Забагаловка• 23 марта 2014

Якщо Партію регіонів очолила зараз , чесна, проста людина з народу?

Якщо Партію регіонів очолила зараз, чесна, проста людина з народу, із реальним баченненням та бажанням змінити все в Україні на краще. Ви б проголосували за такого призидента? Чи приналежність до цієї партії відіграє важливішу роль?
Результат:
вже голосів: 189
94 (49.74%) так, проголосував/ла
84 (44.44%) ні
11 (5.82%) свій варіант
Белый Лосик• 23 марта 2014
Ответ дляJasper
Партия Регионов по своей сути- союз алигархичных кланов, без идейной основы. То, что Вы предлагаете в принципе не возможно.
как с языка сняли

Jasper• 23 марта 2014
Наша система все эти годы способствовала такому укладу- у власти воры, олигархи.
Будут реформы- будут изменения.
Свобода- последнее время вопросов всё больше.
На данный момент я присматриваюсь к таким ребятам http://dem-alliance.org/pro-nas/partia-ukraine.htm...
Они молоды и это будущее.
А насчёт ’комфортнее среди воров...’ - никогда не пойму.
автор Аноним_775 • 23 марта 2014
Ответ дляJasper
Я зовсім не заступаюсь за цб партію. Але невже ідейна основа, є така важлива саме зараз. Інші партії мають ідену основу, і що? Де зміни на краще? Де нормальне диття? Я маю дуже багато притензій і прикладів того як їх ідея на ділі розходиться в протилежні сторони. Але керуючись зараз не своїми емоціями, а мисленням, логікою та законома любої країни. Ми неможимо зараз просто взяти і посадити цих олігархів, взяти в один момент забрати все. Потрібно розвернути, і добровільно (головне) повернути їх до того ж що хочемо і ми. Томущо я непризнаю, силових захватів приватної власності. Збиріть докази, а тоді - дійте! Хочеться щоб, люди мислили, і аналізували, а не велись на путі заклики.
автор Аноним_775 • 23 марта 2014
Ще хотіла від себе додати. Зміни неможуть бути простими та легкими. Але вони мають бути логічними та вірішуватись по нагальності. А в нас чомусь важливі питання, зараз відійшли навіть не на другий, а на 10 план. Вступ в ЄС, ну нехай, в кожного своя думка з цього приводу, але ЄС не буде (і їм цього не треба) вирішувати наших ,внутршніх проблем. А наші проблеми - це кадри - це люди, яких зараз поназначали на місцях. Почитавши їх біографію, а деяких знаючи особисто (колись стикалась) - рідкісні.... і настільки хамовиті, були вже тоді при помаранчевих, такзвані місцеві ’царьки’. От скажіть, як можна призначати на місцевих рівнях керівників МВС, СБ, та інших структур лише за позитивного погодження Голів адміністації. Як ж вони потім буду чесно прити цих самих голів збирати матеріал, для порушення к/с? От з цього починається -’рука руку миє’.
Чайка19• 23 марта 2014
Мое мнение, что ПР уже самоочистилась, ПРОДАЖНЫЕ уже убежали. Посмотрим, какого лидера они выдвинут для участия в Президентских выборах. Поэтому мой плюсик был за ПР.
Вбигудях• 23 марта 2014
Ответ дляЧайка19
Варианта два, никак не выберут - Шуфрич и Тигипко.
Кучерявочка• 23 марта 2014
Ответ дляРомашкинная
Чесный простой человек не пойдет возглавлять партию регионов.
ну да,честный простой яеловек пойдет возглавлять Свободу или Удар. Ну еще Батькивщину.
Гороховая• 23 марта 2014
Судя по результатам, Украина снова поделена пополам, если Тигипко возглавит ПР, победа за ним 100%