А поговорить?• сегодня в 09:20

Помітила, що після кількох днів тиші й самотності мені вже не хочеться ні з ким

бачитися. Наче крайнощі якісь. Що ви з таким робите? Наче відновлююсь, а потім важко повернутись до людей.
Снежнакомка• сегодня в 09:21
Не возвращайтесь
ЧорноброваЯ• сегодня в 09:21
Якщо не хочеться, то нащо себе силувати? Як схочете, то повернетеся
КошкинДом• сегодня в 09:22
Мені також не хочется, може ми потоваришуем:)?
ТрамвайGirl• сегодня в 09:30
может и не стоит к ним возвращаться?
Байрактара• сегодня в 09:36
Может вам и тогда не хотелось именно к этим, а вы себя убеждали что норм для того чтобы не быть одной
Котомафия• сегодня в 10:34
А нащо повертатись і ламати себе. Якщо Вас люди не наповнюють, то явно люди так собі або Вам не підходять.