Я пані прохана...• вчера в 14:47
Холостячки, поділіться легкими ПП економ варіантами сніданків та вечерь
Почемучка• вчера в 14:56
Сир кисломолочний + кава
Сир кисломолочний + чай
Вже якась з бальною головою
Сир кисломолочний + чай
Вже якась з бальною головою
Я такая - жду трамвая• вчера в 14:52
Завтрак 2 крутых яйца овсянка и тост с сыром
Ужин салат и кур филе
Кусман Сиру• вчера в 15:41
Ответ дляПочемучка
Сир кисломолочний + кава
Сир кисломолочний + чай
Вже якась з бальною головою
Сир кисломолочний + чай
Вже якась з бальною головою
Я всегда завтракаю творогом с латте. Но я не холостячка. У мужа совсем другой завтрак
КонхфЭдкаТузик• вчера в 15:55
У мене завжди однаковий сніданок - яйця і овочевий салат (сьогодні салат був буряк з руколою), на вечерю люблю супи з філе і овочевими сумішами, або з фрикадельками.
Почемучка• вчера в 15:57
Ответ дляКусман Сиру
Я теж не холостячка
В мого чоловіка і дітей раціон на 90% відрізняється від мого