Кофе в лобби• сегодня в 09:42

Мами, які залишилися одні з дітками

Як вам живеться? Чи зустріли партнера? Чи приймає дитину? Чи можливо вам і накуй ніхто не здався? Розповідайте , цікаво почитати.
П.С. Я вдова , тому просто цікаво як складається життя в інших.
Путающаяся• сегодня в 09:44
Добре живеться , партнери мені не потрібні , самій краще
Позаземний розум• сегодня в 09:45
7 років ні з ким не зустрічалася, мені потрібен був відпочинок від попередніх стосунків. А потім очі якось самі запалали і чолрвіча увага стала невідємною частиною мого життя. В мене чудовий партнер
Метелик• сегодня в 09:46
Долго одна не была, быстро начала отношения. Потом другие, в итоге встретила хорошего мужчину которого мои дети любят больше чем любили родного отца. Я такой человек , что не могу без мужчины, мне надо забота, любовь , поддержка
автор Кофе в лобби • сегодня в 09:46
Ответ дляПозаземний розум
Ви знайомили з дітьми? Яке ставлення ?
Позаземний розум• сегодня в 09:47
Ответ дляКофе в лобби
Ви знайомили з дітьми? Яке ставлення ?
Так, знайомила. Нормальне дружнє ставлення з обох боків.
автор Кофе в лобби • сегодня в 09:47
Ответ дляМетелик
Даааа, це про мене. Це вау. Пізніше напишу ще історію свою. Хочу поділитися
автор Кофе в лобби • сегодня в 09:47
Ответ дляПозаземний розум
Своїх не просить?
Позаземний розум• сегодня в 09:49
Ответ дляКофе в лобби
Своїх не просить?
Ні, в нас обох є діти, більше нам не потрібно. Настав час для кохання, а не для пелюшок
Мюллерная• сегодня в 09:49
8 місяців як одна.
Спочатку було сумно і морально тяжко.
А потім, не без допомоги психолога, я почала пізнавати хто я в цьому світові.
Я все життя була донькою, дружиною, мамою.
А тут довелось зустрітись з собою.
І це страшно. Бо без всих цих ролей я виявилась пустою всередині.
Ну і почала пробувати життя спочатку. Танці, йога, спорт, прогулянки.
Виявилось що під одягом дуже гарне тіло.
Виявилось що я вмію танцювати.
І от щодо партнерів.
Можливо колись! Коли я награюсь та натішусь сама собою. Я поглянув в сторону пошука партнера
автор Кофе в лобби • сегодня в 09:50
Ответ дляМюллерная
8 місяців як одна.
Спочатку було сумно і морально тяжко.
А тут довелось зустрітись з собою.
Виявилось що я вмію танцювати.
І от щодо партнерів.
Ви молодець ❤️
Не стесняюсь• сегодня в 09:50
Зрозуміла, що одній краще. Був один залицяльник. Спочатку кафе- морозиво. Потім напрошувався до мене. Приходив з пустими руками. Пару разів його потерпіла і більше не запрошувала. Ні, я не проти стосунків. Але таких, щоб мені було краще, ніж одній. І без зайвих витрачань на чоловіка. Якщо такий буде - добре. Якщо ні, то як казала, самій краще.
автор Кофе в лобби • сегодня в 09:50
Ответ дляНе стесняюсь
100% розуміння
Мюллерная• сегодня в 09:50
Щодо швидкого пошуку нового партнера я усвідомлювала що то буде не про партнерство а про затикання моїх психологічних дир.
Позаземний розум• сегодня в 09:51
Ответ дляМюллерная
8 місяців як одна.
Спочатку було сумно і морально тяжко.
А тут довелось зустрітись з собою.
Виявилось що я вмію танцювати.
І от щодо партнерів.
Для мене теж було дивиною, що наодинці із собою і своїми власними ( не дитячими, сімейними, робочими, побутовими справами) мені дуже добре
автор Кофе в лобби • сегодня в 09:51
Ответ дляПозаземний розум
Кохання вам побільше 🫰🏼
Позаземний розум• сегодня в 09:51
Ответ дляКофе в лобби
Кохання вам побільше 🫰🏼
Дякую!
Позаземний розум• сегодня в 09:52
Ответ дляМюллерная
Так, страхи часто штовхають до непотрібного важкого партнерства.
Мюллерная• сегодня в 09:53
Ответ дляПозаземний розум
Так. Спочатку дуже дивне відчуття від самотності. Чи то плакати, чи в´язати, чи гантелі тягати.
Коли починаєш кайфувати від себе, уже зайвий раз не хочеться витрачати свою енергію на пустих людей
Мюллерная• сегодня в 09:55
Ответ дляПозаземний розум
Ага. Мої страхи були що , неодмінно промру бомжем під мостом.
Що я захворію і ніхто не допоможе.
Мій страх - раз ніхто поруч не каже що я гарна та кохана значить я не гарна і нікчемна.
Я б це назвала пошук партнера з дефіциту
автор Кофе в лобби • сегодня в 09:55
Ответ дляМюллерная
Що я захворію і ніхто не допоможе.
Те ж саме і в мене
Позаземний розум• сегодня в 10:02
Ответ дляМюллерная
Що я захворію і ніхто не допоможе.
О, пам´ятаю як я ридала, коли в мене від морозу розрядився акумулятор. Реально біля години не могла зупинитись, потім заспокоїлася, підключила бустер і завелася. І реально зрозуміла, що все можу сама і це не страшно і навіть не складно.
Мюллерная• сегодня в 10:03
Ответ дляКофе в лобби
Те ж саме і в мене
Ну мені психолог відразу на початку розриву вказала тригерні моменти розлучення.
Всі стадії проживання горя втрати.
І можна сказати заборонила думати про стосунки протягом року ( фліртувати можна:) і треба)
Вона з самого початку казала про опори в собі.
А я не розуміла. Я відчувала себе слабкою і нікчемною. Я відчувала себе велосипедом з одним колесом, неповноцінною.
І насправді не було якогось моменту осяяння що я стала самодостатньою.
Просто крок за кроком відступала тривога по моїм страхам.
Спершу я зрозуміла що цілком тягну себе і дитину фінансово.
Потім зрозуміла що цілком справлЯюсь з побутом ( визов майстрів, привезти продукти, кудись поїхати в подорож)
Ну і зрозуміти яка ти гарна та класна саме зсередини. Не відзеркалену думку суспільства, в саме твою думку.

