Не боюся осуду• 1 час назад
Колись була в мене
Хлопців рота
ДелиВерка• 1 час назад
По Львову, Франковску, Виннице, Сихову прилёты сейчас, а у вас рота в голове
Электричка• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
Тернопіль ще
Малинка• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
Йо&нутих людей на форумі багато, і авторка цієї теми не виключення
Хи хи, ну ну• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
Так і ви чого тут сидите?! Прильоти!!!! Відключить собі інтернет, хто вам дозволив сидіти в інтернете взагалі!🤦🏽♀️
ДелиВерка• 1 час назад
Ответ дляХи хи, ну ну
Я - в Киеве. И мне не смешно в отличие от вас, что там сейчас происходит.
Хи хи, ну ну• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
Я теж в Києві, і що з цього? Навіщо ви зайшли на форум!? Там же прильоти!!! Ви зайшли розвлєкаться??? Зовсім вже нема состраданія чи як??? Це форум, тут і розважаються коли хочуть, а не коли ви дозволите!
ДелиВерка• 1 час назад
Ответ дляХи хи, ну ну
Удалено администрацией...
ДелиВерка• 1 час назад
Ответ дляХи хи, ну ну
Росія вдарила по пологовому (!) будинку в Івано-Франківську
развлекайтесь дальше, не по вам же
Хи хи, ну ну• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
Удалено администрацией...
Я з окупованої території спромоглася вивчити мову і спілкуюся нею вже якось дуже давно, а ви до сих пір так співчуваєте, що вивчити ніяк не взмозі??? Спокойтеся, в мене вже декілька квартир, я місцева, а ви можете до Лукʼянівки поїхати пожити трохи, доки компетентні органи вирішать скільки вам відпочивати!
Хи хи, ну ну• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
развлекайтесь дальше, не по вам же
Я чим допоможу? Я сміюся? Я радію? Це форум, щоб відволіктися! Якщо ви цього не розумієте, то навіщо зайшли сюди розважатися?
Кусман Сиру• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
Сихів це окреме місто
Твоя подружайка• 1 час назад
Ответ дляДелиВерка
развлекайтесь дальше, не по вам же
Это ужасно, но к сожалению люди у нас гибнут сотнями (если не больше) каждый день. Невозможно сделать один непрерывный день траура длиной в года. Ведь оставшимся нужно тоже как-то жить, невозможно навсегда отказаться от любых развлечений