Чорт і Шо• 24 марта в 20:42

Де сховати подушку безпеки?

Дівчата, доброго вечора.
Готуюся до розлучення з чоловіком тираном.
Для цього планую, хоча б пів року скласти собі з зарплати подушку безпеки хоча б на пару місяців оренди житла.
Сьогодні отримала аванс, купила 50 доларів, но не розумію де сховати.
Мами і родичів, де можна зберігати. Може зі страху голова погано думає, но не розумію де їх сховати,щоб чоловік їх не знайшов коли почнуться розмови про розлучення.
Дівчата, дякую всім за поради.
Шлях до зірок• 24 марта в 21:57
Ответ дляДівчина Бобула
Комната 3к
Общага 800 грн.
Спасут.
Там ещё дети есть)) в комнату
Пугачиха• 24 марта в 21:59
Ваші особисті рахунки (як фізособи) не видно в кабінеті, тільки ФОП.
12 галюцинаций• 24 марта в 21:59
Ответ дляЧорт і Шо
Боюся коли почнеться розмова про розлучення, може все рвати і метати.
На роботі в сейфі)
12 галюцинаций• 24 марта в 22:01
Ответ дляЧорт і Шо
Что таке карта нової?
Тормоз?
Дівчина Бобула• 24 марта в 22:41
Ответ дляШлях до зірок
Там ещё дети есть)) в комнату
И шо? Я с тремя в комнате жила. Правда, 3 месяца.
Так и автору нужно просто где-то перекантоваться на первое время.
Мольфарочка• 24 марта в 23:03
Ответ дляЧорт і Шо
Так чоловік може нащупати
В обувь под стельки. Снимать обувь он же не заставит Вас.