Це поки те що я пройшла.
Ще шлях попереду. Хочу повернути свою сексуальність - це мій наступний крок.
Бо в зв´язку зі стресом взагалі перестала відчувати тіло
Мюллерная• сегодня в 10:08
Ответ дляПозаземний розум
Так!. За вісім місяців що я живу одна, в мене був потоп, ламалась техніка, я сама розбиралась з блекаутами, в нашому будинку була евакуація в зв´язку з пожаром, були моменти що ми з дитиною хворіли одночасно лежали пластом.
І нічого, земля не зійшла з осі
Дюагональ• сегодня в 10:07
У мене дівчинка, тому навіть думок не було приводити іншого чоловіка в дім, занадто багато історій про розбещення дітей вітчимами, да і дитина стала центром мого всесвіту, у мене немає гострої потреби в чоловіку поруч, мені і так добре.
Несу добро людям• сегодня в 10:08
Ответ дляДюагональ
Зеля вас на собі оженив, пардон за гумор)) він півкраїни жінкам чоловіком став, багатодітний батько)))
Несу добро людям• сегодня в 10:09
Ответ дляМюллерная
І нічого, земля не зійшла з осі
Це точно,вона зійшла тільки з Чернігова 😂😆 і почала зсуватися з Вінниці.
Красота неземная• сегодня в 10:11
Я одна 10 лет уже
Не знаю, пыталась знакомиться на сз, не срослось
Так и живу, смирилась
Хочется тепла, близости, а мне попадаются холодные какие то, которым самим нужно это тепло, а дать не способны
Это наверное к психологу, что таких притягиваю
Несу добро людям• сегодня в 10:11
Ответ дляКрасота неземная
Я одна 10 лет уже
Так и живу, смирилась
Пороблено, в Україні наплодили чортів багато на мерцях, ото воно за собою і тягне все, чаклують усі і радуються.
Позаземний розум• сегодня в 10:11
Ответ дляМюллерная
І нічого, земля не зійшла з осі
Ви молодчинки!
ДлинноНожка• сегодня в 10:13
Ответ дляДюагональ
З одного боку, це гарне ваше рішення і ви хороша мама. З іншого-це такі трохи ризики, коли дитина - центр всесвіту. Я із власного досвіду такої дитини кажу. Яка б свідома не була мама, коли дитина виростає і йде в своє життя, в мами залишається велика дірка і багато претензій. Це тяжко обом. Тому, вибачте якщо непрохана порада, звісно можна й без чоловіка поруч, та важливо мати своє життя, хобі, друзів. Тільки не зациклюватися лише на дитині.