Кофе в лобби• сегодня в 09:42
Мами, які залишилися одні з дітками
Як вам живеться? Чи зустріли партнера? Чи приймає дитину? Чи можливо вам і накуй ніхто не здався? Розповідайте , цікаво почитати.
П.С. Я вдова , тому просто цікаво як складається життя в інших.
Топтунша• сегодня в 10:14
Я вдова, маю дорослу доньку і малолітнього сина. Син проти аби в нього був вітчим. Я ж хочу любові. Надіюся таки зустріти ще чоловіка, але зараз мені видається комфортним гостьовий шлюб
Топтунша• сегодня в 10:16
Ответ дляМюллерная
Так!. За вісім місяців що я живу одна, в мене був потоп, ламалась техніка, я сама розбиралась з блекаутами, в нашому будинку була евакуація в зв´язку з пожаром, були моменти що ми з дитиною хворіли одночасно лежали пластом.
І нічого, земля не зійшла з осі
Але то все б давалося набагато легше,якби була опора, разом завжди легше
Топтунша• сегодня в 10:16
Ответ дляКрасота неземная
Я одна 10 лет уже
Не знаю, пыталась знакомиться на сз, не срослось
Так и живу, смирилась
Хочется тепла, близости, а мне попадаются холодные какие то, которым самим нужно это тепло, а дать не способны
Это наверное к психологу, что таких притягиваю
Так и живу, смирилась
Бажаю вам ще зустріти кохання і гідного чоловіка
Красота неземная• сегодня в 10:16
Ответ дляТоптунша
Дякую! 😘
Позаземний розум• сегодня в 10:19
Ответ дляТоптунша
Уся складність лише в голові. А набрати нрмер майстра справа однієї хвилини.
Топтунша• сегодня в 10:25
Ответ дляПозаземний розум
Складностей насправді багато, бо це не лише побут, це підтримка, опора. Зрозуміло, що можна й самій справитися, я теж справляюся. Але якщо говорити чесно, то з чоловіком то все в рази легше
Позаземний розум• сегодня в 10:27
Ответ дляТоптунша
Легше з опорою, а нею може бути не лише чоловік
Не служанка• сегодня в 10:32
Ну, як зустріла, це був майже друг дитинства. Я пручалася стосункам, що мало часу пройшло після смерті чоловіка, що так не можна, але він досяг свого, щоб ми були парою. Я не пошкодувала. Є підтримка, турбота. З дитиною він на одній хвилі.
Топтунша• сегодня в 10:32
Ответ дляПозаземний розум
Мені важливо мати саме чоловіка, бо це не лише побут, це кохання, це ніжність, це підтримка і т.д.
Мюллерная• сегодня в 10:33
Ответ дляТоптунша
Легше. Звісно.
Але усвідомлення що я справилась сама, що я можу сама, піднімає мою цінність.
Я вже не буду шукати партнера щоб він затикав ці дири.
Я буду шукати партнера від наповненості.
Топтунша• сегодня в 10:33
Ответ дляНе служанка
Як це чудово і вселяє надію. Бажаю вам довгого щасливого життя разом
Мюллерная• сегодня в 10:36
Ответ дляТоптунша
Так ніхто ж не проти гармонічних стосунків. Ніхто ж не проти щоб поруч була кохана людина.
Але в житті всіляке буває.
І потрібно розуміти що життя соло теж має місце бути. І це не трагічне житя , воно просто інше.
А от коли ти шукаєш партнера щоб він вирішив твої зовнішні та внутрішні проблеми. Ти стаєш залежною від нього, можливо матеріально , можливо емоційно
Але в житті всіляке буває.
Не служанка• сегодня в 10:36
Ответ дляТоптунша
Дякую. Я прочитала ваші повідомлення. Вам також зустріти свою людину і щоб все вдалося
Топтунша• сегодня в 10:38
Ответ дляНе служанка
Дякую
Я дуже цього хочу і маю велику надію, що в мене ще все буде, буде кохання, буде гідний чоловік, буде відчуття щастя і безтурботносьі. І я щиро бажаю аби кожна жінка то все мала.
Фрикаделька• сегодня в 10:39
Ответ дляТоптунша
Дякую
Вам щиро бажаю кохання!
Топтунша• сегодня в 10:41
Ответ дляМюллерная
Але в житті всіляке буває.
Я розумію про що ви і цілком з вами погоджуюся. Я не маю потреби мати когось, хто буде закривати мої потреби, я самодостатня людина, маю своє житло, маю хорошу роботу, я не побутовий інвалід, але уя маю сильну потребу мати поряд близьку людину, мені іноді хочеться банального, коли мені сумно, аби мене просто тихо обійняли і сказали, що все буде добре, прорвемося