Чумацький Шлях• вчера в 00:53

Хто хоче схуднути і не знає як, короткі, дієві, прості тезиси

Запамʼятайте:
1. Щоб худнути потрібно утворити дефіцит калорій ( без дефіциту схуднення не можливе, це єдиний метод схуднення).
2. Щоб схуднути не потрібно їсти менше їжі, потрібно їсти меншу кількість калорій.
3. Щоб не зриватись потрібно знати що і в якій кількості ви зʼїсте завтра.
4. Схуднення відбувається без спорту, але худнуть ваші мʼязи, а вже після них жир.
5. Абсолютно всі напої крім води це калорії.
6. З алкоголем можливо схуднути, але це причина розладу ХП.
7. Всю їжу потрібно важити і рахувати, жири і вуглеводи потрібно їсти, але важити і рахувати.
Між банкою тунця у власному соку і банкою тунця в олії - ціла вечеря калорій.
З весною вас, котики. Цьом
Фиктивная• вчера в 02:47
В чае ноль калорий.
Рогнеда Карповна• вчера в 04:11
Стосовно тунця: дивлюся марку Фаворе, то в розсолі він має 106, а в олії - 129 калорій. Не така і велика різниця, точно не вечеря, як ви кажете))
Про напої теж дуже категорично ви загнули. Чаї, настої трав, кава, кола зеро, компот ягідний без цукру - невагомі
Пункт 2 - так це і є їсти менше
автор Чумацький Шлях • вчера в 04:26
Ответ дляРогнеда Карповна
Пункт 2 - так це і є їсти менше
Ні, це не є - їсти меньше
Хома з пастою• вчера в 05:58
Танунах таке ’життя’ он у автора вже які побочки лізуть
Хома з пастою• вчера в 05:59
Ответ дляЧумацький Шлях
Найкраще що люди виправдовують це лінь і страх.
Авторе, скільки часу Ви вже так ’живете’?
Холодная каша• вчера в 06:54
Я бы ещё добавила: если Вы пару недель считаете калории и не худеете - к врачу. Потому что я долго ограничивала питание, не понимала почему так - вес не уходит, а потом пошла к врачу - и вуаля, оказывается, на подсчёте калорий здоровые люди худеют очень быстро. У меня когда 6 кг ушли не на жёстких ограничениях за месяц, а просто на моем обычном питании - я в шоке была. И режим ещё очень важен - недостаток сна очень влияет, если не спать и мало есть - удар по организму очень серьезный.
ШанельКуКу• вчера в 07:26
Ответ дляЧумацький Шлях
Ви маєте право на свою думку- безумовно, але на 99% вона у вас складається на основі ваших тараканів, вашого світогляду і ваших розумових можливостей.
Насправді, ви не розумієте головне)
На порадницю давно не приходять за порадами.
Сюди приходять токсично коментувати
ШанельКуКу• вчера в 07:27
Ответ дляЧумацький Шлях
Сподіваюся,вам доведеться і житті стикнутися і з лінню,і з страхом
Під час перименопаузи, наприклад.
мадам Везувий• вчера в 07:36
постійно важити і рахувати їжу - це і є шлях до РХП, точніше навіть це вже РХП
по тунцу - на 100 г будет разница в 100 калорий,но какая ж разница во вкусе
а вообще тунец это вредная большая рыба, особенно консерва
лучше сельдь или скумбрия
мадам Везувий• вчера в 07:33
Ответ дляЧумацький Шлях
Гугл є на сучасних телефонах
у вас похоже нет
мадам Везувий• вчера в 07:36
Ответ дляЧумацький Шлях
ваші розумові можливості якщо чесно теж сумніви викликають
чи знаєте що по дослідженнях чим менший iq в людини тим вона більш впевнена у своїй правоті і не сумнівається?
Гага Газу• вчера в 08:00
Ответ дляЧумацький Шлях
Удалено администрацией...
Вот почему гавгав видно всегда даже под анонимом….
Лагшмивара• вчера в 08:03
Ответ дляШанельКуКу
Насправді, ви не розумієте головне)
Сюди приходять токсично коментувати
Тому пропоную нову назву сайту: Токсичниця
На привозе• вчера в 08:10
Какая ровненькая дорога к РПП с Вашими рекомендациями. Взвешивать все до грамма, бояться съесть лишнюю калорию и т.д. и т.п. Похудеть то так можно, но так жить нельзя. Нужно наладить здоровые отношения с едой, что бы она была источником энергии, а не чем-то другим. 80% пользы, 20% удовольствия. Потому что как только ты перестанешь считать, взвешивать и бояться, здравствуйте родненькие килограммы, проходите и друзей своих новых приводите.
Незламна Україна• вчера в 08:22
Я бы еще добавила: потратить время и разобраться сколько какая еда тянет по калорийности, читать этикетки. Как-то разговаривала с подружками (обе очень полненькие) и для них прям шок-контент был сколько калорий в этой пачке печенья небольшой и что можно было бы съесть на калорийность этого печенья, что они с собой на прогулку взяли пожевать.
Отчебучкина• вчера в 08:25
Что такое ХП?
Ms. Похвала• вчера в 08:43
Ответ дляЧумацький Шлях
Не розумію ваш сарказм, подивіться скільки тут теммде люди задають дуже елементарні запитання
а вплив достатнього сну не перебільшують? у мене в цьому великий затик
Крию матом страшно• вчера в 08:46
Так все просто але оземпік рулить
Ловлю капці• вчера в 08:48
Почему все паритет? Кофе помогает худеть
сама себе прекрасная• вчера в 08:51
я б так і носила зайві 7 кг, якби повірила, що ваш - це єдиний спосіб схуднути) Нічого не рахувала, банку тунця їла в олії)
Маю натхнення• вчера в 08:53
Я 2 міс не їм після 18 при тій самій самій квлькості калорій, тобто я явно перебираю, бо нічого не рахую. Роблю 30 хв тренування інтенсив домашнє по ютуб щодня. І схудла -9в талії і -3 в бедрах.

