может себя плохо чувствовать??
Твоя подружайка• 1 час назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Все детально розписала в старпості.
Если бы расписали, я бы не спрашивала. Но дело ваше.
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Может он устал?
Я за 18 років не бачу втомлений він чи навпаки?
PORKA• 1 час назад
откуда сделали выводы что он только из душа, и как это на 100% подтверждает измену? и как подтверждает измену то, что он дремал?
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляДай подивлюся
Може. Але ж я з ним живу 17 років і точно знаю, як він виглядає, коли приходить з роботи. Вчора він прийшов додому не з роботи.
PORKA• 1 час назад
и получается он в рабочее время где-то был и трахался типа? а на работе за прогул ничего не бывает?
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляPORKA
На роботі він це зробити не може.
То де це відбулося?
І знаю його стан, коли він приходить з робити.
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ну, є 2 варіанта:
будете себе накручивати не маючи доказів
або
поговорите та з´ясуєте що до як, тільки без звинувачинь, бо доказів у вас не має
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляPORKA
Робата передбачає не сидіти в офісі, а бути на об´єктах. Керівництво в іншому місті.
PORKA• 1 час назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
так может он мылся где-то на объекте?

автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Ну, є 2 варіанта:
або
Мені доказів достатньо.
Чи зізнається?
Не знаю. Сьогодні буду з ним говорити.
Після озвученого мною, явно занервував. Чого б це?
Без образів• 1 час назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Разводитесь и не ипите мужику мозг своими драмами.
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мені доказів достатньо.
Чи зізнається?
Не знаю. Сьогодні буду з ним говорити.
вам потрібна холодна голова
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляPORKA
так может он мылся где-то на объекте?
Там нема такої можливості, я вже написала про це
Без образів• 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Ну, є 2 варіанта:
або
Знаете, я бы сильно окуела, если б меня муж вызвал на разборки и обвинил в измене на основании того, что ему показалось. Я бы не стала даже оправдываться, а просто послала бы. Зачем жить с подозрительным дураком(дурой)?
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляБез образів
Мені не показалось.
І він явно занервував. Промовчав, бо не думав, що я помічу ці деталі.
Повторюсь, я прожила з ним 17 років і знаю, як він приходить з роботи. Вчора він прийшов не з роботи.
Без образів• 1 час назад
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мені не показалось.
Та мне пофиг на Ваши фантазии. И почему у Вас количество совместных прожитых лет уже уменьшилось на год?
дамаБезСобачки• 1 час назад
Що вас тримає?
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ дляБез образів
Слово ’майже’ біля 18 ви не бачите?
автор Перша леді колгоспу • 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Що вас тримає?
Нічого, тобто просто гримнути дверима я не можу, бо ми офіційно в шлюбі і все майно спільно нажите в шлюбі.
Хвець-тець• 1 час назад
Автор, а ви працюєте? Мені здалося, що у вас забагато вільного часу. А якщо і правда зраджує, розʼїхатися і розвестися, тільки ж ви цього не робитимете..