Багиня• 04 марта в 13:18
Порадьте прогулянковий візок з великим спальним місцем
Вітаю! Шукаю прогулянковий візок, щоб було зручно вкладати дитину спати. Порадьте візочок, щоб ширина спального місця була від 40 см і довгий по довжині, щоб ноги не звисали. Бажано щоб ще й люлька розверталася до мами обличчям, але розумію, що таких моделей дуже мало, тому розгляну всі
Пирожкиня• 04 марта в 13:25
У нас такая, мне нравится. Но она весит кг 11.500
Там написано максимальная нагрузка кг 15. У меня дочь больше , все в порядке
Королева краси• 04 марта в 13:41
Смотрите прогулки с сиденьем ковш, они очень удобные для ребенка и обычно поворачиваются в разные стороны.
Багиня
• 04 марта в 13:53
Ответ дляПирожкиня
Понимаете что такая коляска будет тяжёлая
В нас другий поверх, я дитину зношу в слінгу. Тому вага візочка для мене не дуже критично
Срочнокпсихологу• 04 марта в 15:33
Carello bravo. Я зупинилася на ній саме через велике спальне місце, амортизація також гарна. Але нема реверсу і не дуже легка.