Так що теорії теоріями, а реальність моя така
Принцепесочка• вчера в 08:55
Беріть лопату і їдьте в село до свекрухи, там на городі і схуднете. Бо, якщо ви хочете худнути на кориті малокалорійної їжі і без спорту, то вам прийдеться довгенько і марно рахувати ваші калорії)
Маю натхнення• вчера в 08:56
Ответ дляГарантую неперелевки
Зал 3 раза в неделю и питание без вредного и схудните…
Зпль3 рази в тиждень це треба мати вільних 2-2.5 год. Це дуже багато в нинішньому ритмі життя. Я не знаю як люди знаходять той час чисто на себе. Особоиво сімейні. Тому я обрала домашні тренування по 30 хв, але щодня.
Розумію, що ефект і очівання навіть різні.
Але якщо чисто для схуднення, то залізо не обов´язково тягати
Панна Кота• вчера в 09:11
Моя мама в 45 лет похудела на 20 кг. Ничего никогда не взвешивала, разве что считала продукты ложками, поштучно и т.д. Это проще. Баланс БЖУ тоже не соблюдала. Но калории считала жёстко. 1200-1500 в день.
Я просто хочу поддержать тех, кто от слова ’взвешивать’ теряет мотивацию)
iruretta• вчера в 09:13
Що таке розлад ХП?
автор Чумацький Шлях • вчера в 09:16
Ответ дляМаю натхнення

Так, ви не схудли по вазі, у вас просто змінилися обʼєми
автор Чумацький Шлях • вчера в 09:17
Ответ дляПринцепесочка
В мене немає ні свекрухи із селом, ні корита.
талый снег• вчера в 09:32
Ответ дляiruretta
Що таке розлад ХП?
Розлад харчової поведінки
Маю натхнення• вчера в 09:46
Ответ дляЧумацький Шлях
І по вазі теж схудла, на кілограмів 5. Особливо жир в районі живота. Це ж точно не м´яз
автор Чумацький Шлях • вчера в 09:47
Ответ дляМаю натхнення
Ну значить у вас був дефіцит калорій 🤷🏼‍♀️