Copy-Paste• 1 час назад

У вас есть проверенный продавец домашней молочки и как вы проверили его?

Істеріомама• 1 час назад
Є два
10 років їжджу до них додому
І не треба хапатися за голову
Я на власні очі бачу умрви утримання тварин, чистоту господарства
По іншому я б не купила
Гидую
Нагайна• 1 час назад
Львовская обл. Ферма.
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
Є два
10 років їжджу до них додому
І не треба хапатися за голову
По іншому я б не купила
Гидую
Не у всех есть машины.
Попразендовна• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
Є два
10 років їжджу до них додому
І не треба хапатися за голову
По іншому я б не купила
Гидую
Удалено администрацией...
Істеріомама• 1 час назад
Ответ дляНагайна
Не у всех есть машины.
Так я про себе пишу
Муууумие• 1 час назад
Есть один. Никак не проверяла. Просто вкусный творог у него, вот и беру постоянно
Істеріомама• 1 час назад
Ответ дляНагайна
Львовская обл. Ферма.
В якому місті чи селі?
Мама Карло• 1 час назад
Не перевіряла ніяк. Довіряю своєму смаку.
Бабуся жила в селі, то трохи маю уявлення що має бути.
В моїй хаті моя правда• 1 час назад
Подивилась як скисає сир. Акуратно і чисто приготований сир з хорошого молока стає просто кислішим - без гіркоти, без слизького нальоту, плісняви, без сторонніх запахів. В холодильнику зберігається близько тижня. Значить хороше молоко і висока гігієна приготування.
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
В якому місті чи селі?
Имеет значение? Мы ж не соседи.. Оброшино
Істеріомама• 1 час назад
Ответ дляНагайна
Звичайно що має
Якраз сусіди, я в Солонці живу
Там ще біля Пустомит є фермерський магазин
В Глинні ( мікрорайон тепер)
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
Звичайно що має
Якраз сусіди, я в Солонці живу
В Глинні ( мікрорайон тепер)
О... Сусіди))
Може є. я в Пустомитах.
Істеріомама• 1 час назад
Ответ дляНагайна
О... Сусіди))
Може є. я в Пустомитах.
От бачите)) світ тісний
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляІстеріомама
От бачите)) світ тісний
Можливо, але не казка...
Аноним_1857• 1 час назад
у місті зараз беру молоку в магазинчику куди фермер возе по 100л щодня.
там чан з нержавки стоїть з охолодженням. молоко смачне, доволі жирне.
вартість 30грн\л.
а в селі - беру в молочника, що додому привозить раз на тиждень. молока на 3 бали ( не жирне , не солодкувате за смаком). але іншого немає де купити. і вартість 50 грн\л ( в селі!)
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляАноним_1857
вартість 30грн\л.
В нас теж, по 30. Сусіди підвозять. Більше 12 л на руки не дає. Сир, сметана - по бажанню (не завжди).
Читали? Скоро молочці буде ж...а
Фермери не витягують...(((
Сиджу тихенько• 1 час назад
Так, мої сусіди
Аноним_1857• 1 час назад
Ответ дляНагайна
Читали? Скоро молочці буде ж...а
Фермери не витягують...(((
Мені останнім часом не подобається молоко ’ домашнє’ бо продавці вершок знімають і продають молоко вже не таке жирне.
Може для більшості це - ок. Але я беру 10л часто і сама роблю кисломолочку. крем-сир, сметану.

Коли брала раніше молоко, то вершка було 300г в 3л. банці То були і вершки і сметана. Зараз молоко - це просто молоко.
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляАноним_1857

Бізнес...
Инстагра_мерша• 1 час назад
Так, є вже років 8.
Колега приносила сирну паску, була феєрично смачна, я спиталась, де купила такий хороший сир, вона сказала, що в її хрещеної хазяйство, і вона продає молочку.
Стала і я в неї замовляти.
Коли їздили на шашлики до батьків колеги, то бачила і тих корів, і як їх утримують, бо вона ще й сусідка.
Вона не торгує на базарі, має групу в вайбері і тг, там приймає замовлення, а невістка з онуком 2 рази на тиждень машиною доставку роблять.
Дуже задоволена.
Пошаманю• 1 час назад
Ми з подругою трохи притрушені і брезгливі. Вона поїхала додому до господині і спеціально попросила зайти в примвщення. Це літня кухня, в печі топлять творог. Там все чисто, побілено, всі марлі біленькі на призьбі сушаться, тварин нема в кухні
Нагайна• 1 час назад
Ответ дляИнстагра_мерша
Так, є вже років 8.
Стала і я в неї замовляти.
Дуже задоволена.
Смачного))
КротоТо• 55 минут назад
Нет, беру на свой страх и риск