Борщик• вчера в 16:31
Що потрібно для дитини на перший час, поділіться досвідом, будь ласка
Ліжечко, візочок, ванночка для купання і сумка в пологовий. Це все, що я знаю, далі я зависла. Дівчата, накидайте, будь ласка найнеобхідніші речі, зайвого купляти не хочеться, бо й так місця мало....всім дякую
ИзЮмрудная• вчера в 16:32
Тогда я б ванночку не покупала, мы ей пользовались месяц наверное, она не нужна как по мне
Лунтик-паунтик• вчера в 16:40
Ліжечко, ванночка не потрібні. В мене друга, третя дитина спала тільки зі мною. Купалися в кругу у великій ванні як зажив пуп.
Саме необхідніше це готова їжа типу з Галя балувана в холодильнику, підгузки 😊
Дитина гарно спить біля циці мами. Тому я просто лежала біля дитини читала в телефоні. Ну це з третьою. З першою дитиною я вкладала в ліжечко окреме і від цього графіку дуже втомлювалася....
Мой завтрак• вчера в 16:39
Місце, де ви будете міняти підгузок, переодягати і зберігати всі речі дитячі(одяг, постіль, ковдри).
ШобВам_КакНам• вчера в 16:40
У нас ванночка очень даже пригодилась, не представляю, как такого малыша купать в ванне. В ванночке подставюочка, можно на нее класть или на руке держать, а второй мыть. На первое время нужны памперсы и одежда: человечки и царапки. Крем под подгузник (бепантен). Пеленки, на которых будете переодевать и менять памперс.
Лунтик-паунтик• вчера в 16:41
Ответ дляШобВам_КакНам
Крем не потрібен якщо купувати хороші підгузки
Мимишная Булочка• вчера в 16:42
Ответ дляИзЮмрудная
Мы тоже не покупали ванночку. Самое бесполезное. Можно подставку в ванну для ребёнка
ШобВам_КакНам• вчера в 16:43
Ответ дляЛунтик-паунтик
У нас были хорошие, самые дорогие Pampers, крем пригождался.
Петриківна• вчера в 16:44
Ответ дляИзЮмрудная
А ми нею користувалися до року. Ванночка дуже потрібна річ. Спочатку малюк в ній лежить, мама спокійно миє дитину. Потім малюк сидить бавиться іграшками- мама спокійно миє.
А як по іншому? Кожен день намивати ту величезну ванну і стоячи раком тримати дитину однією рукою, а другою мити?
Лунтик-паунтик• вчера в 16:46
Ответ дляШобВам_КакНам
У нас в пологовий були меріес , потім трошки пізніше хагіс екстра каре, було все добре і без крему.
Лунтик-паунтик• вчера в 16:48
Ответ дляПетриківна
Мої плавали в кругу на шиї у великій ванні. А тримати , так, не зручно, особливо якщо довго.
котопёс• вчера в 16:50
Ответ дляПетриківна
Круг для купания и стульчик для купания прекрасно справляются. Не знаю, что вы там намывали, у меня грязнуль нет, ополоснула ванну с каким то средством для мыться дезинфицирующим (2 минуты) и все. А ванночка еще и место занимает.
Лайфхак - у меня детей купал только муж.
Бурундучиха• вчера в 16:59
Одежда конечно, больше в размере 56-62, человечки, лели, ползунки, ромперы. Постарайтесь найти хотя-бы несколько вариантов в размере 50-56, ато доча родилась 50 см и 56 ей был очень большой. Ванночкой пользуемся, но у нас только душевая кабина, поэтому так, если есть ванная, то можете просто купить горку для купания, она будет служить дольше
Царевна_несушка• вчера в 17:09
Пеленатор-комод. І речі зберігати, і масажі робити, і спина скаже «дякую». Одягу багато не беріть, швидко дуже малюки ростуть, краще потім докупите по факту. Обов’язково автокрісло, ви ж якось дитину будете возити. Ванночка в нас була, але ми використовували їі тільки перший час, потім на поролоновій підкладці у великій ванній. Подумайте про спальне місце для дитини.
Якщо є гроші, я би подумала ще про шезлонг, або стільчик, що гарно розкладається. Так ви зможете носити дитину за собою по квартирі і спокійно готувати або пити каву маючи дитинку біля очей, а вона вас.
Коленная ложечка• вчера в 17:12
Пеленалка нужна была до 3-4 месяцев. Ванночка тоже была актуальна, пока ребёнок туда помещался.
Лично мне нужен был бортик на кровать. Кроватка вообще не пригодилась
Коленная ложечка• вчера в 17:13
Ответ дляШобВам_КакНам
Памперс, даже самые дорогие, отвратного качества.
ШобВам_КакНам• вчера в 17:15
Ответ дляКоленная ложечка
Ну, 14 лет назад были хорошие, сейчас не знаю.
Коленная ложечка• вчера в 17:21
Ответ дляШобВам_КакНам
Моему сейчас 2, поэтому относительно недавно пользовались.
Петриківна• вчера в 18:52
Ответ длякотопёс
Ну вам нормально, коли треба стояли раком і тримати однією рукою дитину, а другою брати баночки з шампунем/милом/мити/грати іграшками з дитиною. Іншим - не ок.
Тим паче ви взагалі цим не займалися і не знаєте що і як