Наша взяла• сегодня в 12:52

отримала 2000 на чекап

и не можу в клініці добитися - як вони спишуть суму, коли нема на телефоні нфси, замовила карту фізичну в моно - але шось не їде вона. поділіться, робити чекап той, як кошти списувалися?
автор Наша взяла • сегодня в 12:52
взагалі, там є шось корисне окрім загального аналізу крові та перевірки тиску?))
З родзинкою• сегодня в 12:53
Мене інше питання. На які послуги ви плануєте списати ці кошти?
З родзинкою• сегодня в 12:53
Ответ дляНаша взяла
Я не знайшла нічого такого, чого немає в послугах сімейного лікаря
автор Наша взяла • сегодня в 12:53
читала перелік - написано огляд типу тиск, збір анамнезу та аналізи, точно не знаю які, кажуть ліпідограмму можна здати
автор Наша взяла • сегодня в 12:54
Ответ дляЗ родзинкою
не дивилася на це с такої точки зору, думала це додаткова якась опція
З родзинкою• сегодня в 12:55
Всі ж напевно хотіли за ці 2000 зробити кольпосеопію, УЗД, МРТ, аналіз на феретин.
Ага, дуля з маком
автор Наша взяла • сегодня в 12:55
Ответ дляЗ родзинкою
ну от узі наприклад, все одно треба робити
автор Наша взяла • сегодня в 12:55
Ответ дляЗ родзинкою
Ага, дуля з маком
ні, на таке я не сподівалася
Бойова• сегодня в 12:55
теж отримала кошти , спілкувалась з приват клінікою, то їх вистачить тьльки на три аналіза і прийом , якщо додатково щось буде треба то вже за свій рахунок.
Цікаво як в держ клініках на що вистачає
З родзинкою• сегодня в 12:55
Ответ дляНаша взяла
Твлтки немає УЗД в переліку послуг
автор Наша взяла • сегодня в 12:56
Ответ дляБойова
я теж в приватній
автор Наша взяла • сегодня в 12:56
Ответ дляЗ родзинкою
Твлтки немає УЗД в переліку послуг
добре, ліпідограмма мене влаштує
З родзинкою• сегодня в 12:57
Ответ дляНаша взяла
добре, ліпідограмма мене влаштує
Так. Але це завжди можна було взяти направлення у сімейного
автор Наша взяла • сегодня в 12:58
Ответ дляЗ родзинкою
а там є обмеження по кількості аналізів? я просто в сінево за направденням вже зробила на початку року
З родзинкою• сегодня в 12:59
Ответ дляНаша взяла
Ну за потреби. В мене була хронічна сечокамяна, то направлення на УЗД і аналіз сечі давали двічі на рік
Не будь КакСвета• сегодня в 13:00
Ответ дляНаша взяла
Узі безкоштовно у сімейного. Як і всі інші послуги, що входять в цей чекап.
автор Наша взяла • сегодня в 13:00
Ответ дляЗ родзинкою
дякую
Говорю відверто• сегодня в 13:00
а пришли на какую карточку, там где и зимняя тысяча?
автор Наша взяла • сегодня в 13:01
Ответ дляНе будь КакСвета
не стикалася з безкоштовним узі, дивина для мене, а наприклад пап тест або тест на генетичний холестирин (забула як його)? чи можливо це зробити безкоштовно?
автор Наша взяла • сегодня в 13:03
Ответ дляГоворю відверто
ні, тисяча приходила на кешбеківську, а це - дія карта
Лунтик-паунтик• сегодня в 13:04
Чекап бесплатный а вот кто потом платить за последствия будет?)) я имею в виду лечение. Автор, вам желаю здоровья и только хороших результатов
автор Наша взяла • сегодня в 13:06
Ответ дляЛунтик-паунтик
що ви маєте на увазі? препарати якщо потрібно? так я в цілях профілактики, сподіваюся що все ок))) я на початку року, ну чи в першій половині це роблю, щоб закрити питання))
Лунтик-паунтик• сегодня в 13:07
Ответ дляНаша взяла
Вы меня не слушайте, у меня беды с башкой. Мне кажется если пойти к врачу обязательно что-то найдётся
автор Наша взяла • сегодня в 13:08
Ответ дляЛунтик-паунтик
ааа, у мене інше, я йду щоб не знайшлось))
Лунтик-паунтик• сегодня в 13:11
Ответ дляНаша взяла
Мысли материальны так что правильный подход!)
Просто красавица• сегодня в 13:13
Ответ дляНаша взяла
Ні, немає. Це для олігофренів придумали тупізну і крадуть ваші гроші з бюджету, ваші податки.
Майор Медуза• сегодня в 13:14
Ответ дляНаша взяла
Взяла у семейного направление. Недостаток- ждать очереди. Очередь на 3 нелели
Майор Медуза• сегодня в 13:16
Ответ дляПросто красавица
Хоть кто-то понимает ...
Медицина бесплатна( по Конституции)
Но! Ею подтверди жопу
КвартираЧья• сегодня в 13:19
Ответ дляНаша взяла
я теж в приватній
автор, розкажіть будь ласка що за дві тисячі, чи де про них почитати. В мене батькам по 70 років, їм таке мабуть треба. Дякую!
Мрію про космос• сегодня в 13:29
Ответ дляПросто красавица
Так,черговий розвод