ТрамвайGirl• 24 марта в 14:37

Порадьте дитячу валізу. Хоче син на др, можливо таку щоб в літак в багаж

4 роки йому
Аноним с кешбеком• 24 марта в 14:38
автор ТрамвайGirl • 24 марта в 14:40
Ответ дляАноним с кешбеком
Погана ідея?
Аноним с кешбеком• 24 марта в 14:40
Ответ дляТрамвайGirl
Погана ідея?
да
Скажений гудзик• 24 марта в 14:41
Мои в 4 года любили с колесами. На нем можно в аэропорту кататься. И его катить за собой.
Ласунка• 24 марта в 14:42
Ответ дляТрамвайGirl
Погана ідея?
Бачила приколні що на них можна їздити, загугліть автор може вам таке сподобається
Ласунка• 24 марта в 14:44
Ответ дляАноним с кешбеком
да
чим це погана ідея якщо дитина хоче і просить? Ви дивна
автор ТрамвайGirl • 24 марта в 14:45
Ответ дляЛасунка
Теж так думаю
Заодно куплю малу валізу бо в нас нічого такого немає
Щоб на борт літака брати
Але які розміри мають бути?
Жена_КотораяСтена• 24 марта в 14:48
В сінсеі є непогані, теж своїм планую купити. І дешевше
Ласунка• 24 марта в 14:49
Ответ дляТрамвайGirl
Теж так думаю
Щоб на борт літака брати
Але які розміри мають бути?
То вже я не знаю, треба дивитися на сайтах авіакомпаній якими плануєте літати. Або брати мінвмальний дозволений лоукостами, щоб точно всюди пропустили. Якщо візьмете прикольну на колесах то дитина нею ще і вдома награється, складатиме туди речі і їздитиме як на машинці. Якраз попрактикуєте навички складання одягу, розвиток через гру
90x60x90• 24 марта в 14:59
Моя хочет, тоже думаю купить, с сумкой ей тяжело.
90x60x90• 24 марта в 15:00
В 4 года хотеть чемодан???
Кредитная• 24 марта в 15:06
Ответ для90x60x90
В 4 года хотеть чемодан???
І що? Не помічали, коли у дитини міліони різних іграшок, а вона якоюсь пляшкою грається чи пультом від телевізора
90x60x90• 24 марта в 15:08
Ответ дляКредитная
Но чемодан же не для игры хочет.
Кредитная• 24 марта в 15:19
Ответ для90x60x90
Но чемодан же не для игры хочет.
Можливо, сімʼя багато подорожує і дитина хоче власну. Чому тут дивуватися?
автор ТрамвайGirl • 24 марта в 15:23
Ответ дляКредитная
Та так і є
Рву и мечу• 24 марта в 15:38
Ответ дляТрамвайGirl
Та так і є
Будь-який легкий з улюбленим героєм. І потім все одно вам його нести Вам вище радили валізку- машинку, як на мене для 4 років вона вже не зручна( тягнути не зручно, їхати верхи замаленька)
Не против• 24 марта в 15:38
Любую
СКИБИДЫШь• 24 марта в 15:47
В Синсее полно. И они, кстати, хорошего качества, много кто хвалит. И цена приемлемая