Почекуха• вчера в 10:42

13 річний хлопець став донором для 4х дітей.

Читали новини? У хлопчика діагностували смерть мозку. І батьки дали шанс жити ще 4м дітям.
Шкала Радощів• вчера в 17:25
Ответ дляНаизнанку
В 2005 я лежала на збереженні, в палаті була дівчина чоловік якої виїзжав на дтп, паталогоанатом. Вона про його роботу випадково проговилася ( мені в очі кинулися, що він їй тоді машину подарував з салону,
дача в Н.Петрівцях тощо), я молода, зелена не зразу зрозуміла, що чорний трансплантолог. Я тоді наявна не розуміла зміст слів про (трансплантацію і Європу, що треба відправляти, тому часто мєнти викликають на підробіток)
Які темні люди, це жах. Вам не приходило в голову, що там заможні батьки або бізе є? Це просто жесть, що в людей в голові твориться
Шкала Радощів• вчера в 17:27
Ответ дляНаизнанку
Вона тоді це все розказувала, що на дтп виїзжає на підробок на збір органів( а закону тоді ще не було), а так працює паталогоанатом.
Я перепрошую, а чому саме паталогоанатом має органи забирати, а не, наприклад, лікар швидкої чи хірург якийсь?
Шукаю трусики• вчера в 17:28
Я теж всім сказала, що дозволяю посмертне донорство.
І ніяких поховань з поїданням котлет, гробами, страшними пластиковими вінками, лише кремація. Дізнаюсь, що хтось жер котлети по причині моєї смерті - приходитиму до нього з того світу щоночі.
Шкала Радощів• вчера в 17:31
Ответ дляНаизнанку
Не хвороба, а підготовка до процедури , дали вищу дозу препаратів( я питала лікарки: чому інші препарати, Ви бачили,що їй стає гірше? Відповіли: а що я повинна була робити? Все було готове до процедури, ... Хоча після блоків високодозову треба було зробити на пару днів паузу, а не проводити трансплантаціюі не піднялися лейкоцити) . Шукати правди марно, так як лікарі беруть розписку з хворого, що пацієнт дає згоду на лікування. Трансплантація це планованова процедура. З поганим станом здоров´я таку процедуру не робили б.
О, так ви ж краще лікарів знаєте, то лікувалися б самі, нащо вам ті коновали?
Шкала Радощів• вчера в 17:36
Ответ дляРаспутница
И я бы не отдала своего близкого человека на органы. И свои бы не отдала, если что. И мне пофиг , что об этом подумают другие.
То і вам ніхто не дасть, все правильно
Мама Никитки-2• вчера в 17:46
У нас заборонено донорство дітей. Це точна інформація ?
Шалена невинність• вчера в 18:34
Ответ дляМама Никитки-2
У нас всі закони на паузі, тепер у нас все можна
КаваЗМолоком• вчера в 18:36
Як би до лікарів була довіра, набагато більше би людей погоджувались на донорство, а де гарантії коли поширеним донорство стане, що все буде без взяток? І по мінімальному будуть хочаб старатися помилятися? Чудеса тоже організму є, коли шансів не дають, а потім відновлюється організм.. Цікава дуже тема донорства і багато людей спасе, але щоб знову не дійшли до дна..
автор Почекуха • вчера в 18:53
Ответ дляМама Никитки-2
У вас в Америках?
Щось як ляпните, іспанський сором просто.
Глас_Народа• вчера в 19:45
Ответ дляПАЦАНКА О
Я живу в Польше, и подписала согласие тоже на донорство в случае моей смерти
В Польщі всі автоматично донори . Можливо з іншим громадянством потрібна додаткова згода
Глас_Народа• вчера в 19:45
Ответ дляИнтимная
Я думала, я уже перестала удивляться интеллектуальному уровню местных обитательниц… но нет, вы меня сегодня удивили
Ще ж мабуть і дітей має і їм передасть інформацію і « знання «
Попа как у Кардашьян• вчера в 19:52
Ответ дляКаваЗМолоком
Так, і в зв’язку з цим всім особисто я на даний час проти донорства моїх органів чи органів моїх родичів. І мені всеодно хто про це що подумає.
Задолбулька• вчера в 20:09
Ответ дляНехай щастить
Органы берут у живых людей, он всё чувствовал, их же изымают без наркоза. Пусть бы родители его сами одолжили органы
ну что вы мелете?
Платье Длинное бальное• вчера в 20:50
Ответ дляНаизнанку
Це все розказувала та дівчина. Це не на дорозі робиться. Констатувати смерть треба зразу і вже далі в лікарню.
Ви розумієте, що органи не беруть в мертвої людини ?
Якщо людина жива, то везуть в реанімацію, в не на забір органів.
Наизнанку• вчера в 21:11
Ответ дляШкала Радощів
Тобто? Не чіпайте за живе. Я втратила сестру, тим лікарям не довіряла з самого початку лікування, а сестра довіряла, і на додаткові консультації в інший мед.заклад не хотіла. А треба було
Наизнанку• вчера в 21:14
Ответ дляКаваЗМолоком
Донорство в світі це як ходіння по лезу ножа. От тут законно, а вже ось це поза законом, от тут вижив, а тут низький процент виживаємості.

