Чорт і Шо• 2 часа назад

Де сховати подушку безпеки?

Дівчата, доброго вечора.
Готуюся до розлучення з чоловіком тираном.
Для цього планую, хоча б пів року скласти собі з зарплати подушку безпеки хоча б на пару місяців оренди житла.
Сьогодні отримала аванс, купила 50 доларів, но не розумію де сховати.
Мами і родичів, де можна зберігати. Може зі страху голова погано думає, но не розумію де їх сховати,щоб чоловік їх не знайшов коли почнуться розмови про розлучення.
Дівчата, дякую всім за поради.
Шлях до зірок• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Ради того щоб не опинитися на вулиця без грошей на оренду житла
13 тысяч гривен спустя полгода Вам очень помогут?)
Фляшунька• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Даже жилья нет свого? Кошмар
Перекус беру завжди• 1 час назад
Закройте ФОП вы что совсем не в себе, если на вас открыто то вы можете его и спокойно закрыть, молча.
Скромняшка• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну это уже потом, когда уйдёт от него.
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Откройте счет в банке и покладите туда, а с мужем о разводе не говорите, просто молча уйдите и подайте на развод, зачем скандалы и разборки?
Він користується моїм ФОП, і через кабінет побачить мої рахунки.
Я якось відкрила карту моно і нічого не сказала. Він в кабінеті платника побачив і влаштував скандал.
Из Виа-гры• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Немає родині.
Карточку може заставити зняти і віддати йому.
Таке уже було пару разів.
Він на мене відкрив ФОП, в кабінеті платника дивиться які відкриті на мене рахунки. Він хитрий і мудрий дуже
Кончений він, а не мудрий
Шлях до зірок• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Боюся, що при сварці може крушити все.
Він же розумітиме, що раз я вирішила піти, значить є гроші на оренду
Тиран, денег нет, всё плохо, но про расставание скажу лично? Вы серьезно?)
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ячейку банковскую
О, дякую.
Може хтось порекомендує банк, щоб надійно і ціна не дуже дорого?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Немає родині.
Таке уже було пару разів.
То закрийте. Бо ще кредитів на Вас набере.
Родні нема, а подруги близької, якій довіряєте, теж нема?
Я колись під час розлучення цінні речі на роботі, в кабінеті начальниці якийсь час зберігала.
Где тут 0?• 1 час назад
Что там вы собрались прятать,100 долл ща два месяца,
Б´ю байдики• 1 час назад
Ответ дляИз Виа-гры
От если летом бежать будет и хватать куртку, вобще не палевно
Если ей нужно будет именно бежать, то кроме как в себе, нигде ей нет смысла держать
Хома з пастою• 1 час назад
Вы - не в Киеве?
Может мы с девчатами объединимся и вас вытащим?
Нужно вспомнить координаты центров помощи при насилии у нас.
Что за быдло вас так имеет?
Червона калина• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
О, дякую.
Если у вас есть зп, зачем ждать полгода?
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У вас є підтримка? Є організації, що допомагають жінкам, що страждають від аб´юзу.
Ні, немає.
Лише на днях прийняла таке рішення. Боюся комусь сказати. Ні в кому не впевнена. В родичів у мене нема.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Ви одна чи з дітьми?
Кусачая Я• 1 час назад
Якщо людина сильно не в адекваті то моя Вам рекомендація - не попереджайте наперед. Як будете готові і будете дома одна максимально швидко зібратися і виїхати
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
А вообще пошейте себе карманчик как в любовь и голуби и на булавку пристегивайте к белью
Так чоловік може нащупати
Хома з пастою• 1 час назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ячейку банковскую
я не рекомендовала, потому что ради 50+ долларов овчинка выделки не стоит )
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляиз желе я
На рабочем месте ) если закрывается на ключ
Ні, не має робочого місця. Я касир.
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Це буде скандал
Из Виа-гры• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
О, дякую.
Ну не гоните, за ячейку 1000грн платить каждый месяц, чтоб хранить 50$?
Перекус беру завжди• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Це буде скандал
И что? Он вас избивает?
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляХома з пастою
Вы - не в Киеве?
Что за быдло вас так имеет?
Ні, не в Києві.
Захід України.
Ой, і розказати не має чого.
Я сирота, тому спочатку це була гіперопіка, яка з часом переросла в рабство.
Из Виа-гры• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Це буде скандал
И?
Где тут 0?• 1 час назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
Он ее выставит без белья на улицу
Кусачая Я• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Це буде скандал
Скандал і розбірки всеодно буде. Як і маніпуляції. Але то вже потім все. Вам головне знайти куди звалити і розрахувати на перший час. Можливо навіть змінити роботу, місто, номер телефону (в ідеалі з телефоном)
Нервогенератор• 1 час назад
Ви не думали виїхати з країни? Це був би хороший варіант для Вас. І там він Вас точно не дістане, будете в безпеці, десь поселять, будуть виплати.
Наездница• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Боюся, що при сварці може крушити все.
А ви спочатку орендуйте квартиру, заплатіть, перевезіть речі, і напишіть йому повідомлення; чао какао, муділа.
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляКусачая Я
Дякую.
Може і дійсно.
Так, поведінка не адекватна
автор Чорт і Шо • 1 час назад
Ответ дляНервогенератор
Я з дітьми.