Всім здоров´я!
Распутница• вчера в 21:30
Ответ дляШкала Радощів
То і вам ніхто не дасть, все правильно
Это понятно, что и мне никто не даст. И да - это правильно.
Распутница• вчера в 21:38
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Поясніть чому, я правда не можу зрозуміти чому так важливо поховати в землю на поїдання черв´якам те, що може врятувати життя іншим
Потому , что я не хочу , чтобы меня и моих близких разбирали на запчасти, ещё когда мы живы. Потому что в такой коррумпированной стране как Украина, тех кто зараннее подписал согласие на донорство , могут специально не спасать. А здоровый человек с его органами - это очень хороший ресурс, приносящий прибыль трансплантологам.
Свезло так свезло• вчера в 21:40
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А як можна не змогти? Мені минулого тижня розповідали, що помер знайомий, 24 роки, два інсульта підряд, другий в лікарні, і теж лікарі підійшли до родичів з проханням посмертного донорства, родичі категорично проти, їх просять, кажуть - давайте не всі органи, у нас прямо зараз помирає хлопчик, 7 років, йому потрібна 1 нирка, дозвольте просто взяти 1 нирку. І ні, родичі категорично проти. Забрали тіло, поховали, а дитина далі висить на волоску від смерті і не факт що дочекається свого донора.
Я в своїй родині всім озвучила, що якщо така ситуація буде з моїм тілом і постане питання посмертного донорства - нехай забирають все що треба.
А від чого хлопчик помирає?
Ніби ж із одною ниркою можна жити
Свезло так свезло• вчера в 21:50
Ответ дляЯ_з_Франека
Это в каком бассейне? Что теперь тренеру будет
А що може бути тренеру?
Свезло так свезло• вчера в 21:51
Ответ дляЯ тертий жук
Удивительно что спросили…могли бы сами взять ту почку и все. Родственники и не узнали бы…
Обовʼязково потрібно згода родичів принаймні в Україні так
Свезло так свезло• вчера в 21:52
Ответ дляНехай щастить
Як це без наркозу?
Свезло так свезло• вчера в 21:53
Ответ дляГлас_Народа
Йшов , і послизнувся
Ви ніколи в житті не послизнулися ?
До речі той рік ходила в басейн ,реально там не безпечно ходити щей в резинових тапках
Маурита• вчера в 22:50
Ответ дляМама Карло
В бассейне поскользнулся.
У нас в Коростені шестилетняя девочка тоже в аквапарке так пострадала и погибла((( тоже стала донором посмертно
Маурита• вчера в 22:55
Ответ дляШукаю трусики
От жалко вам , что бы люди котлет поели🤣
Или вы имели в виду котлеты из вас?😅
Маурита• вчера в 22:57
Ответ дляМама Никитки-2
Да нет, у нас в городе был подобный случай, сейчас поищу
Вот https://korosten.today/korosten/podii/chotiririchn...
Маурита• вчера в 23:00
Ответ дляСвезло так свезло
А від чого хлопчик помирає?
Ніби ж із одною ниркою можна жити
Может две отказывают или последняя, или дым с одной и она уже почти все(
Маурита• вчера в 23:01
Четыре года было девочке , я чего от думала, что шесть
Закуйовджена життям• вчера в 23:10
Ответ дляМама Никитки-2
С чего бы посмертное донорство с согласия родителей было запрещено?
Это же не у здорового ребенка почку вырезали для донорства.
Я матуся, мені можно• вчера в 23:56
Ответ дляГлас_Народа
І відео теж бачили
А ви б автор , змогли ?
https://www.facebook.com/watch/?v=885424374541207
подивилася